Skocz do zawartości
kurek

Rainbow Six: Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

bryndzol

trzeba sie cieszyć, że wogóle bedzie.

Do alt'a nie jest daleko a w ogóle się pisze osobno :wink:

 

Mogę się spytać kto chce czekać tyle na polską wersję od CENEGI :lol: Lepiej się angielskiego nauczyć w ten czas niż czekać na niewiadomą jaką są spolszczenia Cenegi ( czasem dobre a często dno).

 

Co do gry to widziałem na Xboxie już. Grafika ładna ale podejście do stylu rozgrywki konsolowe :/ Gra prosta i w dodatku uproszczona to nie to samo co pierwsze RS'y :/ Gdyby nie ładna grafika i efekty nie dotknął bym. A dla tych co mogą nie zrozumieć moich słów tylko dodam, że zaczynałem przygodę z RSami od pierwszej części i kochałem w niej realizm który z resztą lubię w każdej grze.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... a polskie wersje sa dla nieukow i malych dzieci w tym emerytow co tylko gawaric paruski

 

ale tY "inteligentny" :blink: <-------------------------------------------------

 

i jeszcze raz powtorze chore bezpodstawne opoznianie premiery gry na platforme pc w imie grupy interesow reprezentowanej przez kill billa i jego klocka

 

Opozniona premiera pc ma dowartosciowac posiadaczy kloca

tak, tak, szkoda tylko ze Bill Gates juz od bardzo dawna nie ma wpływu na polityke Microsoftu Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

ja gier z polskim dubbingiem napisami nie trawie tak samo jak tv i tego mono lektora knapika

a polskie wersje sa dla nieukow i malych dzieci w tym emerytow co tylko gawaric paruski

hamuj mistrzu bo sie za bardzo rozpedziles odnosze wrazenie. Pozwole sie niezgodzic z takim ryzykownym stwierdzeniem.

 

@ HiS - zmien sobie Bill Gates na ciocie Wande i wyjdzie na to samo. Wszyscy wiemy ze chodzi o polityke Microsoftu. I tu sie z bryndzolem zgodze. Malo istotne jest to kto z imienia i nazwiska za tym stoi.

 

edit.

o dopiero teraz zauwazylem ze bryndzol jest banned :-) , poczatki na tak drastycznie reagujacym forum bywaja bolesne :-)

Trzeba sie przyzwyczaic ze zakladanie kilku kont to na tym forum norma ;)

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gier z polskim dubbingiem napisami nie trawie tak samo jak tv i tego mono lektora knapika

 

12 grudnia premiera R6V na pc na calym swiecie wg www.ebgames.com a polskie wersje sa dla nieukow i malych dzieci w tym emerytow co tylko gawaric paruski

 

i jeszcze raz powtorze chore bezpodstawne opoznianie premiery gry na platforme pc w imie grupy interesow reprezentowanej przez kill billa i jego klocka

 

Opozniona premiera pc ma dowartosciowac posiadaczy kloca

 

widze ze do obrazania calego swiata to jestes pierwszy.Wiec aby ci troche poprawic nastroj ,powiem ze lepiej abys powoli zaczal zbierac kase na next-geny lub zaczal przyzwyczajac sie do tego ze gry multiplatformowe beda wydawane predzej na konsole.Bo poprostu maja wiecej uzytkownikow a wydawcy lepsza na tym kase ,a twoje stargane nerwy zapewne malo co ich obchodza ,martwia sie raczej ile straca na wersji PC :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

widze ze do obrazania calego swiata to jestes pierwszy.Wiec aby ci troche poprawic nastroj ,powiem ze lepiej abys powoli zaczal zbierac kase na next-geny lub zaczal przyzwyczajac sie do tego ze gry multiplatformowe beda wydawane predzej na konsole.Bo poprostu maja wiecej uzytkownikow a wydawcy lepsza na tym kase ,a twoje stargane nerwy zapewne malo co ich obchodza ,martwia sie raczej ile straca na wersji PC :lol2:

Fajny OT sobie robisz. Muszę się zgodzić wydawca zawsze tam gdzie kasa. Na wersji PC raczej nie straci bo gdyby tak było raczej gra nie miała by premiery. I nie zapomnij, że świat na Europie się nie kończy i na innych kontynentach też żyją ludzie! A nawet w takich Stanach Zjednoczonych stać ich na najnowsze karty i ceny gier ich nie odstraszają więc przestań takie głupoty gadać o stratach :wink: Bo nikt nie pracuje by jeszcze płacić za swoją płace.

