Skocz do zawartości
AndrzejGdz

Pc-> Laptop Jak Polaczyc Bez Kabla ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Laptop ma takie cos;

"Zintegrowany faks/modem ITU V.92 65 Kb/s (z międzynarodową homologacją PTT); funkcja Wake-on-Ring Ready

Zintegrowana karta sieciowa 10/100 Mb/s Fast Ethernet, funkcja Wake-on-LAN

Zintegrowana bezprzewodowa, karta sieciowa Acer InviLink pracująca w trybach IEEE 802.11b/g, Wi-Fi CERTIFIED "

 

Internet mam z Netii -> NET 24 modem ADSL THOMSON

 

Komputer stacjonarny ma ale zwykla sieciowke, ( z tylu kompa widze troche wieksze gniazdko niz te co mam w Modemie)

 

Ja mysle tak ;

 

Chcac miec polaczenie w Laptopie z Netem musze miec wlaczony moj stacjonarny akurat ja mam 24 godz na dobe i w tym ukladzie co mam teraz to musialbym poprzez karte sieciowa w stacjonarnym polaczyc owa karte kablem az do Laptopa.

 

Majac w stacjonarnym karte bezprzewodowa zalatwiam te sprawe ( dostep do Netu) bez kabli z Laptopem.

 

Oczywiscie warunek polaczenia z Netem na Laptopie jest to ze musze miec w danym momencie wlaczony stacjonarny( to spelniam mam wlaczony 24 godz na dobe)

 

Tego nie wiem ale trzeba chyba skonfigurowac karty sieciowe lub karte sieciowa na stacjonarnym ?

 

Chce po prostu polaczyc tak abym mial w Laptopie Neta nadmieniam ze stacjonarny mam wlaczony 24 godz na dobe.

 

Jak zrobic najtaniej ale aby bylo to bez kabla ?

 

Pozdr Andrzej

Edytowane przez AndrzejGdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...