Skocz do zawartości
kurek

Rainbow Six: Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

mala podpowiedz - jest taka konsola na rynku, ktorej natywna rozdzielczoscia jest 1280x720...

Jak dla mnie na tej konsoli i PC wygląda to tak samo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

przepraszam czy w tej grze obraz jest non stop taki przycpany? Czy glowny bohater oberwal granatem jak robiles screena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy ,to tak jak by caly czas mial mition-blur ???

 

A co do tych aut to wygladaja jakby lepiej niz te co widzialem na poczatku gry

te modele aut w pierwszych misjach byly zalosnie uproszczone ,jak z GTA3 z przed 5 lat :)

 

 

Ponaglam pytanie z przed 2 dni

czy testowal ktos ta gra na GF 8800GT ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ludzie ale psioczycie na ta gierkę, ale zaloze sie, ze jak ktos z zagra to wciagnie go tak, ze ukonczy ten tytuł. Mi sie ta gra bardzo podoba i przymykam, a nawet zamykam oko na spadki fps bo przyjemnosc z gameplayu oślepia wszystkie babole optymalizacji. Moj kumpel ktory nie dawno kupil XO mowi, ze to bedzie nastepna gra po Gears of War ktora z checią przejdzie na swojej konsoli. Ja nie bede narzekal na Ubi Soft, przynajmniej na oddzial z Montrealu, ktory jest odpowiedzialny za ta gre, bo gameplay jest swietny, grafika rowniez mi sie podoba nawet z cieniami na very low, wiec prosze osoby ktore nie graly, a krzycza ze gra fest fe (bo naczytali sie postów na forach zagranicznych, na ktorych tez udzielają sie trolle) o powstrzymanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja już nie wiem co jest grane na takich ustawieniach http://img255.imageshack.us/my.php?image=131313fa9.jpg

przy sprzęcie z podpisu po prostu nie da się grać sytuacja identyczna jak w przypadku Splinter Cell Double Agent juz po prostu nie wiem co robić praktycznie wszystko jest na low sterowniki mam najnowsze (93.71) i nie mogę grać bo np 1 misja w vegas to jest po prostu porażka normlanie tnie mi się tak że nie wiem czy w niektorych momentach gry nie mam mniej niż 10fpsów. Przezywam koszmar bo niedawno kupiłem procka ram i płytę i myślałem że sobie chociaż w takiego vegasa jeszcze zagram a tym czasem po prostu nie moge grać nie wiem czy to normalnie ludzie pisali że na 6600 im chodzi dobrze ale jakoś w to uwierzyć nie mogę. Ktoś z was może mi powiedzieć co mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Plusk ja tego tematu nie sledze wogole bo gra ma takie wymagania ze sobie w nia ZAGRAM jak bede mial przyplyw glupoty i zainwestuje w komputer. Po prostu wszedlem zeby zerknac "o co kaman" i mi sie zucily na oczy masakrycznie przycpane screeny na ktorych praktycznie nic nie widac. Efekt jest taki jak by po powierzchni slonca chodzili - tam cos wogole widac? Jakiegos przeciwnka? To na tym polega nowa generajca gier? Eby zamskowac przecietna grafe maskami?

Mi to powiewa naprawde czy R6 bedzie gra udano czy nie, po prostu bylem zaskoczony nieczytelna grafika. Screeny z UT2007 prezentuja inny poziom (krory pewnie diametralnie spadnie po wypuszczeniu gry ;) )

 

aha Plusku ;) ja np. nie komentowalem gry i gameplaya tylko grafike :-) Niewykluczone ze gra jest miodna

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ja tylko tak niesmialo zauwaze, ze co innego screeny, a co innego gra w akcji.

na screenach wszelaki blur wyglada zazwyczaj kupowato, natomiast w akcji moze sie sprawdzac wysmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hooded man

 

Eee no o czym my gadamy, jak do tej pory nie przesledziles tematu ;) qqrydza pewnie walnal te screeny w momencie gdy oberwał kulką. Czasem jak sie uda przyjąc serię to obraz robi sie niemal czarny i trzeba poczekac az sie pozbieramy. Gdy dostamiemy headshota to obraz zamazuje sie krwią, swietnie to wygląda. Więc grafika jest... fajna :)

