Skocz do zawartości
kurek

Rainbow Six: Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w tej grze boli brak planowania, ogrom ilości wrogów (kiedyś liczyła się taktyka, a teraz no cóż typowy shooter), konsolowe życie (oberwę chowam się znowu mogę działać), tekstury jak się zbliżysz do ściany czy do ziemi nie prezentują wysokiego poziomu, ale też nie są złe choć jak na next-gen uważam, że powinny być lepsze, lekki HDR daje o sobie znać, dym jest ładny, ale do tego z CoD-a daleko mu jeszcze (nie chodzi mi o ilość, ale jakość dymu) co do inteligencji kompanów fakt poziom wysoki, ale zdarzają im się błędy (czasami bez rozkazu poszli pod ogień nieprzyjaciela). Udźwiękowienie super odgłosy broni porządnie wykonane tu do niczego nie można się przyczepić

Ogólnie jeśli patrzeć na grę przez pryzmat tego, że nigdy wcześniej ktoś nie grał w Rainbow Six-a (zwłaszcza pierwsze części na PC) to pewnie mu się spodoba ja wolałem klimat starych części, ale ta nowa jako shooter z elementami taktyki (chodzi o sterowanie team-em chodź też bardzo uproszczone aż do bólu) nie jest zła.

 

Mnie też to strasznie przypomina GRAW na x360, ale to pewnie przez ten Meksyk, zobaczymy co będzie w Las Vegas.

 

Grę oceniam na 8.5/10 co jest bardzo dobrą ocena, gra jest warta wydania na nią ciężko zarobionych $$

 

Dodam jeszcze, że nieźle się bawiłem grając w to.

 

Ocena jak i spojrzenie na grę może ulec zmianie po dalszym zapoznaniu się z grą na razie rozwalam Gringo w Meksyku od 1.5 godziny.

 

Kucyk piszesz już o wersji pecetowej?? napisz jak z optymalizacją??

Nie ma wersji na PC będzie 12 grudnia na razie jest wersja z Xbox-a 360 i o tej wersji piszę ja i Kucyk. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że ten filmik nie oddaje nawet minimum tego jaka jest ładna w tej grze grafika.

 

Kucyk>

 

czy w tej grze szarpie troche animacja? poprawili ją ? bo w demie czasami fps leciał ponizej plynności.

po 1,5h gry w Meksyku nie zauważyłem nawet najmniejszego zaciachu, chodzi idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość athlonduo

a moze by tak w koncu ktos napisal o multiplayer

jakie tryby

 

cos ala barricaded suspects ze jedni to team bandziorow a drudzy team komandosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tryby są następujące:

 

Attack & Defend

Survival

Sharpshooter

Team Survival

Team Sharpshooter

Retrieval

Coop Story

Coop Terrorist Hunt

 

nie pytaj mnie co jest co, bo narazie się zagrywam w singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość athlonduo

tryby są następujące:

 

Attack & Defend

Survival

Sharpshooter

Team Survival

Team Sharpshooter

Retrieval

Coop Story

Coop Terrorist Hunt

 

nie pytaj mnie co jest co, bo narazie się zagrywam w singla

ok dzieki za info bo nigdzie tego nie bylo jak oblookasz dokladniej daj znac o co dokladnie chodzi

 

natomiast

 

Retrieval to zapewne jak swat 4 stretchov syndicate odzyskiwanie czegos czyli jedni bronia drudzy zdobywaja to cieszy lubie takie cos

 

Survival to zapewne deathmatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg co za nooby pisza na tym forum gamespota

 

"what a GeForce 7900GS can't run the game?"

 

:mur:

 

"GeForce 7300, Radeon X1300, and GeForce 6200 may or may not run the Unreal 3 Engine well."