 

Grałem w to u kumpla i jednak wole poczekać by odpalić to na PC'cie bo pad jednak robi różnicę. W sumie mógłbym od niego konsole pożyczyć bo nie stać go na gry ma tylko trzy i wszystkie już mu się znudziły. Ale po tym co widziałem nie śpieszy mi się do grania w RSV :wink:

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie zapomnij, że świat na Europie się nie kończy i na innych kontynentach też żyją ludzie! A nawet w takich Stanach Zjednoczonych stać ich na najnowsze karty i ceny gier ich nie odstraszają więc przestań takie głupoty gadać o stratach :wink:

taaaak, amerykanie graja na PC :D

Jezeli nie mozesz w to uwierzyc to uwierz, ze na PCtach gra przede wszystkim Europa.

Nie wiem czemu tak jest, pomijajac glosy co lepsze , moze wplyw na to maja zarobki, w krajach takich jak Polska ktos kto kupuje komputer uwaza, ze wystarczy mu do pracy i do grania, tak samo jak sasiad Heniek, ktory kibel przetka, a i zlewozmywak naprawi... zlota raczka i pol srodki. To tyczy sie zwyklego Kowalskiego, to forum to zupelnie cos innego, bo spolecznosc stanowia ludzie "swiadomi", zapalency sprzetowi.

Nie twierdze, ze w innych krajach nie gra sie w PC - gra sie, ale liczba graczy pecetowych nie stanowi 1/3 liczby graczy konsolowych.

Do tego te pieniadze - no nie ukrywajmy, PC daje ogromne mozliwosc jezeli chodzi o kopie zapasowe, dosyc, ze liczba odbiorcow dla producenta jest mniejsza, to jeszcze do tego dochodzi piractwo - czym dalej na wschod tym gorzej.

Nie dziwota, ze fajna gra wychodzi raz na pol roku...

Glupi przyklad - grajac w PES6 online wchodzac na serwery, angielski serwer PS2 zapelniony jest w 80%, serwer PC w 30% i tak jest za kazdym razem gdy wchodze na online w tej grze, mysle, ze kiedys to sie w naszym kraju zmieni, ale kiedy - tego nikt nie wie...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest topic konsola vs. PC.

Poza tym komp nie służy do grania jest tylko jedną z czynności jaką może wykonać, która dla mnie i dla wielu posiadaczy nie jest wcale tak istotna, to że więcej ludzi gra na konsoli to chyba normalne przecież do tego ona jest, zresztą w USA bardzo duży odsetek graczy konsolowych to dzieci/młodzież w wieku szkolnym.

Co do grania na kompie to zobacz na WCG czy ostatnie PGA na czym jest najwięcej konkurencji na konsoli czy na kompie.

Akurat PES nie jest dobrym przykładem to gra rodem z konsoli to tak jak Counter-Strike na kompa.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno mozna stwierdzic ze dzieci do 18 roku zycia sa wiekszosciowym odbiorca konsolowym

grubo się mylisz, srednia graczy konsolowych to 27 lat z tendencjami do wzrostu. Ostatnio wyczytałem to w nowinkach. Jak znajde temat dam link.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to nie temat o pc vs. konsola, ale skoro Rainbow ma pojawić się na obie platformy, a jeszcze go nie ma to pozwolę sobie na mały offtop

 

a na xbox360 to kopii zapasowych robic nie mozna ?

a kto powiedział, że nie można? można, ale na nieporównywalnie niższą skalę, liczba piratów xbox360 to kropla w morzu piractwa na PC

