Skocz do zawartości
shrek999

"cos" Na Coreduo... Za Rozsadna Cene

Rekomendowane odpowiedzi

witam rozpoczynam poszukiwania laptopa ... hmm zastosowanie... studia inzynierskie=> AutoCad, CS=] trzeba bedzie cos robic czasem... personal use=> gimp, photoshop, corel, czasem jakies przekodowanie filmu jakas gierka( maniakiem nie jestem ;p styknie mi cos z przedzialu x1300, x1400, gf7300, x700 ( byla by super ale chyab za stary uklad jak na core duo czy nie?? ) ram chetnie 1 gb 667 ale na upartego 512 667 i dokupie kiedys... dysk 100 sata 5200 ... i matryca 14,1 albo 15,4 chce panorame wsxga albo wuxga czyli wysokorozdzielczosciowe jakies ... jakas dziwna manie mam .. ;] ... dvd rw dl ... wifi lae na chipsetach intela to standard...

ogolnie poszukuje jak naj taniej nie wiem co wybrac... za duzo tego :(... jakies cenki ( nizsza lepsza... nie liczac acera chyba ) by sie przydaly... albo cenki w us albo gb ...

 

btw jak wysoki sa koszty sciaganie sprzetu z taiwanu??

 

plz HELP co prawda zaraz nie kkupuje sprzeta ale chcial bym ustalic coc chce...

 

ps

kiedy wchodza nowe procki intela mobilne i dla core duo spadnie cena?? moge poczekac jesli to nie jest za rok... =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm do 5000 ... bo watpie zebym wiecej uskrobal... ;/

 

hmm a hp nc 8430 ?? kumpel ma kogos kto mus sprzedal jakiegos hp prawie za pol ceny... moze jakby dalo rade za 4000 ge lyknac to bym nawet nie mia lseie co wahac.. chcialem acerka ale sie rozmyselimem po opiniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy macbook, cena niezła, wygląd niezły, nic tylko brać. :)

czy ty czytasz czasem co ludzie piszą? wsadź sobie tego macbooka w doope :mur:

 

shrek999 -> może coś takiego

Model: 	A8JC-H003H    Procesor: 	Intel Core Duo Pentium-M T2300 (1.66GHz)    Pamięć cache [kB]: 	2 MB    Pamięć RAM [MB]: 	512 MB (512x1) DDR II 533 MHz    Dysk twardy [GB]: 	80 GB    Karta graficzna: 	NVidia GeForce Go7300 128MB z technologią TurboCache    Wyświetlacz: 	14" WXGA(1280x768) LCD Color Shine (żywe kolory) LCD Crystal Shine (wysoka jasność) LCD    Sieć: 	Faks/modem zintegrowany w chipsecie Intel High Definition AudioKarta sieciowa 10/100Mb BaseTPełna zgodność ze światowymi standardami i regulacjamiKarta WLAN - zgodność z IEEE 802.11a/b/gWbudowana obsługa standardu Bluetooth V2.0+EDR    Napędy: 	DVD Super Multi (DL)    Wprowadzanie danych: 	Standardowa klawiatura, 88/89 przycisków, Touchpad    Max. pamięć RAM: 	2 GB  #   Porty: 	Gniazdo monitorowe VGA (15-pinowe gniazdo D-sub mini) dla podłączenia dodatkowego monitora# Gniazdo słuchawkowe (S/PDIF)# Gniazdo mikrofonowe (jack)# Złącze RJ-11 (podłączenie linii telefonicznej do modemu)# Złącze RJ-45 (podłączenie sieci lokalnej)# 5 porty USB2.0;# Port IEEE 1394# Wyjście telewizyjne (S-Video composite)# Złącze Express Card# Obsługa SIR-115.2Kb/s# Port podczerwieni# Port DVI# Wbudowany czytnik kart pamięci 4-w-1: SD/MMC/MS/MS PRO# Wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 0.35MPix    Karta dźwiękowa: 	Wbudowana karta dźwiękowa zgodna ze standardem Intel High Definition Audio (pełny dupleks i efekty 3D)Wbudowany głośnik oraz mikrofon    Czas pracy na bateriach [h]: 	Bateria 6-ogniwowa, 3200mAh/4800mAh, 35/53W/godz    W zestawie: 	GRATIS torba i myszka do notebookaKamera internetowa o rozdzielczości 0.35MPix    Wymiary [mm]: 	335 x 245 x 34.8~37.3 mm    System operacyjny: 	Microsoft Windows HP Home Edition    Waga [kg]: 	2 kg    Gwarancja [m-cy]: 	2-letnia, ważna na całym świecie, gwarancja na podzespołyRoczna gwarancja na baterię