 

Nie no ja już nie wiem co jest grane na takich ustawieniach http://img255.imageshack.us/my.php?image=131313fa9.jpg

przy sprzęcie z podpisu po prostu nie da się grać sytuacja identyczna jak w przypadku Splinter Cell Double Agent juz po prostu nie wiem co robić praktycznie wszystko jest na low sterowniki mam najnowsze (93.71) i nie mogę grać bo np 1 misja w vegas to jest po prostu porażka normlanie tnie mi się tak że nie wiem czy w niektorych momentach gry nie mam mniej niż 10fpsów. Przezywam koszmar bo niedawno kupiłem procka ram i płytę i myślałem że sobie chociaż w takiego vegasa jeszcze zagram a tym czasem po prostu nie moge grać nie wiem czy to normalnie ludzie pisali że na 6600 im chodzi dobrze ale jakoś w to uwierzyć nie mogę. Ktoś z was może mi powiedzieć co mam zrobić ?

Stary nie wiem co jest u Ciebie nie tak, u mnie w 1024x768 z wszystkim wlaczonym procz cieni gra utrzymuje na otwartej przestrzeni 20 fps, zdazaja sie tez kilkusekundowe spadki ale sa one sporadycznie. Mozw chodzi o optymalizacje systemu, no i po patchu mam wrazenie ze gra szybciej wczytuje mapy.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusk

 

jak jest z tym patchem ...?

 

Czytalem na jednym forum ze patch zostal wydany przed premiera gry aby ostudzic zapaly

piratow uzywajacych wykradzionej wersji dla reporterow

Na tym samym sajcie napisali ze na 10 osob ktore zainstalowaly patcha u 9 osob gra przestala chodzic

czegos tu nie rozumiem ???

 

sam nie mam RB6 na dysku wiec nie mam jak sprawdzic

ale jutro w pracy nieomieszkam zapodac tego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie,prosiłbym o odpowiedź ponieważ bardzo mi na niej zależy.Na co mają wpływ te opcje graficzne hadware skinning oraz eye adaption effect,co one dają w grze ?bardzo obciążają gpu?I czy nowy patch coś poprawia wydajność?(znacząco)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,jesli blur w grze to tylko motionblur

ale takich rozamytych screenow jak ma : qqrydza nigdzie w necie nie widzialem

czy to aby normalne i zdrowe dla oczu ???

:lol:

nie, ale takie pieprzenie za przeproszeniem jest nie zdrowe dla moich uszu

 

stwierdzam, że niektórzy gracze pecetowi są normalnie zboczeni, tu cegłówka bez tekstury, tu samochód z gta3 LOL (czy ty w ogóle grałeś w gta3?) tu nie ma blura, tu za dużo blura, ludzie czy wy w ogóle graliście w tą grę? co chcesz jeden z drugim robin hoodem osiągnąć tymi postami dotyczącymi blura?

czy motion blur podczas szybkiego obracania kamerą, albo zaliczenia kuli to dla was coś nowego?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest dokladnie z tym patchem, ja znowu czytalem, ze patch u kazdego poprawia co innego :lol: troche glupie, ale jedni odczuli przyplyw fps, ja odczuwam szybsze wczytywanie map, inni doznaja wiekszej ekstazy podczas strzelania z revolvera ;) mozna też znaleźc opinię, ze patch nie poprawia nic... ale to ze na 10 osob 9 z nich nie dopala gry po patchu - pierwsze slysze. No chyba ze znalazles to na forum gamespota na ktorym pewnie dziwia sie czemu gra nie dziala na rivie tnt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

nie, ale takie pieprzenie za przeproszeniem jest nie zdrowe dla moich uszu

 

stwierdzam, że niektórzy gracze pecetowi są normalnie zboczeni, tu cegłówka bez tekstury, tu samochód z gta3 LOL (czy ty w ogóle grałeś w gta3?) tu nie ma blura, tu za dużo blura, ludzie czy wy w ogóle graliście w tą grę? co chcesz jeden z drugim robin hoodem osiągnąć tymi postami dotyczącymi blura?