 

czyli na 6800 bedzie chodzic lepiej... bo jest na liscie? :lol:

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na screenach Boxstera wyglada calkiem przyzwoicie , chyba bedzie w co pograc

czyzby chodzilo plynnie w 1280x1024 na 7900GT .??

to by bylo zajebiscie

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Plusk

Na max detalach 1280x960 gra potrafi zdrowo przyciąć... ale wystarczy zmienić cienie na LOW (...i tak bardzo ładne) i już można śmiało grać z FPS ~40.

Trybu 1280x1024 brak, zapewne trzeba wyedytować jakiś config...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałbym ale to kolejna gra robiona pod nvidie a ja mam niestety ati (a wiaomo ati to brak obsługi p.s3 no chyba że miałbym bardzo drogą kartę ati) więc na razie nie pogram, no chyba ubi siępogniewało na p.s2 albo zaś ta nvidia pcha łapy gdzie nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę się obudzić, zobaczyć w kalendarzu, który rok mamy i porównać do daty wyprodukowania tej grafy! :[ Szkoda, że na GF2MX nie odpala i nie wyciąga min. 20FPS! Ehh

 

PS. Spodziewałem się lepszej grafy po UE3. :(

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba jakas wersje pod DX 9.0C .. super okrojona :>

nie. to jest niestety biedny port z XO - bez hq tekstur, bez fsaa, bez wide :/ mam cicha nadzieje, ze inne produkcje na UE3 np. BioShock beda wygladac i oferowac wiecej, bo jezeli tak ma "wygladac" UE3 to dziekuje bardzo.

btw: podobna lipe ubi odwalilo z najnowszym SC z tym, ze tam jest UE2.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, żadnej rewelacji nie ma w tym co widziałem. Tekstury słabe jak na tak sławny silnik. Również jestem zdania, że nowy unreal engine stworzony jest do "wyższych celów" i jego możliwości są ciut większe. Wracając do r6... To,że napisałem co powyżej nie jest moją oceną gry. Hehe, co ja tam widziałem... dwie minuty na tamie ale rozgrywka zapowiada się pysznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę się obudzić, zobaczyć w kalendarzu, który rok mamy i porównać do daty wyprodukowania tej grafy! :[ Szkoda, że na GF2MX nie odpala i nie wyciąga min. 20FPS! Ehh

 

PS. Spodziewałem się lepszej grafy po UE3. :(

ja cię rozumię ale tak jak piszę z tym ps3 to jest tak jakby pod nvidię a nie pod wydajność bo ati ma niektóre karty które są lepsze od gforców z ps3 a jednak nie obsługują ps3 a z tego co czytałem to np double agent wcale nie jest tak dobry graficznie żeby wymagał ps3 po prostu można było zrobić odpowiednią funkcję dla tych co nie mają bo podkreślam jeszcze raz ati ma niektóre lepsze karty bez ps3 od nvidii z ps3 więc tu nie chodzi o wydajność i grafikę

 

pewnie prawie nic nie zmienia ten ps3 za jakiśczas może rzeczywiście będzie wymagany, no to wtęczas można by było zrezygnować z ps2

 

piszę bo wnerwia mnie to bo nie mam zamiaru przed premierą visty zmieniaćkarty ponieważ zaraz po premierze na pewno wprowadzą nowe karty pod viste żeby lepiej działały gry w tym systemie (np z obsługą nowego direxa czy cośinnego nie siedzę w kartach więc nie wiem co ale na pewno coś) i będę żałował że nie poczekałem

 

a w vegasa trzeba będzie zagrać bo zapowiada się ciekawie - trudno za 3 miesiące będę miał w co grać jak zmienię kartę bo w [ciach!]o nie mam się zamiaru pakować czyli w kupno podobnej wydajnościowo karty z obsługą jednej funkcji, nvidia tak lubi robić tak było z fx-ami obsługa dx9 a wydajność gorsza niż u konkurencji bez obsługi tego formatu - w końcu chcę kupić tańszą kartę nie za 800 zł tylko 300-400 max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kargul

No zgadza się, żadnej rewelacji nie ma w tym co widziałem. Tekstury słabe jak na tak sławny silnik. Również jestem zdania, że nowy unreal engine stworzony jest do "wyższych celów" i jego możliwości są ciut większe. Wracając do r6... To,że napisałem co powyżej nie jest moją oceną gry. Hehe, co ja tam widziałem... dwie minuty na tamie ale rozgrywka zapowiada się pysznie.

tak podobno jakies angielskie czasopismo dalo 6/10 zreszta ten wyciek do neta to z wersji do testowania dla recenzentow.

