Skocz do zawartości
kurek

Rainbow Six: Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

Mala ciekawostka:

 

http://www.gram.pl/news.asp?id=3259:

Piątek, 22 grudnia 2006, godzina 14:26, autor: Iwanatsu

 

W pełni sponsorowana przez Ubisoft, żeńska drużyna o nazwie Frag Dolls zajęła pierwsze miejsce w turnieju Rainbow Six Vegas. Jest to pierwsze w historii e-sportów zwycięstwo drużyny składającej się z samych kobiet.

 

Nie od dziś wiadomo, że w społeczeństwie graczy istnieje raczej przewaga liczebna mężczyzn. Tym milej więc zaskakuje fakt, że w finałach Rainbow Six Vegas, czteroosobowa reprezentacja pań z Frag Dolls nie miała sobie równych. Dziewczyny pokonały niezwyciężony dotąd team, The Unknown.

 

Aby odnieść zwycięstwo, członkinie Frag Dolls ćwiczyły nawet po 12 godzin dziennie, ale jak widać, opłaciło się. Pozostaje tylko pogratulować im sukcesu i wytrwałości, no i życzyć sobie, aby takich "przeciwników" było oczywiście jak najwięcej!

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam cos ..

mam obecnie 7950GX2 ..

pierwsze co sie rzuca w oczy ..to gra naprawde nie obsluguje SLI bo przy takich samych zegarach jak na moim 7950GT gra chodzi tak samo .. :/ (patch 1.02 zdaje sie dalej nie dal obslugi SLI)

 

co do tego co pisalem wczesniej ze gra sama czasem wychodzi do windy .. niestety dalej to sie zdarza .. :/

 

a co do samej gry .. akcja na tamie mi sie sie podobała .. teraz wlasnie z niej staram sie wyleźć ;]

fajna lajtowa strzelanka ..

tylko ten nieszczesny UE3 nie jest tutaj az tak zademonstrowany jakbym chciał ..

;] no ale poczekamy na inne tytuly ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co sie rzuca w oczy ..to gra naprawde nie obsluguje SLI bo przy takich samych zegarach jak na moim 7950GT gra chodzi tak samo .. :/ (patch 1.02 zdaje sie dalej nie dal obslugi SLI)

zmien nazwe pliku exe na gothic3 lub reliccoh, profile z tych gier ponoc dzialaja i daja konkretny wzrost framerate w SLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien nazwe pliku exe na gothic3 lub reliccoh, profile z tych gier ponoc dzialaja i daja konkretny wzrost framerate w SLI

hmm jade na 91.47 chwilowo .. bo na nich najrzadziej gra mi wylazila do pulpitu (nieszczesny CTD bug)

nie ma w nich tych profili ..

probowalem ze splintercell3.exe .. ale tez zadnej zmiany ..

potem spróbuje na nowszych sterownikach.. któres konkretne byly sprawdzane?

 

w sumie przestalem sie przejmowac juz tym CTD (crush to desktop) gdyż wyczytalem na forum ubi ze kupa ludzi ma tenproblem ...

martwilem sie napoczatku ze to cos z moja karta .. ale skoro na GX2 jest to samo co na GT .. to mam to w nosie ..

najsmieszniejsze jest to ze raz jest zonk po 10min a raz po 1h .. nigdy nie wiesz ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim.

Mam r6 vegas upatchowane do 1.02 i pewien dosc upierdliwy problem - otoz gra wywala sie co pewien czas w najmniej oczekiwanych momentach pod system. Nie mam pojecia ,czym jest to spowodowane - ma ktos moze jakis pomysl?

Moj sprzecik to Sempron 2600+ (@1833mhz), GF6600(128vram) i 1g ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak jak było w opisie.... zmieniłem nazwę pliku na r6gameconfig.bin , i dalej nie mam do wyboru rozdziałki 1366 x 768 ,

może coś robie źle? oczywiście przegrałem do moich dokum. do ubisoft/rsvegas....

