Skocz do zawartości
Gość lukasz166

Jaki Zasilacz?

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej fortrona 400w wystarczy nawet mocniejszy sprzet (nie pamietam model), ja mam fortrona ale martwie czemu przy max o/c procesora zdarzaja resety komputera ale narazie nie jestem pewny ze to wina zasilacza (nie dawno zamówiłem miernik uniwersalny i wszystko sie wyjasni i zobaczymy czy zasilacz wytrzyma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ponieważ niewiem jaki zasilacz kupić jak na mój sprzęt : Pentium IV 2,66 | Asrock GE Pro-HT | GeForce 6800xt | Segate ST380215A 80GB | 512 Mb RAM. Jak narazie wpadły mi w oko:

 

FORTRON FSP400-60PFN

 

TRACER HELLFIRE 4LIFE 450W PFC

 

Proszę o szybką odpowiedź :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tobie wojcio95 i tobie lukasz166 da rade fortron 350W nawet przy oc-niema co przesadzać z nadmiarem watów :D no chyba że faktycznie jeszcze jakiś tam zapas chcecie mieć to bierzcie 400W ale 350 to porządna maszyna-miałem przy sprzęcie prądożernym i spadków napięć praktycznie nie było w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani Fortron, ani Tracer ani Codi, ani Sansun nie są dobrymi zasilaczami do zestawu wojcio95, z tym, że trzy ostatnie nie są w ogóle zasilaczami, a Fortron PFN nadaje sie tylko do starych konfiguracji.

wojcio95, poczytaj poradnik przyklejony na górze działu i nie pytaj sie z nazwy o każde guano na rynku czy bedzie dobre, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

svende a czywojcio95 nie posiada starej konfiguracji? Na tej płycie nia ma gniazda 12V 4pin

Pardon, rzeczywiscie płyta nie ma dodatkowego zasilania P4, chyba jako jedna z nielicznych do Pentiuma 4, mimo wszystko nie polecam padliwego Fortrona PFN, Moze tagana U01, tak jak radzi BENITO, lub innegro fortrona z w miarę mocną 5V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pardon, rzeczywiscie płyta nie ma dodatkowego zasilania P4, chyba jako jedna z nielicznych do Pentiuma 4, mimo wszystko nie polecam padliwego Fortrona PFN, Moze tagana U01, tak jak radzi BENITO, lub innegro fortrona z w miarę mocną 5V

noż kur.. aż mnie telepie jak takie coś czytam-fortron będzie darł ten komputer tylko gwizdało będzie, hmmm tagana też może, będzie pewnie lepszy ale nie wiem czy warto dopłacać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z AMACROX WARRIOR AX400-PNF?

Ma on tylko 21A na lini 5V, może się to okazać za mało dla Twojego kompa.

Pod Twój konfig idealnym zasilaczem będzie Delta DPS-300MB lub DPS-350PB-2C.

NA allegro tą pierszą możesz mieć już za 45zł z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...