Skocz do zawartości
kurek

Rainbow Six: Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gladiac

To na tym polega nowa generajca gier?

Mi to powiewa naprawde czy R6 bedzie gra udano czy nie, po prostu bylem zaskoczony nieczytelna grafika.

o czym ty piszesz? :blink:

grales?,widziales na zywo?-no to nie przeginaj z tekstami w stylu:'To na tym polega nowa generajca gier?', gralem na x360 wiec wiem jak wyglada w praniu.

 

Brak ci zdjec to zobacz po innych forach wersje z PC i to wypasionych dla porownania,a jak pc ci nie odpowiada to przejrzyj fotki z wersji x360.Wtedy byc moze cie olsni B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears of War vol. 2

Ci ktorzy gry nie widzieli (i pewnie dlugo nie zobacza, jesli nie bedzie pokazu/kumpel nie zalatwi sobie) najwiecej [ciach!]la jaka gra ma beznadziejna grafike... Od czegu tu w ogole sa moderatorzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b.t.w

widac tez ze co niektorym brakuje smaku ,oczekujac poledwicy zadawalaja sie zwyczajna :)

Chyba Ci się coś pomyliło. Wydaje Ci się, że masz "smak" a innym powypadały kubki smakowe? Każdy ma inny i nie bierz Swojego jako wyznacznik bo z tej wypowiedzi wynika tylko tyle, że jesteś bardzo zadufany w sobie i nic więcej. Mój jest znacznie bardziej wysublimowany, zauważam i doceniam rzeczy, których Ty nie czujesz ale... powtarzam ALE szanuję czyjś gust i "smak" ponieważ jest to indywidualna sprawa każdego człowieka i nie ganię nikogo z tego powodu.

 

By nie było zbytniego oddalenia od tematu chcę dodać jeszcze coś na temat r6 o czym wcześniej nie wspominałem a mianowicie dialogi, są mocne i zawierają dużą dozę humoru. Nie raz się uśmiałem i rozluźniłem pomiędzy ostrymi starciami z przeciwnikiem.

 

Z tego co tu czytam to chyba tylko ja i Plusk chwali sobie wersję na pc.

Czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalnym. Prawdę mówiąc teraz nie jestem w stanie wymienić poziomów trudności. Na pewno jest "realistic" i zdaje się "normal". czy jest coś jeszcze niżej? Tego już nie kojarzę.

R6 jest jedną z tych gier, w którą zagram z dziką rozkoszą ponownie i czułem to już w połowie rozgrywki. Ostatnim takim tytułem był Call of Juarez. I nie piszę, że w przyszłości do niej wrócę, myślę o ponownej grze w najbliższym czasie.

Pomimo pewnych niedociągnięć, które nie podobają się nawet mnie :grin: gra zasługuje na bardzo wysokie noty.

 

Pozdrawiam.

 

End & out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 poziomy trudności, normal i realistic. Gram na realistic już od przeszło 2 dni i jestem w 5 lvlu :/ Dotychczas żadna gra nie stanowiła dla mnie takiego wyzwania(fpp) na najwyższych poziomach trudności, ale Vegas to już bajka. Po porostu czuć że jest to realistic. Wystawisz łeb na ułamek sekundy i leżysz. Poziom w którym jesteś oddzielony od drużyny powtarzałem kilkadziesiąt(!!!) razy.

 

Gram na max oprócz cieni które są na low(na very low jest wyłączona większość cieni, a na wyższych ustawieniach nie widziałem prawie żadnej różnicy). Na 1024 w w/w ustawieniach mam 30 fps+.

 

heh dobre jest jak wsrod panikujacych tero jeden krzyknie "shut up and shoot"

Przecież oni nie mówią po angielsku.

 

Z tego co tu czytam to chyba tylko ja i Plusk chwali sobie wersję na pc.

Czy się mylę?

Dopisz mnie :)

Edytowane przez Palato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusk, jeszcze nie doszedłem aż tak daleko :) Atm jestem w trakcie odbijania swoich.

a pykal ktos juz w multi na pc czy same piraty tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

tak... Na 8800gtx miejscami 18Fps przy 1280x1024 wszystko max bez aa

wow

no to szybko zarzneli tego 8800... :|

bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

cienie... z tym caly czas sa najwieksze problemy w wiekszosci silnikow graficznych. Widac ze to jest najslabszy punkt i wymaga spoooooorej pracy zarowno ATI jak i nvidii.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie troche lipa bo na dosyc dobrych grafach typu 7900/x1900 r6 juz nie chodzi za rewelacyjnie i to jeszcze nie w maksymalnych ustawieniach

 

to co maja powiedziec posiadacze 6800/7300/7600 i x16xx? beda grali na low i miec po 15 fps? przecie to w ogole nie bedzie wygladac, jak i nie bedzie duzo fps ;/

 

zbieram na konsole...