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim.

Mam r6 vegas upatchowane do 1.02 i pewien dosc upierdliwy problem - otoz gra wywala sie co pewien czas w najmniej oczekiwanych momentach pod system. Nie mam pojecia ,czym jest to spowodowane - ma ktos moze jakis pomysl?

Moj sprzecik to Sempron 2600+ (@1833mhz), GF6600(128vram) i 1g ramu.

przeczytaj moj post wyzej ..

wielu ludzi tak ma ..

UBI nie wie jak na to poradzic .. wielu ludzi ma ten bug

bug engine'u siakis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos, z jaka czestotliwoscia sie tak u Ciebie dzieje (chodzi o te wyskoki pod system)? U mnie niestety nie da sie przez to grac, po prostu nie zdazam dojsc do savepointu -_-'

nie no .. bez przesady .. raz 10minut .. raz 1h .. ale do save da sie dojsc ..jestem w 3ciej czy 4tej misji

ale gram na smiane w vegas i CoH .. wiec powoli idzie .. pozatym praca..

 

EDIT:

eno bez jaj .. juz sie gra skonczyla mi .. :o

na tamie u gory przy wysadzaniu rakiety juz nawet nie pomogl trick na SLI (który dziala .. THX SULACO)

musialem powylaczac efekty ..

lapalo ladne klaty .. przy 20fps nei da sie celowac .. :/

nie mniej gra krótka :/

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, ze niby przy 20fps nie da sie celowac? <hahahaha> U mnie powyzej 30 nie wychodzi a nie mam z tym problemow zD Cos chyba przesadzasz ;f

po 3latach gry w q3 niestety nie da sie :P

 

BTW.

co do moich kraszów do pulpitu..

o dziwo wydaje sie ze to przez kompa bylo :o

jeszcze nie potwierdzone ..

ale obnizenie troszke procka i pamieci pomoglo ..

bede mial niebawem na test inny zasilacz i potwierdze jeszcze co sie skonczylo ..

tylko ze juz gre przeszedlem i nie ma na czym testowac :P tylko Terrorist Hunt pykam solo...

 

jak wiesza sie wam albo wychodzi do pulpitu CPU test po 3dmarku 05 .. to proponuje obnizyc ustawienia albo dodac napiecia :>

a o dziwo super pi oraz memtest nie pokazuja zadnych problemow a komp dzialał tak jak działa 24/7 od paru miesiecy :/ a tu nagle gra go kladzie .. w CoH .. mialem tez ze 2 crashe ...

jak dojde co i jak to dam znac

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

muszę przyznać, że początkowo do nowej odsłony Rainbow Six bylem nastawiony wrogo, i głównym tego powodem był żałosny Lockdown, i próba przeniesienia taktycznej gry FPP do realiów typowego FPS. Jednakże po dłuższym graniu w Vegas coraz szybciej zacząłem zmieniać zdanie. No, ale do rzeczy.

 

Pierwszy chapter dziejący się w Meksyku podtrzymywał moje nastawienie - "Buee, brzydkie to, samemu wyżynasz w pień terrorystów etc". Jednak, gdy rozpocząłem misje już w Vegas, przed moimi oczami ukazała się całkiem inna gra - design poziomów, pewnego rodzaju klimat tworzący się w otoczce neonowego Las Vegas. Wszystko to zaczęło wpływać na zmianę zdania na temat w/w gry.

 

Sposób prowadzenia akcji znany już wcześniej z Ghost Recon 3 Advanced Warfighter przypadł mi do gustu, tak samo nowe 'planowanie taktyczne'. Co mnie zaskoczyło to nierówność tej gry - z jednej strony brzydko wykonany Meksyk, a z drugiej, świetnie wykonane Vegas z dwoma fenomenalnymi miejscami - "Hell's Gate" i "Nevada Dam". Zdziwiła mnie też ubogość opcji w menu.