Zreszta ubi same sobie winne bo nie wydali dema a ciekawosc ludzka jest niepochamowana.

 

Na forum ubisoft ludzie zaczeli jechac po ubi ze zwalili wersje pelna bugow optymalizacja fatalna

nawet textur ustawic czy geometri ( dla posiadaczy slabszych kart) nie mozna

 

ale ubi skasowalo tematy. Nie lubi krytyki

 

Jesli chodzi o Vegas jest to silnie zmodyfikowany Unreal Engine 3.0

 

na kreconej 7600gt ( ok 6300 3dmarkow 2005) w 1024x768 bez hdr'a slyszalem ze ma 20-40 fpsow ale na otwartych przestrzeniach nawet na 7900gt dostaje 15fps'ow. Ale podobno shadows na low i jest lepiej

 

z opcji sa

- resolution

- vsync on/off

- motion blur on/off

- shadows low/v high

- hdr on/off

- bloom low/v high

- eye coś tam on/off

- hardware skining on/off cos takiego

 

mam nadzieje ze panowie z epica sie lepiej postaraja bo opcji powinno byc 2x tyle co jest

 

 

z hdr'em to sli 2 jajowce albo 8800gtx o fsaa mozemy zapomniec

Edytowane przez kargul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cię rozumię ale ...

ciachu...namieszanie z poplataniem :)

 

ale to mnie najbardziej "wzruszylo" :D

"...(np z obsługą nowego direxa czy cośinnego nie siedzę w kartach więc nie wiem co ale na pewno coś)"

czyli nie wiem nic, ale wiem wszystko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grafikę to spokojnie można ją porównać do tej z x360 słaba jakość tekstur to zmora i na PC i na x360, ogólnie spodziewałem się dużo więcej jeśli chodzi o UE3.0, ale po Gears of War i R6 to można powiedzieć tylko, że odbiega to od szumnych zapowiedzi panów z Epica, cóż zobaczymy co pokażą inne gry na UE3.0. Jeszcze jedno czy mnie się wydaje czy w każdej grze gdzie jest zastosowana fizyka od Agei czyli "osławiony" Physx to właściwie tej fizyki nie ma bo ja nie zauważyłem nic ciekawego to już Havok w Max Payne 2 parę lat temu prezentował się o niebiosa lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że PS2.0 mogli udostępnić. W SCDA rewelacji graficznych nie ma tak samo jak prędkość działania jest mizerna.

 

Na R6 też się zawiodłem. Graficznie wygląda jak GRAW albo i gorzej. Zawiodłem się na UBI. Im nowsza gra tym większy bubel. :( Smutne ale prawdziwe. To nie to samo UBI co za czasów FarCry i Prince Of Persia. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak w końcu jest z tą grafiką w wersji na pc?

 

najpierw piszecie:

 

Jeśli chodzi o grafikę to spokojnie można ją porównać do tej z x360 słaba jakość tekstur to zmora i na PC i na x360

 

potem że:

 

Na R6 też się zawiodłem. Graficznie wygląda jak GRAW albo i gorzej. Zawiodłem się na UBI

 

tylko, że GRAW w wersji na xboxa 360 to istny szczękopad graficzny, a R6 jest ciut lepszy graficznie od GRAW ( mowa cały czas o wersji xbox 360)

 

to jakim cudem wersja R6 na xboxa 360 jest taka sama ja pc? przecież z tego co wypisujecie to nie logiczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...