Wystarczy zobaczyc na fora zagraniczne ile jest pasjonatow z usa i z jakim sprzeciorem

ale kto mówi, że tak nie jest - przecież sprzęt jest dla ludzi, tutaj chodzi tylko o liczby, tylko ty nie chcesz albo nie potrafisz tego zrozumieć

fala wypierająca PC na rzecz konsol posuwa się na wschód, tak jak wspomniałeś później dotkneła już UK i dotrze także do Polski, to tylko kwestia czasu

Napewno mozna stwierdzic ze dzieci do 18 roku zycia sa wiekszosciowym odbiorca konsolowym.I w stanach jako prezent swojemu maloletniemu dzieciakowi spragnionemu gier nie kupuja trudnego w obsludze pc-ta tylko konsole.

taaaa, powiedz to prawie połowie userów jaka jest na tym forum w takim wieku

Taka konsola jest trendy promowany standard prawie w kazdym filmie.

w filmie? ocb? ale zgadzam się - jest trendy bo konsola jest DO GRANIA, chcę zagrać - kupuję konsolę, interesuję się sprzętem - to moja pasja - inwestuje w PC, tak trudno to zrozumieć...

To ze dwoma potentatami konsolowymi jest USA i Japonia nie jest dzielem przypadku.Odbiorcy oczekuja prostoty i masowosci.

i tutaj właściwie sam się złapałeś, jest tak jak mówisz, prostota - wrzucam płytkę i gram nie martwiąc się o nic, a gram z jednego powodu - mam w co Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym komp nie służy do grania jest tylko jedną z czynności jaką może wykonać, która dla mnie i dla wielu posiadaczy nie jest wcale tak istotna, to że więcej ludzi gra na konsoli to chyba normalne przecież do tego ona jest, zresztą w USA bardzo duży odsetek graczy konsolowych to dzieci/młodzież w wieku szkolnym.

Skad te dane? :blink: Bo zazwyczaj z sondazy wynika co innego....

W stanach najwiecej ludzi gra własnie po 18stce, wiec przyklad nijak ma sie do rzeczywistosci....^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad te dane? :blink: Bo zazwyczaj z sondazy wynika co innego....

W stanach najwiecej ludzi gra własnie po 18stce, wiec przyklad nijak ma sie do rzeczywistosci....^^

Statystyki policyjne i sondaże (zwłaszcza te wyborcze) są zupełnie oderwane od rzeczywistości.

Pamiętać też trzeba o tym że to rodzice kupują gry dla dzieci GoW czy inne także większości rodziców nie interesuje się w co gra ich pociecha ze względu na brak czasu jak i małe zainteresowanie elektroniczną rozrywką.

Najwięcej graczy gra po 18 bo jest ich najwięcej, ale procentowo stosunek ilości młodych ludzi do grających młodych ludzi jest większy niż starszych ludzi do grających starszych ludzi.

Okolicznościowych graczy którzy grają po góra 1-2 godziny dziennie czyli tacy jak ja (choć mnie się zdarza grać 1-2 godziny tygodniowo zwłaszcza, że i tak już nie ma ciekawych gier na żadną platformę), ostatnią grą która mnie wciągnęła na więcej niż 2 godziny tygodniowo był Company of Heroes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej staję się okolicznościowym graczem dla tego konsolki na razie nie kupię. Jak zagram raz w tygodniu to już coś. ;) Najgorszego peceta nie mam więc mimo kilku tytułów mam w co grać. ;) W R6V zagram spokojnie jak wyjdzie na PC. Nie przeszkadza mi, że wyjdzie później bo i tak mało gram.

 

PS. Jak wychodzi perełka tj. np. TR Legend to wtedy zarywam nocki i gram bardzo dużo. Ale to zdarza się raz na pół roku. :) Gdybym grał więcej to bym kupił konsolke. Pewnie tak też robi większość z nas. ;)

 

Panowie. Nie ma się o co kłucić. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak_ct

Właśnie o to mi chodzi, ponieważ jestem graczem okolicznościowym nie wywalę kasę na konsolę tylko po to, aby zbierała kurz. Co nie zmienia faktu, że najwięcej czasu na graniu spędza młodzież szkolna bo ma dużo wolnego czasu i jeszcze im się chce grać. Jakby 6-7 lat temu sytuacja na rynku multimediów była taka jak teraz to kupiłbym x360, albo PS3 w chwili obecnej raczej pozostanę przy drobnych inwestycjach w upgrade kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

