Skocz do zawartości
elliotek

Centrum Serwisowe Acer W Brnie

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sprzęt miał usterki często powtarzające ise w tym modelu i dlatego pewnie byli zaopatrzeni w nowe. W Twoim przypadku mogło być inaczej i muszą je sprowadzić. Nie mogą mieć wszystkiego na składzie. Trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A czy ktoś może się orientuje jaka jest sprawa w Brnie z serwisem pogwarancyjnym? Mam dużo rzeczy padniętych w moim laptopie (Acer Aspire 1524 WLMi) lecz chcę mieć naprawianą tylko grafikę, reszta to małe piwo (napęd, dysk twardy, zacinająca się klawiatura). W bielsku powiedzieli mi za naprawę do 350zł... a jeśli się nie uda to nową grafikę... a to koszt x2 coś ponad 700zł. Może w Krakowie jest jakiś serwis, o którym ktoś coś wie? Patrzyłem po stronach i nic interesującego nie znalazłem. Pozdrawiam!

 

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi za kilka miesiecy konczy sieroczna gwarancja a nawala mi nagrywarka. i tak sie zatsanawiam czy sieoplaca oddawac do serwisu. no bo jak mi maja w transporcie zniszczyc obudowe albo co. poza tym nie posiadam oryginalnego pudelka. nie wiem , co byscie zrobili na moim miejscu ? siada mi tylko nagrywarka.

 

oplaca sie wysyalac laptopa czy lepiej kupic nowa nagrywarke i miec swiety spokoj ?

Edytowane przez integralny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zadzwonić i dowiedzieć się czy możesz wysłać sam napęd bo na przykład laptop potrzebny Ci jest pilnie do pracy. Jeśli to nie przejdzie to już wszystko zależy od twojego uznania. Ja wysyłałem laptopa do serwisu dwa razy i nic się z nim w czasie transportu nie stało, tyle, że mam oryginalne opakowanie. Nie jestem pewien ale na stronie acera jest chyba opisane jak należy zabezpieczyć laptopa jeśli się nie ma oryginalnego pudła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez rozkręcenia się chyba nie obejdzie. Najprawdopodobniej przykręcony jest jakąś śrubką, którą trzeba wykręcić. Aby to zrobić trzeba jednak rozebrać laptopa. Poszukaj w sieci instrukcji serwisowej do swojego modelu i spróbuj go rozebrać. Najpierw jednak dowiedz się czy możesz wysłać sam napęd. Bo w innym przypadku nie ma co brać się za rozbieranie laptopa. W sumie jak nawet sam kupisz nowy napęd to i tak będziesz musiał go potem rozebrać aby włożyć nową nagrywarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj acerek ma juz ponad rok. wszystko jak do tej pory smiga. czy sa jakies serwisy w kraju ktore naprawiaja acery (gdyby zaszla taka potrzeba?) bo zastanawiam sie czy mozna korzystac z Brna gwarancji?? i czy przez telefon powiedza mi cene?

Edytowane przez harvard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj acerek ma juz ponad rok. wszystko jak do tej pory smiga. czy sa jakies serwisy w kraju ktore naprawiaja acery (gdyby zaszla taka potrzeba?) bo zastanawiam sie czy mozna korzystac z brana po gwarancji?? i czy przez tela powiedza mi cene?

Pisz po Polsku, to nie forum dla wiejskich chlopkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty taki 'miejski chlopek??

zadalem konkretne pytanie. odpowiedzi nie znasz nie pisz!

pozdrawiam i ponawiam pytanie!

czlowieku bez urazy, ale pytanie z [gluteus maximus]!!

W dodatku w taki sposob napisane to wszystko ze.... respect dla polonistki ktora cie uczyla ;]

 

Zadzwon do serwisu i sie spytaj proste prawda??

No o ile cie zrozumieją....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z Acerem 1652 WLMi, laptop ma poltora roku, byl juz naprawiany trzy razy, dwa razy we Wloszech (tam go kupilem i dostalem 2 lata gwarancji do pazdziernika 2007) i raz w Polsce (roczna gwarancja podróżna).

Za pierwszym razem popsula sie nagrywarka, potem popekala obudowa, ostatnio wymienili matryce...

Tym razem laptop sie przegrzewa, po jakims czasie od wlaczenia, na ekranie pokazuja sie krzaki, potem "niebieski ekran" i reset.

I teraz pytanie, czy na wloskiej gwarancji 2 letniej moge go wyslac do Brna? Czy ewentualnie moge wykupic jakies rozszerzenie tej, którą mam, żeby można go było wysłać do Brna, czy pozostaje mi wycieczka do Włoch? A może w Polsce gdzieś można to naprawić? Jestem z trójmiasta.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...