 

Patrząc na stronę techniczną optymalizacja kuleje, jednakże przy mojej obecnej specyfikacji, na ustawionej rozdzielczości 1024x768, wszystko włączone, jakość cieni na medium i blur na high, miałem tylko 1 moment podczas całej gry, w, którym nie mógłbym w nic trafić, gdyż był taki spadek FPS. Najdziwniejsze w tym, jest to, iż zwalniało często w dziwnych momentach (np podejście AT do drzwi w jednej z misji w Vegas), i podczas gdy fizyka gry działała na dość znaczną ilość elementów w grze. Jednak najbardziej dokuczały mi błędy w dźwięku - czasem rozmowy (szczególnie w helikopterze) przycichały na chwile, by zaraz znowu się pojawić, bądź też podczas rozmów przez radio słychać było jakby trzy osoby na raz mówiły tą samą kwestie. Nie zdarzyło mi się podczas całej gry, nagłe wyjście do Windowsa czy coś w tym stylu - gra była stabilna (od początku grałem na patchu 1.02).

 

Podsumowując - dla mnie nowy Rainbow Six jest udaną strzelaniną FPP/TPP, z umiejętnie wplecionymi elementami pseudo taktycznymi, jednak niepozbawiona bugów. Gameplay dostarczył mi dużo przyjemności.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

osobiscie mi sie gra nawet spodobała , nie wiem czemu ale w pierwszej misji w 1024/high na sempie 3000@2.5ghz, 768ddr, x1800gto wmiare dąło sie pograc, a juz w kasynie, ni chu chu, nawet obnizenie detali nie pomogło

u was tez tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos

 

A pisalem parenascie postow wczesniej zeby obnizyc takty cpu , fsb pamieci

To jest pierwsze co powinni zrobic Ci ktorym gra wychodzi do pulpitu !

Takie objawy wyjscia z gry do desktopu to w 90% przypadkow spadek napiec na cpu/gpu

zasilka niewyrabia wtedy gdy proc i grafa sa naprawde obciazone na maxa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma/miał ktoś problem ze znikaniem głosu? Znika mi głos mojej broni, mój głos i jeszcze kilka innych drobnych. Często mi się tak dzieje, nie wiem co poradzić, a strasznie denerwujące to jest, zwłaszcza w połowie misji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos

 

A pisalem parenascie postow wczesniej zeby obnizyc takty cpu , fsb pamieci

To jest pierwsze co powinni zrobic Ci ktorym gra wychodzi do pulpitu !

Takie objawy wyjscia z gry do desktopu to w 90% przypadkow spadek napiec na cpu/gpu

zasilka niewyrabia wtedy gdy proc i grafa sa naprawde obciazone na maxa .

ale mi zasilka wyrabia .. ;]

okazalo sie poprostu ze sa lepsze testery stabilnosci pamieci ;]

 

memki na 3.33v przechodzac na 250 2-2-2-5 Pi 12 i 32mb memtesta 1h... komp zawze na nich latal ..

a w rainbow 6 widac nie .. :>

dalem 3.43 i fika :P wiec prosze z mojego antosia zejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi moze, czy ktos z was grajac w Vegas mial wrazenie jakby jego tekstury byly 16bitowe? Ja tak mam i jakos zaczelo mnie to wkurzac - wie ktos moze co z tym fantem zrobic? Przypominam ,mam GF6600(128mbvram)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kickboxer

Też tak miałem kilka razy, tekstury wyglądały jak wyprane z koloru.

 

PS Gierka wypas ale zakończenie to jakaś kpina.

w ciemnych sceneriach po wlaczeniu hdr efekt wyprania ciemnych kolorow znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sprobuje ,ciekaw jestem jak bardzo ucierpi na tym framerate -_-

 

EDIT

Wlaczylem HDR i jakiejs wielkiej straty (a raczej jakiejkolwiek) na frameracie nie zauwazylem. Dzieki za podpowiedz! : )

Edytowane przez EooN91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...