czy motion blur podczas szybkiego obracania kamerą, albo zaliczenia kuli to dla was coś nowego?

moze niektorzy sobie tak doszukują takich bzdur, bo w gre nie mogą zagrac, a tak to sobie przynajmniej wmowią, ze niby nie warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Chlopaki maja racje, te dwa ostatnie skriny qqrydzy wygladaja dziwnie, wszystko rozmazane i nic nie widac wlasciwie. Jezeli dostałes granatem czy cos to spoko ale napisales ze masz tak przez cala gre - cos jest nie tak.

 

Graficznie gra prezentuje sie ok (jezeli chodzi o skriny) i nie wiem na co narzekacie. Jezeli sama gra jest bardziej nastawiona na akcje i do tego zmieszano troche sposob prowadzenia rozgrywki ze Splinter Cellem to chyba jest ok. A ze R6:Vegas jest bardziej uproszczony to normalne. Powinnismy sie juz do tego po malu przyzwyczajac, bedzie coraz mniej 'symulatorow'. Uproszczono i Obliviona na xboxie i teraz R6. Mi to tak bardzo nie przeszkadza w sumie

 

 

Co jak co, ale mordy w tej grze wygladaja jakby byly robione w paincie przez moja nauczycielke informatyki :lol:

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Chlopaki maja racje, te dwa ostatnie skriny qqrydzy wygladaja dziwnie, wszystko rozmazane i nic nie widac wlasciwie. Jezeli dostałes granatem czy cos to spoko ale napisales ze masz tak przez cala gre - cos jest nie tak.

[ironia]

Pioorek cicho, masz slaby sprzet i zagrac nie mozesz - dlatego tak smedziesz

[/ironia]

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziki drogie, chyba nie wyczuliscie sarkazmu wypowiedzi qqrydzy, "tak caly czas tak ma..." (qqrydza popraw mnie jesli sie myle) :D Jak moze tak miec przez cala gre skoro wczesniejsze jego screeny wygladaja normalnie?? :D. Taki efekt wystepuje min. po oberwaniu kulką!

 

edit: ok poprawilem sie

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki 3dmark, 2001? :blink: :lol2: Ale masz racje prawie robi roznice. ;]

 

Z tych screenow prezentowanych w tym topiku gra wyglada slabo i nie dziwie sie opiniom innych userow co nie grali w R6 i krytykuja grafe. Moze podczas gry jest inaczej, tego jednak nie potrafie powiedziec, bo w gre nie gralem - moj sprzet na to nie pozwala. :lol2: Moze posiadacz jakiegos naprawde mocnego sprzetu nagra filmik z gameplay'a i wtedy kazdy bedzie mogl sobie ocenic.

Tak sobie przegladalem przed chwila topik o Stalkerze i tam nowe screeny robia naprawde wrazenie. ;] No, ale Stalkera jeszcze nie ma, a poza tym to nie jest temat o nim. :P

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki maja racje, te dwa ostatnie skriny qqrydzy wygladaja dziwnie, wszystko rozmazane i nic nie widac wlasciwie. Jezeli dostałes granatem czy cos to spoko ale napisales ze masz tak przez cala gre - cos jest nie tak.

 

 

Wiesz... tam było głupie pytanie i głupia odpowiedź. Nie spodziewałem się, że Ty mi to zrobisz i zadasz podobne. Przez dwie poprzednie, może trzy, strony tematu ładuje screen'y i widać, jak gra wygląda. Zerknij wstecz to zrozumiesz. Myślę, że foty Ci się spodobają bo są naprawdę fajne.

B-)

I tak jeszcze dla sprostowania już ostatecznie, to nie jest efekt po granacie, kuli czy nawet sfajdania się w majty. To jest najzwyczajniej motion blur, ot co. Szybko poruszam kamerą i tak to wygląda.

