Skocz do zawartości
DStar

Czy Ktoś Ma Pojęcie Co To Za Pamięci Ocz500102eldc-k

Rekomendowane odpowiedzi

@Kosiarz_1987

A kolego ile możesz dać na memki, bo chyba niezbyt dużo, co? Te UTT raczej nie rozwiną skrzydeł na niskich Vdimm, no i ten twój procek.... A planujesz zmianę platformy na 939?

Ja bym brał cruciale - teraz sobie w brodę pluję, że zanim kupiłem ram, to nie zapytałem się i w ogóle nic o nich nie wiedziałem...

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pwlj

Co do napiecia to jakbym brał wielbłądy to zdaje sobie sprawe z moda zasilacza juz o tym kiedys rozmawialem z harym86 i wszystko mi dokładnie wyjasnił na gg za co mu chwała :D :D a nastepną moją platformą bedzie 939 bo na am2 jak narazie nie ma co zmieniac a intelowi zarobic nie dam :lol: :lol:

DStar

No ja pamieci chce sciagnać albo przez znanego tutaj usera bachusa_anonym albo jest jeszcze jeden koles loloferrari takze z tego forum. Tyle tylko ze bachus gdzieś zaginął. Na gg go juz szukam chyba z tydzien i nie umie go zastac :D

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na crucialach masz 300 ale na 3-3-3 a jak sie dobre utt trafia to na 3,40-3,50V zrobią 260MHz ana jakims DFI LP nF4 to i z 270 sie pociagnie jak się utrafi (jednak nie na codzien ;) )

 

A timingi 2-2-2 daja duzo wzgledem 3-3-3.

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ale na tych crucialach masz prawie pewne 300MHz i więcej, a te UTT chyba nie tak bardzo... Chociaż może się ktoś obyty z UTT wypowie, na ile poszłyby prawdopodobnie, itd.

 

No w sumie powiem ci to tak za crucialiami byłem od początku juz je nawet chcialem zamaiwac ale nie bylo ich w newegg na stanie a teraz sie pojawily i to jeszcze nawet tańsze niż ostatnio a do wielbłądów ciagna mnie znowu fajne timingi chociaz teraz tak caly czas mysle i dochodze do wniosków ze jednak te cruciale bedą lepsze i na nie sie zdecyduje :D(gwarantowane 250 mhz dobre oc no i teraz ta cena taka jak wielbłądów)

hary86

I to własnie te utt maja w sobie co lubie najbardziej (i co mnie do nich takze przekonuje) czyli te magiczne 2-2-2-5

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kosiarz_1987

Jak już załapiesz kontakt z tym kolesiem i będziesz brał pamięci to daj znać.

Jeśli do tego czasu czegoś nie kupie to wezme z Tobą jeśli się zgodzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kosiarz_1987

Jak już załapiesz kontakt z tym kolesiem i będziesz brał pamięci to daj znać.

Jeśli do tego czasu czegoś nie kupie to wezme z Tobą jeśli się zgodzisz

 

no ok nie ma problemu to wstrzymaj sie narazie jak morzesz z kupnem ja sie go postaram jak najszybciej drapnac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jeszcze coś z kosiarzem zamówie, za tydzień powinienem mieć ze 350zł do tego można troche się zaporzyczyć. może jakiegoś procka bym se ściągnoł albo jakieś tanie memki na 2X1gb. Może akurat będzie coś w open boź tak jak ostatnio widziałem a-date za 125$ itimingiem 2,5-3-3-7. Jeszcze zobacze. A jak dostane memki to napisze o oc jeśli na tym procku co mam się da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K**wa znowu mam problem. Tym razem z tymi nowymi OCZami. Wogle komp mi nie startuje. Na 3switełkach się zatrzymuje. Na początku myślałem że procek mi padł bo nawet na innych pamięciach nie działał. Wyjełem procka, obejrzałem, powąchałem i nic. Wsadzam procka, ram elixira i k**wa idzie, wkładam OCZa i nic obojętnie w które gniazdo w trybie dual tak samo. Co może być że na nędznych pamięciach idzie a na markowych nie bardzo. A i rzeby nie był na początku myślałem że to wina pamięci i odrazu u kumpla je sprawdziłem, są gitec.

Co to znowu wina z procka czy coś innego :blink:

Już wymiękamjesazcze troche i tego złoma przez okno wypiernicze :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALe dobrye winbondy trudno utrafić w kostkach 512, a cruciale wszystkie zasadniczo robia 250MHz 2,5-2-2 (a winbondy 250 2-2-2 to rzadko w przypadku kostek 512)

 

A pozatym jakbyś chciał dobre winbondy 2x512mb to musiałbyś od dszywali kupić, czyli cruciale ballistixy wyjda ci duuuzo taniej (conajmniej 50-70zl)...

na stanie:

 

Treść posta wycięta. Od ogłoszeń jest dział giełda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robą 240 przy 3,2, ale mało się przy tym grzeją :blink: , moje poprzednie lepiej grzały na 2,7.

Oczywiście testowałem 1h memetestem(1,65) na teście 5.

Jak dokupie wiatraki do kompa to się pobawie bardziej.

Ale jeszcze jedna sprawa jest fajna, na jednej kości w super pi uzyskuje ten sam wynik co wcześniej na dwóch 2x512 415 2,5-3-3-6.

 

 

Jak potestuje więcej to dam znać, ale nie jest tak tragicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...