Skocz do zawartości
dobo90

Asrock Am2xli-esata2

Rekomendowane odpowiedzi

Mogła by mi sie popsuc też :D w lutym. wtedy sprzęt będzie tańszy, drugiej takiej samej płyty nie dostane, czyli powinienem dostać 250zł (tyle ile zapłaciłem), dfi potanieje i wezme dfi :P

hmm zastanowie się nad tym biostarem :D tylko musze tą płytę główną sprzedać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to sklep ma obowiązek dać Ci taką samą płytę bądź zwrócić pieniądze jakie za nią zapłaciłeś :> ale głowy nie dam uciąć, ale na 92.5% tak jest :>

Edytowane przez mlodass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co kupili tą płyte to pechowcy, sprzedac się tego złomu nie da, bo ci co sie nie znają to asrocka nie dotkną nawet, a ci co się znają wiedzą ze jest to shit jakich mało. Jedyne rozwiązanie to udoopić płyte w jakis dyskretny sposób i oddać na gware :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do pozostałch (nie)szczęśliwych posiadaczy tej mobo:

Czy razem z nią były dodane taśmy ATA i do floopa?? Muszę ją oddać na gware i musze zwrócić wszystko a nie wiem czy były one w zestawie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nie mogę znaleźć tego kabelka hdmi :( boję sięze mogą nie uznać mi gwarancji, choć moze się nie pokapują....

 

@homzik, piszesz chyba nie a jednak masz je w pudełku, ale ok nie czepiam się :wink:

 

Z tym asrockiem mam tylko problemy, ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam teraz na kuriera który ma odebrać płyte i wysłać do komputronika, mam nadzieję że nie będą sprawdzać czy wszystko jest, ale takie małe goowno jak kabelek hdmi chyba nie będzie przyczyną utraty gwary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...