 

witam

mam pytanie,prosiłbym o odpowiedź ponieważ bardzo mi na niej zależy.Na co mają wpływ te opcje graficzne hadware skinning oraz eye adaption effect,co one dają w grze ?bardzo obciążają gpu?I czy nowy patch coś poprawia wydajność?(znacząco)

Hardware skinning - tam znajdziesz o co biega.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=HA...=Szukaj&lr=

Stosunkowo stara już technologia.

eye adaption effect - Przystosowanie się oczu do oświetlenia czyli to co kręci wszystkich między innymi w hdr. Ciemne pomieszczenie, przechodzisz przez drzwi a tam świeci słońce i Cię oślepia. Przez chwilę nic nie widzisz ale, że oko potrafi się właśnie zaadoptować :rolleyes: to zaczynasz widzieć coraz wyraźniej i więcej. Obraz staje się bardziej stonowany i mniej jaskrawy by po krótkim czasie stać się w pełni "zrozumiałym?".

Rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wiesz... tam było głupie pytanie i głupia odpowiedź. Nie spodziewałem się, że Ty mi to zrobisz i zadasz podobne. Przez dwie poprzednie, może trzy, strony tematu ładuje screen'y i widać, jak gra wygląda. Zerknij wstecz to zrozumiesz. Myślę, że foty Ci się spodobają bo są naprawdę fajne.

B-)

I tak jeszcze dla sprostowania już ostatecznie, to nie jest efekt po granacie, kuli czy nawet sfajdania się w majty. To jest najzwyczajniej motion blur, ot co. Szybko poruszam kamerą i tak to wygląda.

Hardware skinning - tam znajdziesz o co biega.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=HA...=Szukaj&lr=

Stosunkowo stara już technologia.

eye adaption effect - Przystosowanie się oczu do oświetlenia czyli to co kręci wszystkich między innymi w hdr. Ciemne pomieszczenie, przechodzisz przez drzwi a tam świeci słońce i Cię oślepia. Przez chwilę nic nie widzisz ale, że oko potrafi się właśnie zaadoptować :rolleyes: to zaczynasz widzieć coraz wyraźniej i więcej. Obraz staje się bardziej stonowany i mniej jaskrawy by po krótkim czasie stać się w pełni "zrozumiałym?".

Rozumiesz?

Wiesz, nie przegladalem tego tematu bo zwyczajnie gra mnie malo interesuje, moze kiedys w nia zagram jak bede mial taka mozliwosc wiec skad moglem wiedziec ze wczesniej gra wygladala normalnie.

Poza tym dziwi mnie troche to, ze ekran rozmazuje sie przy obracaniu myszka (sam nie wiem czy znow sobie jajca robisz ;]) - eee, w sumie jezeli grafa jest srednia na jeza to jakos trzeba ja zamaskowac, co nie? ;]

 

qqrydza - grafika jest bardzo spoko z tego co widze na twoich poprzednich skrinach, ale miejscami to wyglada dosc smiesznie. Oceniam tylko skriny bo nie gralem w to, a domyslam sie ze sam gameplay jest na wysokim poziomie ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się rajcuje jak szczeniak ale grafa to dla mnie na pewno nie jest średnia. Wierz mi, że gra daje czadu i jest w co grać. Z tym rozmazaniem teraz tak na poważnie napisałem :D w crysis'ie będzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ty wszystkich screenach ,po okolo 2 godzinach grania

moge z cala stanowczoscia powiedziec ze w pierwszych levelach ta gra wyglada jak nedza !

owszem sa drobne smakolyki w postaci HDR , motion blur i eye adaptation

Ogolnie pare niedorobek zanizylo jej wartosc przynajmniej w moich oczach

 

W dalszych levelach nie mialem okazji grac ,ale z tego co widze po screenach kukurydzy

to gra wyglada znacznie lepiej , szczegolnie owe hotele w LasVegas .

 

Co do grywalnosci moge powiedziec ze jest ona ponadprzecietna ,gra potrafi wciagnac

wielki minus to brak mozliwosci wczytania poprzednich sejwow :/

 

 

 

b.t.w

widac tez ze co niektorym brakuje smaku ,oczekujac poledwicy zadawalaja sie zwyczajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...