Skocz do zawartości
Fisher

Zasilacz Fortron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mojemu kumplowi zepsol sie zasilacz. Ma 70zl na nowy. Polecilem mu Fortrona.

Jego konfing to:

-celeron 2.2ghz @ 2.8ghz

-plyta jakis asrock

-512mb ram

-2 dyski 80gb-i reszta

Chcialem dowiedziec sie ktory model bedzie najlepszy do 70zl z przesylka "za pobraniem". Prosil bym o linki na allegro.pl bo musze zamowic juz dzis ;]

Z gory THX ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem:D

tylko zapomnialem dodac ze ta zasilka jest na przyszlosc. jak bedzie zmienial platforme ;]

Chcialem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> z podwojna linia 12V ale nie ma akurat zadnej zaufanej aukcji za 55zl;p

myslalem nad TYM ale kolo ma 111 negatowow:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałem dopłacić do Modecoma ( a właściwie do 3 lat gw. ) . Co prawda 30 PLN ulicą nie chodzi ale lepiej mieć spokój na 3 lata niż na 1 m-c który naprawdę szybko minie - zwłąszcza jeśli zasilacz ma być "na przyszłość".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałem dopłacić do Modecoma ( a właściwie do 3 lat gw. ) . Co prawda 30 PLN ulicą nie chodzi ale lepiej mieć spokój na 3 lata niż na 1 m-c który naprawdę szybko minie - zwłąszcza jeśli zasilacz ma być "na przyszłość".

akurat fortron to dobry zasilator, modecom to kolejny crap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binek a powiedz mi dlaczego Modecom to "crap" jak np. w MODECOMie MC-350 siedzą bebechy od fortrona :)

 

a co do ciebie Fisher15 to bierz

http://www.allegro.pl/item108871618_fortro...od_freego_.html

 

nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz do to tego konfigu

 

pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat fortron to dobry zasilator, modecom to kolejny crap

Ale palnąłeś :lol: W testach modecom nie ustępuje odpowiedniemu fortronowi ...zresztą jak już cavarr pisał Modecom to właściwie jest fortron ( produkuje zasilacze dla Modecom )

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie ten przedzial cenowy ale hk400ap to jedna z najlepszych zasiłek do tego od modecoma lepszy fortron ale 3lata gwary mozna sie zastanowic, na modecomie nie odpalalbym 2x7900gt i innego na fortronie spokojnie ja np mam fsp 300bt i ciągnie jak stara pani z pod latarni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee no tak palnalem bo modecom kojarzy mi sie z innymi nizowymi firmami jak codegen itd :-)

 

ale ze fortron ma te same flaki co modecom, to nie wiedzialem, my bad B)

 

i tak bym wolal fortrona od modecoma :rolleyes: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modecom to dobry zasilacz ale nie wersja FEEL ja miałęm 300W GT. Uciagał AXP 2600 mhz 2,1V, Radeon 9800pro 470/730 i 2 dyski jeszcze 200gb i stara barke 3 20gb. I niemiał problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja potrzebuje zasilka z mocna linia 12V bo jak zmnieni platforme - w jego przypadku bedzie to pewnie jakis athlon na s.939, on bedzie podlacal do tej zasilki rozne wiatraki, katody itp. wiec ktory lepiej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poczekaj, aż ruszy kolejna aukcja z FSP350-60MDN, bo on jest najbardziej uniwersalny, ten THA z podwójną 12V może i jest dobry na przyszłość, ale może niedomagać 5V w tym kompie z celkiem s.478. Ta płyta Asrock to jaki model dokładnie?- można sprawdzić, czy zasila proca z 5V czy 12V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...