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkArrow i słusznie robisz, ja też wpadłem na taki pomysł aby jednak zainwestować w xboxa 360 a kompa po prostu zostawić już takim jaki jest do grania w cs'a zarówno 1.6 i jak i source wystarczy a zapewne w takiego crysisa zagram chociaż na low i mi wystarczy. Natomiast na xie będę mógł się cieszyć innymi grami które na xie sprawią mi więcej frajdy niż na pc z powodu płynności a nie ciągłego denerwowania się że gra się tnie. Nawet nie potrzeba kupować telewizora hd za 4 tysiące bo np taka panorama acera 22" kosztuje już tylko ~1100zł więc do czasu kiedy kupie xa' na pewno stanieje poniżej 1k i będzie to zakup opłacalny zresztą jeżeli nawet odrazu nie kupie lcd 22" panoramy zawsze będę mógł przemęczyć się na mojej 17ce. Co do gry bo offtop mały mi się tutaj wdarł, gra jest świetna po prostu wciąga na długo jednak probowałem już wszystkiego zaaplikowałem patcha, zmieniłem sterowniki na jakieś bety nvidi z myślą że może coś dadzą i może chodzi trochę szybciej ale nadal mam wciny takie że czasami nie mogę nawet nikogo trafić!. Na forum ubi gdzie tutaj ktoś linka podawał do sposobów na optymalizacje gry : zmieniłem af na 4x z 16x i wielkość tekstur tak żeby niby dawały rade na karcie z 256mb i dalej nic, system mam czysty antywir, adware wszystko sprawdzone nawet rejestr systemowy wyczyszczony ze śmieci i dalej nic, a winda była instalowana nie dawno i inne gry chodzą mi dobrze więc to wina optymalizacji ehh szkoda mi słów a chciałem tak bardzo pograć lecz się po prostu nie da!.

 

P.S Nie dawno przesiadłem się z semprona 2.2+ i radeona 9500 na to co mam z myślą że będę mógł grać spokojnie chociaż na mednium a tym czasem okazuje się że wydane pieniądze bardziej opłacało się zainwestować w xboxa 360 :( - JUMP IN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S Nie dawno przesiadłem się z semprona 2.2+ i radeona 9500 na to co mam z myślą że będę mógł grać spokojnie chociaż na mednium a tym czasem okazuje się że wydane pieniądze bardziej opłacało się zainwestować w xboxa 360 :( - JUMP IN :)

ja postanowiłem już nie zmieniać kompa ewentualnie jeszcze k. graficzną na taką żeby obsługiwała ps3.0, pogram jeszcze kilka m-cy na tym sprzęcie i do gier kupię sobie konsolę

 

no i orientuje się ktoś, da się jakoś włączyć obsługę ps2.0 w tej grze ?

 

bo gierka zapowiada się nieźle trzeba będzie zagrać tylko czy teraz czy dopiero po wymianie grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujcie się czy to jest temat o grze czy o cenach sprzętu elektronicznego?? Kogo obchodzi czy chcecie sobie kupić konsole czy kompa, jeśli kogoś stać na dobrego kompa to sobie go kupi i tyle nie musi o tym pisać w topicu, który nie jest na ten temat.

 

Sorry za OT, ale nie mogłem już czytać tych wywodów.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastertab - musisz się pogodzić, że 90 % tego co pisze w tym wątku i w każdym innym nie jest na temat gry, mnie też to wkurzało na początku ale teraz jakoś to wytrzymuję ale cóż, ja np. już od kilku dni szukam odpowiedzi na pytanie czy da się uruchomić grę na kartach z ps2 jeśli tak to co trzeba zrobić i nic

 

najlepiej jest jeszcze w tematach o starszych grach bo tam już piszą ludzie którzy grają w grę bo im się podoba a nie bo nowa najczęściej piracka wersja 1.0 lub nieoficjalna niespatchowana itd.

 

większość postów jest zwiążanych z działaniem, narzekaniem itp. ale to jest normalne nie podoba się to niestety ale musisz korzystać z innego miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że mi nie chodzi o narzekania sprzętowe, czy się tnie czy nie, bo to jeszcze zniosę, ale gdzie nie wejdę w temat gry to zaraz, "Ale lipnie działa kupię sobie konsolę" albo "Ludzie kupcie sobie konsolę nie będzie wam się cięło" i o to mi chodzi chcesz sobie kupić konsolę OK kup sobie, ale czy trzeba zaraz to wszystkim uświadamiać w temacie, który jest zupełnie o czymś innym ??