@Kucyk daj sobie spokój TY KONSOLOWY FANATYKU ( kupiłeś Xboxa360 może go jeszcze nie masz ale jesteś potencjonalnym konsolowcem :lol: ! żart oczywiście). Chodziło mi tylko o to, że produkcja płyt z grą jak i papierków do niej i rozprowadzanie na PCta jest i tak opłacalne :wink: A podałem USA bo chyba mi nie powiesz, że w Europie stać więcej ludzi na kupowanie najnowszych kart 8800 i oryginalnych gier?

I chodziło tu tylko o obalenie teorii, że wydawca płaci za wydanie sobie gry :wink:

Reszty nie komentuje chociaż i się z nią nie zgadzam ale można to chyba robić w bardziej normalny sposób i nie w temacie o R6? Mógłbym Ci pisać o zaletach i wadach obu platform ale... szkoda czasu i wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kucyk daj sobie spokój TY KONSOLOWY FANATYKU

:lol:

Chodziło mi tylko o to, że produkcja płyt z grą jak i papierków do niej i rozprowadzanie na PCta jest i tak opłacalne :wink:

a gdzie ja krzykaczu napisałem, że jest nie opłacalne - na pewno jest, ale zysk jest dużo mniejszy

A podałem USA bo chyba mi nie powiesz, że w Europie stać więcej ludzi na kupowanie najnowszych kart 8800 i oryginalnych gier?

No ale jak z tym USA? masówka i prostota dla dzieci nie potrafiących odpalic komputera, czy jednak najnowsze 8800?

I chodziło tu tylko o obalenie teorii, że wydawca płaci za wydanie sobie gry :wink:

a nie płaci? :blink:

Reszty nie komentuje chociaż i się z nią nie zgadzam ale można to chyba robić w bardziej normalny sposób i nie w temacie o R6? Mógłbym Ci pisać o zaletach i wadach obu platform ale... szkoda czasu i wysiłku.

myślę, że wymiękł byś w przedbiegach, dlatego rzeczywiście nie próbuj :lol: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Zrzuć wszystko na problem czytania ze zrozumieniem ;) Wydawca płaci ale zarabia wystarczająco by pokryć koszty produkcji i na tym zarobić ( EA pewnie według Ciebie wydawało by gry na PC gdyby musiało za to płacić?) taka jest kolej rzeczy gdyby na grach PC nie można było zarobić nikt by się do tego nie pchał a firmy dawno by poupadały, a jakoś tak nie jest. Co do USA to wystarczająco dużo osób kupuje tam oryginały na PC'ta by dało się na tym zarobić :wink: A i kopie zapasowe są mniej popularne niż u nas w kraju i chyba tylko w USA tak ścigają za piractwo :wink: I jak kogoś stać na PS3, Xboxa 360 i 8800 to kupuje oryginały nawet na PC'ta.

 

Tak Kucyk wymiękam nie mam zamiaru słuchać Twych opinii obiektywnych z Twego punktu widzenia, a nie zgadzając się z nimi krytykowany w mało kulturalny sposób. Wybacz ale wymiękłem nie robie dalej OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie banned nie ma sie czym podniecac. To sa tylko przeciez GRY. Dla mnie to nie jest sens zycia. Od paru lat wole grac na konsoli, szybciej, latwiej i przyjemniej. Zauwazylem, ze im jestem starszy(29) tym mam wieksza awersje do gier na peceta. Ja chce sie raz na jakis czas pobawic a nie kombinowac czemu mam w grze artefakty albo cos sie zawiesza. Do tego zauwazylem tez ze coraz bardziej lubie gry uproszczone. Moze dlatego robia takie wlasnie gry.. bo ja gre kupie a 16 latek ukradnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie banned nie ma sie czym podniecac. To sa tylko przeciez GRY. Dla mnie to nie jest sens zycia. Od paru lat wole grac na konsoli, szybciej, latwiej i przyjemniej. Zauwazylem, ze im jestem starszy(29) tym mam wieksza awersje do gier na peceta. Ja chce sie raz na jakis czas pobawic a nie kombinowac czemu mam w grze artefakty albo cos sie zawiesza. Do tego zauwazylem tez ze coraz bardziej lubie gry uproszczone. Moze dlatego robia takie wlasnie gry.. bo ja gre kupie a 16 latek ukradnie.

