Skocz do zawartości
Gość ctx0075b

Projekt Ferrari

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dalej jestem za tym że nic z tego nie będzie. GDZIE SĄ FOTY ??!!!

 

Przecież napisał że "robi", alberto56 nie każdy jest taki szybki, jak Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

Narazie jestem na etapie prac ''wewnętrznych'', więc wstawianie fot nie ma sensu ponieważ widać było by tylko dziure w obudowie, i prowizorycznie podłączoną elektronike, praca ruszy pełną parą za jakiś tydzień, teraz jestem w trakcie przeprowadzki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka to jest obudowa? midi? bt?

 

przy mniejszej budzie i odpowiednim wyskalowaniu proporcji moglbys totalnie pojechać po stylu Fełałi i na panelach bocznych zmajstrowac cos na wzor tych wlotów:

Dołączona grafika

 

troche szpachli, zywicy i wlokna, bedzie piekne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

Czemu by nie, ale to dopiero po przeprowadzce, obudowa będzie leżąca ponieważ chce walnąć z tyłu spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

zmieniłem troche koncepcje projektu, leżącą obudowe zrobie na podstawkach na wzór opon a pod spodem walne neonik, co do spoilera to tez sie zastanawiam czy z niego nie zrezygnować, jeśli efekt bez spoilera mi sie spodoba zrezygnuje z niego, ale to sie okaze za jakiś czas, bo jestem w trakcie przeprowadzki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych wlotów na bokach obudowy (zakladajac ze bedzie leżąca) mozesz je oddać zeby ktos pomalowal aerografem i zeby byl efekt trójwymiarowy. jak malują takie cos w "suberjazdzie" na discovery to swietnie im to wychodzi (moze masz jakiegos kumpla, który by ci to zrobił).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam jak ferari to wloty musza być.. strasznie trudno wyciąć parę dziur i zaokrąglić...

 

Kiedyś chciałem też robić kompa z 2f2f... także ze spojlerem :D... na rysunku wyglądał imo dosyć ciekawie... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo projektu chce laptopa przerobic na ferrari :)) i pytanie do ciebie czy masz moze jakies naklejki ?? jesli tak to gdzie kupiles ?? jesli w sklepie intertnetowym to jak byc mofl podac adres byl bym bardzo wdzieczny :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo projektu chce laptopa przerobic na ferrari :)) i pytanie do ciebie czy masz moze jakies naklejki ?? jesli tak to gdzie kupiles ?? jesli w sklepie intertnetowym to jak byc mofl podac adres byl bym bardzo wdzieczny :))

jedziesz do najblizszego sklepu Media Markt albo Saturn i kupujesz sobie papier do drukowania nalepek. drukujesz to co chcesz i naklejasz. proste:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno tu nie zagladalem wsumie to zapomnialem o tym temacie :P przeczytalem wszystko i:

 

Żółty feee... tosz to lamborghini

Jak do Ferrari to tylko czerwień.

logo ferrari zawiera w sobie kolor żółty i moim zdaniem środek na żółto a na zewnatrz czerwony i jest gites, albo srodek na czarno. wszystko w czerwieni bedzie do bani, jak burdel czy cos :]

ale pewnie autor juz wszytko zrobil tylko nei chce pokazac :P czekamy czekamy

 

p.s.

troche pozno ale zawsze, dla innych moze sie przyda :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

Witam wszystkich po długiej nieobecności, na początku musze zawieść tych którzy są przekonani ze z moda nic nie będzie, niedawno wróciłem ze szpitala, i jak tylko zdejmą mi gips z ręki biore się do pracy, niestety do końca wakacji raczej sie nie wyrobie, a we wrześniu jakoś czasu nie będzie (nowa szkoła itd.)jednak mimo wszystko postaram sie zakonczyć to jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...