Dołączona grafika

 

 

CENA ~ 4699

 

ogólnie o pamięciach 667 i dysku na sata 5400 możesz do 5k zł zapomnieć, chyba że ACER - NO WAY :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz co =] poki co mam opcje brania tego hp nc 8430 za 60 % ceny sklepowej B) znajomy bral jakiegos lapka od niego i zaplacil 4300 zl co stanowilo wlasnie 60% ceny... bioac pod uwage ze kosztuje 6500 to 60% tego to 3900 :D nawet za 70% wychodzi genialnie =] zabiaram sie zatem za zarabianie pieniedzy na niego ... a asusik jakos mi niepasuje... moze ze wzgledu na matryce... jakos nie wiem... jakby nie bylo jakbym mial w tej samej cenie asusa i HP to wybor rzecz jasna padana hp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz co =] poki co mam opcje brania tego hp nc 8430 za 60 % ceny sklepowej B) znajomy bral jakiegos lapka od niego i zaplacil 4300 zl co stanowilo wlasnie 60% ceny... bioac pod uwage ze kosztuje 6500 to 60% tego to 3900 :D nawet za 70% wychodzi genialnie =] zabiaram sie zatem za zarabianie pieniedzy na niego ... a asusik jakos mi niepasuje... moze ze wzgledu na matryce... jakos nie wiem... jakby nie bylo jakbym mial w tej samej cenie asusa i HP to wybor rzecz jasna padana hp ;]

 

tez chce takiego znajomego ,ale to chyba nie paser ? no bo niby z jakiego zrodla? i co z gwarancja?

 

HP_polska bardzo pilnuje kart gwarancyjnych i dowodow zakupu.

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko legalnie ... pracuje w hp czy cos takiego... gwarancja.. dowod zakupu... poprostu sprzet jest chyba brany z hurtowni po najnizszej cenie o bez marzy czy tam z marza 1zl co by to przestepstwo nie bylo... ;p i co wiecej przez niego jak czesci sa potrzebne to on-line zalatwia i jakies tam korzysci... czekam na odp ile bede musial zaplacic za takie cudenko... =] zaczynam szukac chetnych na dysk 60 GB odpalony AZ 1 raz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz co =] poki co mam opcje brania tego hp nc 8430 za 60 % ceny sklepowej B)

 

poprostu sprzet jest chyba brany z hurtowni po najnizszej cenie o bez marzy czy tam z marza 1zl

marża na laptopach w sklepach komputerowych nie przekracza 8% więc jedno wyklucza drugie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena netto hurtowa to ~ 5300zł, ciekawe w którym kraju spadły z tira :D a jak ktoś do tego daje dowód zakupu i podbija pięczątke firmy na gwarancji to jest samobójcą :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede sie martwil kupujac...

 

edit:

wie ktos czy te laptopy serii nc 8xxx maja tez trackpointa?? w specyfikacji opisane jest wskaznik i tabliczka... tabliczka to tuch pad a wskaznik?? w modelu obok opisane jest pointstick to jedno i to samo czy hp ma rozne patenty??

Edytowane przez shrek999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...