Skocz do zawartości
Gość ctx0075b

Projekt Ferrari

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po długiej nieobecności, na początku musze zawieść tych którzy są przekonani ze z moda nic nie będzie, niedawno wróciłem ze szpitala, i jak tylko zdejmą mi gips z ręki biore się do pracy, niestety do końca wakacji raczej sie nie wyrobie, a we wrześniu jakoś czasu nie będzie (nowa szkoła itd.)jednak mimo wszystko postaram sie zakonczyć to jak najszybciej.

To sobie wakacje zafundowałeś :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

To jeden sku****** mi zafundował co wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S.W.A.T powiedz ze sie zbijasz tym postem bo nie wierze ze o tym wczesniej nie slyszales :|

 

ctx0075 coz 2 kosci? Bedziesz miec troche czasu na ogolne przemyslenie moda - pozadny projekt i tego bedziesz sie trzymac do ostatniej srobki a nie jakies fanaberie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem skończy się na 3; 4 stronach paplania ;]

 

Radek , nie kracz B-) . tez jestem ciekawa efektu, a sam widzisz, że kontuzja była ;)

 

Prawde mówiąc, ja tez ani siły ani ochoty jakos w te upaly nie mam do robienia czegokolwiek. Mój projekcik tez lezy troszke w pudle.... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie mamy 3 strony, ale jak z łapą źle to i tak mod niepowstanie w najbliższym czasie wieć niema co dyskutować i zawalać tym forum, wznowić temat jak mod się zacznie, a nie przewidywania ze dopiero się zacznie i tak sięniezacza i niewiadomo co jeszcze bedzie, wiec lepiej zakąłdac temat jak jużsię zaczyna lub przynajmniej majac narysowany projekt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję na razie temat zamknąć, bo 80% posów to bezcelowe gadanie o [ciach!]łach, a modowania zero

popieram, otworzyć topic jak ruszą prace

popieram w 100%

gadacie tak już ponad miesiąc, a moda jak nie było tak nie ma, żadnej foty

 

więc po co kontynuować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...