Skocz do zawartości
joka

"Starosc nie radosc":(

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.mam karte graficzna Rive TNT 1 16mb SDR:( ma taktowania 80@90 mhz. ja ją mam podkrecona na 100@110mhz jak daje troche wiecej to sie robia kropki na monitorze.chcialbym sie dowiedziec do ilu wy ja podkrecacie.ja uzywam rivy tunera v2.0 POZDROWIENIA wszystkim:)

 

 

 

esck7s5a;duron1.2;hdd8.4gbsamsung;riva TNT 1 16mb 80@90/100@110 mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joka witamy na forum ! :) hehe a co do tej RIVY to nie licz ze wiecej wyciagniesz trzeba bylo qpowac od toldiego albo od scibka VIPERA :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rivy z 64 bitowa magistrala pamieci sie nie podkreca bo nie ma po co :(

a co do mojej to jak mi odbilo zaczelem sie nie bawic na maxa (mysle kij w oko tylko 50zl) standardowe taktowanie ma 110/110

nie chciala przekroczyc 125/125 , niestety pewnego dnia postanowilem w piekny sposob stracic 50 zl , sciagnelem radiator , AGP ustawilem na 100 MHZ (1/1) , zaczelem podkrecac , fajnie zaczelo pachniec z budy :P

 

Niestety riva sie nie poddala, skonczylo sie na lekkim smrodzie, od tamtej pory kreci sie na 145/145 , przestraszyla sie czy jak ?

:wink: :wink: :wink:

 

AAAaa przy standardowym taktowaniu radiatorek rivy ma ok 70 stopni , nie mysle nawet ile ma przy 145/145 ale sie nie wiesza, a jak sie spali to pieniadze juz czekaja na jakiegos slabego geforca (nie spieszy mi sie tak w sumie do wymiany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja poprzednia riva m64, z 100/110 szła nawet na 160-170 mhz dla pamięci, ale zamiast wzrostu wydajności był spadek... wniosek z tego taki, szczególnie starych kart nie warto żyłowac na maxa, bo jak się nie popsuje to przyrost bedzie mały albo zerowy dla max ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...