Skocz do zawartości
GordonInc

Gra Dla Dwojga, Sieciowa, Prosta....

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje gry dla siebie i dziewczyny...

Nic ciekawego nie mogę znaleźć.

Chciałbym z dziewczyną pograć sobie w coś prostego (ze względu na nią ;-) ). Najlepiej żeby to była jakaś platformówka albo coś innego wciągającego.

Gra ma działać na Windows XP i Windows 2003 Server Enterprise, bo aktualnie takie mam zainstalowane i nie planuje w najbliższym czasie żadnych zmian w tym kierunku.

Ewentualnie w grę wchodzą gry pod Linux.

 

Ktoś może zna grę dla mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snow bros,bubble bobble.Polecam.

Przypuszczam, że nie doczytałeś, że gry mają być sieciowe.

 

Niestety nie mogę połączyć się sieciowo :-| . Ten sam problem co z Blobby Volley, gdy w sumie się widzą, ale nie mogą nawiązać połączenia. Oczywiście powyłączałem firewalle. Przypuszczam, że problem może leżeć po stronie Windows 2003 Server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

Przypuszczam, że problem może leżeć po stronie Windows 2003 Server.

moze cos w 'uslugach' blokuje polaczenie sie? moze to jakas dodatkowa opcja ochrony...

 

a nie mozesz zainstalowac sobie Xp Pro ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze cos w 'uslugach' blokuje polaczenie sie? moze to jakas dodatkowa opcja ochrony...

 

a nie mozesz zainstalowac sobie Xp Pro ? :)

A wiesz ile to zachodu przeinstalowanie systemu i wszystkiego co na nim było?

W sumie mógłbym zainstalować XP Pro na drugiej partycji, ale nie chce mi się, bo to też zajęłoby sporo, a gry, które nie działają na Win 2003 nie są wcale takie znowu super....

 

Jazz Jack Rabit 2

pod xp chodzi, nie wiem jak pod 2003

Sprawdziłem, działa pod Windows 2003 Server i śmiga tak samo jak na każdym innym windowsie.

Szkoda, że w wersji Demo tak mało jest możliwości, ale pracuje nad wyciągnięciem kasy z dziewczyny ;-)

A jak ona nie kupi, to może na wakacjach sam się skuszę. W końcu Jazz to na prawdę świetna platformówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

BF2 - ze co? WIELKIE mapy, duze wymagania.

Do tego jak w to mozna grac z dziewczyna? Nie lapiesz bazy chyba ;]

 

Powiem ci tyle - Rag Doll Kung Foo (fu?) - ladna graficzka, male wymagania, chyba bedzie idealna ;]

 

BF2 - ze co? WIELKIE mapy, duze wymagania.

Do tego jak w to mozna grac z dziewczyna? Nie lapiesz bazy chyba ;]

 

Powiem ci tyle - Rag Doll Kung Foo (fu?) - ladna graficzka, male wymagania, chyba bedzie idealna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:

 

Taa.. HoMaM. Z całym szacunkiem dla wielbicieli tematu, ale ja nie bardzo potrafię się przekonać do tej gry, więc jak uda Wam się wkręcić w to dziewczynę, której zapewnie do kompa nie ciągnie? Gdyby ją ciągnęło, to rozmawialibyśmy tutaj o Q3A.

 

Myślę, że najprościej i najłatwiej (nie ujmując tutaj płci pięknej) nauczyć dziewcznynę jeździć w jakieś arcadowe wyścigi. Taki np NFS 6 powinien być znośny. Cena na pewno nie powinna być zaporowa, gdyż gra ma 3 nastepców. W sumie na NFS U też można by się porwać.

 

Jak by Ci się udało ją wciągnąc w gry, to jakiś Warcraft 3/Polanie 2 byłyby strzałem w dziesiątkę i sposobem na długie i ciekawe rozgrywki. (Wtedy ten HoMaM nie byłby złym pomysłem). Tryb Ty+dziewczyna vs komputer mogłyby być bardzo fajne - pomagając jej, udowodniłbyś jej, że zawsze może na Ciebie liczyć...

 

Dobra, starczy tego - trochę mnie poniosło ;)

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF2 - ze co? WIELKIE mapy, duze wymagania.

Do tego jak w to mozna grac z dziewczyna? Nie lapiesz bazy chyba ;]

 

myślałem że wszyscy się domyślą, że to był joke :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:

 

Taa.. HoMaM. Z całym szacunkiem dla wielbicieli tematu, ale ja nie bardzo potrafię się przekonać do tej gry, więc jak uda Wam się wkręcić w to dziewczynę, której zapewnie do kompa nie ciągnie? Gdyby ją ciągnęło, to rozmawialibyśmy tutaj o Q3A.

Wprawdzie ja i moja dziewczyna nie jesteśmy całkiem normalni, ale my gramy właśnie w Heroes 3. ;-) Warcraft 3 i Polanie 2, też całkiem niezły pomysł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worms 3D Statki ,kolko i krzyzyk ,bilard ,snooker ;) No nie wiem co by kobita mogla lubic. Moja takie gry online jak statki czy makao etc. co na kurniku sie znajduja preferuje ,a czasem w wormsy.Mozna tez poscigac sie w takim NFS: MW ;) A moze Cooperative ? Ale tu tylko Serious Sam mi przychodzi do glowy a to raczej nie dla plci pieknej ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quake x ? :) Gra jest prosta :rolleyes:

To miałoby chodzić pod WinXP i Win2003Ser, a na necie nie widziałem Quake X na PC, tylko na MACa, chyba, że masz na myśli po prostu Quake, a w to na pewno grać nie będzie :P

 

co na kurniku sie znajduja preferuje

Na kurniku też gramy. W Literaki.

 

Z prostych może być Recwar

pozdrawiam

RecWar - całkiem fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:

 

Taa.. HoMaM. Z całym szacunkiem dla wielbicieli tematu, ale ja nie bardzo potrafię się przekonać do tej gry, więc jak uda Wam się wkręcić w to dziewczynę, której zapewnie do kompa nie ciągnie? Gdyby ją ciągnęło, to rozmawialibyśmy tutaj o Q3A.

Ty chyba nigdy zadnej nie proponowales herosow [blah, jak to zabrzmialo :lol: ].

Babkom podoba sie ta gierka...to cos w stylu uwielbiania przez nie notebookow; nikt nie wie czemu, ale tak już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...