Skocz do zawartości
Gomorek

Nie Pokazują Mi Się Okna

Rekomendowane odpowiedzi

CZ!

Mam taki problem, że nie chcią mi się wczytwać programy. Tzn moge np uruchomić Fotoshopa, ale np część zawartości okien jest juz pusta, niektóre wyświetlaja się częsciow etc. Dodatkowo jak juz mam jakis program odpalony np Fotoshop, czy Operę to nie odpale już np 3d Maxa (choć do tej pory odpalałem jego 3 instanje , photoshopa, opere i mnóstow innych programów).

Zazwyczaj spotykałem się z takim problemem tylko jak przekroczyłęm limit Ramu i komp zaczął korzystać mi z wirtualnej.

Obecnie mam 2 gb Ramu, 3 gb wirtualnej, na partycji systemowej mam ok 800mb wolnego na pozostałych w przedzile od 1gb do 100mb, a owe błędy mam juz przy zajętym 1 gb ramu.

Jeszcze skanuje system w poszukiwaniu wirusów (gruntownie - szybki skan niczego nie znalazł), ale boje się, że to coś ze sprzętem.

 

Ma ktoś pomysł w czym jest problem?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety robiłem memtest przez 12 godzin (10 passów) i nic nie wykrył :(.

Wczoraj mi się odpaliło wszystko tak jak by nie było żadnego problemu, ale jak odpaliłem opere to znów zaczęło się wszystko sypać.

Już nie mam pomysłów :/

Edytowane przez Gomorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...