Skocz do zawartości
punek

Stacja Dokująca Do Hp Nx 8220

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem zainteresowany kupnem stacji dokującej do mojego lapka HP Nx 8220. Mam pytanie. Czy taka stacja.. pozwoli nmi na to zebym wyjał baterię i zeby lapek działał z bezpośredniego zasilania? Tak jak zwykły komp. Bo szkoda mi baterii katować. Chyba, ze lepiej dokupić drugą baterię i na czas działania w domu przekładać.. wtedy nie kupowałbym stacji właściwie..

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tedy droga...

Lapek bedzie ladowany tak samo jak z zasilacza.

Stacja dokujaca to wiecej portow i ewentualnie dodatkowa wneka mulibay.Przedaje sie w biurze badz domu jesli nie chcemy odlaczac wszystkich kabli to poprostu dokujemy notka.

Z mojego doswiadczenia wiem ze nie trzeba tak szanowac baterii.Ale co kraj to obyczaj.Na temat baterii kazdy ma inne zdanie.TO bateria Litowo jonowa,nie nalerzy nia jedynie rzucac :lol:

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baterię możesz wyjąć teraz i lapek będzie działał bez niej.

 

To nie komórka w której prąd najpierw przechodzi przez baterię a póżniej trafia do aparatu - dlatego jest wskazane ładowanie telefonów wyłączonych ponieważ zawsze pobierają prąd z baterii.

 

W laptopach sytuacja jest zupełnie odwrotna i tak powinno być.

No ale lapek jest trochę większy i czasami troszkę droższy od komórki :)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tedy droga...

Lapek bedzie ladowany tak samo jak z zasilacza.

Stacja dokujaca to wiecej portow i ewentualnie dodatkowa wneka mulibay.Przedaje sie w biurze badz domu jesli nie chcemy odlaczac wszystkich kabli to poprostu dokujemy notka.

Z mojego doswiadczenia wiem ze nie trzeba tak szanowac baterii.Ale co kraj to obyczaj.Na temat baterii kazdy ma inne zdanie.TO bateria Litowo jonowa,nie nalerzy nia jedynie rzucac :lol:

Dziwne.. mój kumpel kupił acera.. ładował go jak chciał i po 3 miesiącach bateria mu działa 30min.. i to normalnie w win.. bez gier i kombinowania większego. Jedynie net.. czyli Twoja Teoria mnie nie przekonuje.

 

Czyli dobrze.. Stacje będe musiał dokupić.

 

Mam jeszcze jedno pytanie.. mój kolejny kumpel chce kupić lapka, ale potrzebuje jakiegoś sklepu z ratami "0%" i na 24 m-ce.. chce taki jak mój bo się podjarał mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.. mój kumpel kupił acera.. ładował go jak chciał i po 3 miesiącach bateria mu działa 30min.. i to normalnie w win.. bez gier i kombinowania większego. Jedynie net.. czyli Twoja Teoria mnie nie przekonuje.

I powinien sie z nia udac do serwisu a nie brac tego jako normalna zurzycie :lol: Twoj kolega mial poprostu wadliwa baterie,ktora powinien byl wymienic na gwarancji producent.

 

Czyli dobrze.. Stacje będe musiał dokupić.

Dobra stacja dokujaca nie jest zla,ale jesli ma sluzyc tylko po to zeby wyciagac baterie to tak jakby do jezdzenia samochodem hybrydowym kupowac przyczepe kempingowa ;)

 

Spytacie co ma piernik do wiatraka ? Tyle samo co stacja dokujaca do pracy bez baterii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POPIERAM!!!

 

kupi i nie będzie wiedział do czego.

ale jak już się dowie proponuję przeliczyć czy przypadkiem nie lepiej za tą kasę kupić kolejne 2 baterie

 

PS. PUNEK: chyba nie przeczytałeś co napisałem - laptop działa bez baterii i stacji dokującej również - jak to określiłeś "z bezpośredniego zasilania"

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...