Skocz do zawartości
neomagnet

Zasiłka D0 200

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

W starym kompie mam uszkodzoną zasiłke i zamierzam kupic nową. Bedzie chodził na sprzęcie bardzo podobnym jak w podpisie a w przyszłosci na conroe lub jakims lepszym AM2. Myślałem nad Huntkey 350AP i nad Chieftec 400 lub tanszym w wersji 350W. Wiem ze fortrony są dobre, znalazłem cos takiego. Co warto brac? Dodam ze na jakiejs super ciszy mi nie zalezy, ale zeby tez nie hałasował.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Fortron FSP400-60PFN będzie dobry na teraz (3.3V@28A, 5V@40A, 12V@15A), ale raczej średnio ciekawy po zmianie sprzętu - co prawda uciągnie, ale....

Chieftece za bardzo nie pasują do twojej obecnej konfiguracji (tylko 130W lub 145W na 3.3V&5V), a u ciebie wszystko jest zasilane z 5V.

Brałbym raczej tego Topower TOP-400P5 U12 lub jak znajdziesz to Huntkey HK350AP lub Neoteca Maximusa 380 (to już trochę więcej kosztuje).

Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grr... @_Frost_ czytaj co pisze kolega wyzej, mocne 3.3V i 5V to juz przeszlosc, a on chce zeby ten zasilacz ciagnal cos nowego...

 

No to topower p5 albo hk-350AP, oba mysle dadza rade i wystarcza na dluzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja sie dołącze do tematu.

 

Słyszałem że przyszłościowe zasilacze powinny mieć mocne 12v ... teraz moje pytanie czy to chodzi o ilość amperow jaka jest przydzielana na dane napięcie ?? czym więcej tym lepiej ??

W komputroniku są właśnie podawane ilości amperów na dane napięcie.

 

Ten top power wychodzi przy tym porównaniu lepiej od innych ale jest 350 wat , czy to sprawia że będzie gorszy od 400 watowego który ma mniej amper na 12v ??

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=27528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...