Starość nie radość :P Po 8 godz. pracy naprawde myślenie boli i dla mnie wtedy takie lekkie konsolowe gierki naprawde sie sprawdzają. Każdy w pewnym wieku to pojmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - ja od siebie dodam ze nie zalezy mi juz na graficznych full wypasach. Jedyne gierki w ktore pykam to w sumie css, richard burn rally i ostatnio rfactor... czasem sprawdze co sie dzieje na rynku, ale jakims cudem nic nie potrafi zwrocic mojej uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - ja od siebie dodam ze nie zalezy mi juz na graficznych full wypasach. Jedyne gierki w ktore pykam to w sumie css, richard burn rally i ostatnio rfactor... czasem sprawdze co sie dzieje na rynku, ale jakims cudem nic nie potrafi zwrocic mojej uwagi...

Właśnie z tym zwracaniem uwagi... :/ mam ten sam problem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie wróciłem z zakupów z RS Vegas, zaraz zabieram się za single, zobaczymy czy było warto wydać pieniądze :D

 

No i ponad godzina zleciała mi jak jedna chwila...

Gra jest naprawdę niesamowita, osobiście bardzo przypomina mi GRAW z X360 - zaznaczam X360, bo to co było na PC to była kpina.

Zaczynając od grafiki - nie można się raczej do czegość mocno przyczepić, stoi ona na wysokim poziomie, ale jakiś next generation nie wiadomo co to to nie jest, woda ładna, teksturki ładne, dym z granatów przepiękny, miękkie cienie i szmery bajery, ale np brakuje nóg naszej postaci, problem rodem z HL2, nie zostawiamy śladów w kałuży itp...

Dźwięki to miód dla uszu, wszystko ładnie brzmi, nie bez znaczenia jest to gdzie się znajdujemy i w co strzelamy.

W szczególności rozwalił mnie noktowizor - gdy go zakładam to dźwięk schodzi na częstotliwość bliską granicy słyszalności, tak niesamowicie piszczy, na początku myślałem, że to napęd w xie, ale po chwili skapnąłem się ocb :)

Inteligencja kompanów trzyma niesamowity poziom, bardzo ładnie się słuchają, szukają dla siebie miejsca, potrafią sami rozprawić się z przeciwnikami, nie stoją na środku placu, tylko zawsze szukają kawałka czegoś, za czym będą mogli się schować, nie zacinają się w wąskich przejściach itp, różnica pomiędzy ich zachowaniem, a takim SWAT to po prostu niebo a ziemia. Ogólnie możemy bardzo fajnie współpracować z teamem wskazując miejsca gdzie mają się udawać, ale nie musimy tego robić, możemy po prostu poruszać się w grupie.

Na plus zasługuję możliwość oddawania ognia bez wychylania się zza osłony, po prostu odwrócony pistolet w stronę przeciwnika i zapora ogniowa gotowa. Apropo przeciwników to też nie są głupi i choć czasem zdarza im się popełniać błędy to uważam, że wyżyłowanie im bardziej AI spowodowało by, że gra była by nie grywalna.

Ogólnie naprawdę warto sięgnąć po ten tytuł, choć gracze oczekujący mega symulacji z planowaniem rodem z jedynki będą zawiedzeni, to ci którzy szukają znakomitej rozrywki będą w siódmym niebie, bo gra posiada niesamowitą grywalność i miód który się wylewa na lewo i prawo.

Nie bez pokrycia są oceny serwisów internetowych, ja osobiście uważam, że gra zasługuję na bardzo mocne 9/10 a teraz wracam do gry :)

 

The first 10 minutes : Rainbow Six Vegas [(89.14 MB) (640x360)]

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...