Skocz do zawartości
dobo90

Asrock Am2xli-esata2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to mobo będę miał jakoś we wtorek+ sempron 3000.

Zobaczymy jak to na prawdę z nią jest i czy wyniki np. max HTT się powtarzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do działu o dyskach twardych, ale juz mi się częściowo udało je rozwiązac. Niestety wyższego HTT narazie nie osiągnołem, i podejrzwam ze mi się to nie uda na tej zasiłce (mercury 400W)

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da sie w koncu zmieniac napiecie na ramach i cpu czy nie?

 

i jak dzwiekowka? bo teoretycznie powinna byc fajna... najlepszy zintegrowany realtek... tylko moze soundmax jest lepszy (o audigy/x-fi nie mowie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da sie w koncu zmieniac napiecie na ramach i cpu czy nie?

 

i jak dzwiekowka? bo teoretycznie powinna byc fajna... najlepszy zintegrowany realtek... tylko moze soundmax jest lepszy (o audigy/x-fi nie mowie)

Na cpu do 1.4v, na pamieciach chyba 2.2v(nie jestem pewien co do vdimm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 2 dni i będę miał ta płytę, ale dla sąsiadki.

Z tego co czytamto chyba jednak i ja ją wezmę bo na razie to ten asus m2n-e to kompletne badziewie i chyba nic innego na razie nie ma prawda- tylko ten asrock i asus jest do uznania.

 

P.S na Core 2 Duo nie mam kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzcie tej płyty!!!! To straszny shit!!!! HTT powyzej 250 jak bym nie ustawiał pamieci niestabinie. Jak zrobie rese biosu to musze windowsa aktywowac.......poprostu skandal!!! Co to ma byc?? Kto chce sie zamienic asrock za Asusa lub msi neo-f?? chetnie wymienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez to jest dziwne ze tylko 230 stabilnie moge wyciagnac ,a innym ,którzy testowali ta plyte chodzila ponad 300 , mysle ze jest to kwestia biosu. Nie pozostaje mi nic innego niz czekac na nowe poprawione biosy albo zmodowane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh

Dołączona grafika

 

ale do rzeczy: wczoraj na asrocku zabawiałem się dwujajowym procem. jak się okazało nieżbędne będzie zrobienie vmoda, ponieważ x2 ma troche za duży pobór i napięcie spada do 1,35-1,36 (zamiast 1,4V). nie mniej jednak:

Dołączona grafika

 

niestety ani nie miałem czasu zeby pobawić się dłuzej, ani tez nie miałem czym zrobić vmoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MILANS, ale na jakim mnozniku?? heh na 5 to tez bym pewnie tyle wyciągnął. No i podniosłes napięcie, a na sempie sie nie da. Dowiedziałem się że mój kuzyn pracuje w sklepie komputerowym. Moze uda mi sie załatwic w promocyjnej cenie biostara lub epoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a athlony 64 nie maja zablokowanego mnoznika?

 

i jakie temperatury macie w stresie i idle (na jakim cpu i jakie chlodzenie)?

 

i czy macie napiecie default 1.35 czy 1.40? Bo ja mam to drugie i nie wiem czemu...

Edytowane przez homzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MILANS, ale na jakim mnozniku?? heh na 5 to tez bym pewnie tyle wyciągnął. No i podniosłes napięcie, a na sempie sie nie da. Dowiedziałem się że mój kuzyn pracuje w sklepie komputerowym. Moze uda mi sie załatwic w promocyjnej cenie biostara lub epoxa.

Nie ma tych płyt w Polsce.

 

 

a athlony 64 nie maja zablokowanego mnoznika?

 

Mają zablokowany w góre, w dół mozesz zmieniać. Athlony FX mają odblokowany w dół i w góre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biostar jest na www.imperium.net.pl :) a na www.esc.pl jest juz dfi:)

Imperium jest nieczynne do 28, imho raczej nie mają tej mobo na stanie. Ciekawe jak się kręci ta DFI, czytał ktoś jakąś recenzje?

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh

Dołączona grafika

 

ale do rzeczy: wczoraj na asrocku zabawiałem się dwujajowym procem. jak się okazało nieżbędne będzie zrobienie vmoda, ponieważ x2 ma troche za duży pobór i napięcie spada do 1,35-1,36 (zamiast 1,4V). nie mniej jednak:

Dołączona grafika

 

niestety ani nie miałem czasu zeby pobawić się dłuzej, ani tez nie miałem czym zrobić vmoda

Milans spróbuj go wykręcić ponad 2500 MHz (przy htt 250 wzwyż) i daj próbke SPI 16 M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ustaw jeszcze wiecej? albo auto daj?

 

a ramy to advanced -> cpu configuration i dalej tam masz memory clock/cas latency/tras/trp itd. - to wszystko do ramow

 

i jaki masz procesor w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon 3000+ am2

 

PS

 

Zmieniłam paste z białej silnikowej na AC5 i radiator od chipsetu paży :wow: a przedtem nie pażył, temperatura jest w normie 31-33*C czy nie lepiej dać na to jakiś wentyl 40x40 ??

Edytowane przez britfanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...