 

W temacie o Crysis było ciągłe postfuckerstwo nt. "Czy będzie fabuła w Crysisie??" po paru sensownych odpowiedziach polała się cała fala beznadziejnych postów o każdej grze tylko nie o Crysisie bo nikt nie zna fabuły Crysis w całości, temat został zamknięty czemu się wcale nie dziwię teraz żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego nt. Crysisa będę musiał sam szukać po necie bo ludzie zamiast o grze woleli się kłócić o czymś co nie miało związku z grą.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co maja powiedziec posiadacze 6800/7300/7600 i x16xx? beda grali na low i miec po 15 fps? przecie to w ogole nie bedzie wygladac, jak i nie bedzie duzo fps ;/to co maja powiedziec posiadacze 6800/7300/7600 i x16xx? beda grali na low i miec po 15 fps? przecie to w ogole nie bedzie wygladac, jak i nie bedzie duzo fps ;/

Nie przesadzasz? Dobrze wykręcony 7300 i 3000+ cienie na low = 30fps+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzasz? Dobrze wykręcony 7300 i 3000+ cienie na low = 30fps+

w calej grze masz 30fps w jakiej rozdzialce

 

jezeli na 8800gtx w 1600x1200 z hdr i opcje na high ta gra ma 20-60fps to widac ze cos z kodem tej gry jest nie tak

jezeli nawet na xbox360 unreal engine 3 w tej grze ma 30fps a gears of war ma 60fps to nienajlepiej swiadczy o panach z ubi i sytuacja na pc jest podobna

 

http://www.gamespot.com/pc/action/rainbows...q=rainbow%20six

 

na gamespot wersja pc dostala 8.7 w tym 9 za grafike ( gears of war na xbox360 na tym samym silniku dostal 10 a to przy 60fps)

 

Co do opcji graficznych to praktycznie mozemy tam wylaczac post procesing effects zmieniac rozdzialke i jakosc cieni wiec o ile ktos pisze ze gra na max to praktycznie snobistycza przewage moze upatrywac w jakosc cieni . Pozostale efekty poza zamulaniem gpu estetycznie mi osobiscie poza hdr nie robia zadnej roznicy a motion blur mnie wrecz wnerwia i sa to kolejne eye candy nie wnoszace tak naprawde nic do tematu. W grze nie ma opcji jakosci geometrii czy jakosci swiatła . Panowie od UE 3.0 powinni naprawde poptrzec na ilosc opcji dostepnych w Jupiter EX

Niektore modele mebli jak fotele krzesla wnetrza biur sa identyczne z tymi w gears of war, a niektore lokacje to doslownie jakbym widział swat4 po małym liftingu. CHyba silnik UE3.0 juz ma jakies gotowce aby oszczedzic fatyge deweloperom

 

UT 2007 napewno bedzie smigal lepiej

Edytowane przez bost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmiena podanego przeze mnie wyzej faktu.

ja bym raczej ujal to tak ze obie gry posiadaja te same elemety z racji tego samego silnika i pomyslow epica na ulatwienie deweloperom zywota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że mi nie chodzi o narzekania sprzętowe, czy się tnie czy nie, bo to jeszcze zniosę, ale gdzie nie wejdę w temat gry to zaraz, "Ale lipnie działa kupię sobie konsolę" albo "Ludzie kupcie sobie konsolę nie będzie wam się cięło" i o to mi chodzi chcesz sobie kupić konsolę OK kup sobie, ale czy trzeba zaraz to wszystkim uświadamiać w temacie, który jest zupełnie o czymś innym ??

 

W temacie o Crysis było ciągłe postfuckerstwo nt. "Czy będzie fabuła w Crysisie??" po paru sensownych odpowiedziach polała się cała fala beznadziejnych postów o każdej grze tylko nie o Crysisie bo nikt nie zna fabuły Crysis w całości, temat został zamknięty czemu się wcale nie dziwię teraz żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego nt. Crysisa będę musiał sam szukać po necie bo ludzie zamiast o grze woleli się kłócić o czymś co nie miało związku z grą.

a co ja mam poczac zabic sie? nikogo nie namaiwam, nie mowie ze gra jest slaba, tylko twierdze, ze kupno kompa za 2k aby ledwo odpali gre to cos nie halo?

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym raczej ujal to tak ze obie gry posiadaja te same elemety z racji tego samego silnika i pomyslow epica na ulatwienie deweloperom zywota

Ale tu nie chodzi o to jak ty bys to ujal, silnik UE3 jest rozpowszechniany razem z ilomastam levelami z GOW i to jest fakt.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...