Skocz do zawartości
KAMILcom

Wc By Kamilcom Update 05/08

Rekomendowane odpowiedzi

stan przejściowy

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

stan przed premierowy

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

poprzednia rev.

 

 

 

od starego WC zmieniło sie sporo doszedł okazyjnie zakupiony bloczek na GPU Cube Pro z kroćcami SM 8/10 kupiłem go za 60zł był w średnim stanie, ale wyczyścilem i teraz jest super

poprzednia pompka (hydrol L25) strasznie pierdziala postanowaiłem że zamiast wymienić wirnik sprzedam i kupie jakąś pompe do CO. Pompke sprzedałem (za sporo wiecej niż kupiłem :) ) i trafila sie okazja coolriver od Dem'a z korkiem na 3/8

miałem mały dylemat dla tego że blok na cpu i chłodnica posiadają króćce NK12, a pompka i blok na gpu sa przystosowane na waż 8mm

wybrałem jednak wąż 8/1.5 cellfast i sie teraz ciesze bo łatow sie układa, a na NK12 nakłada sie bez problemu i bez rozciągania ciepłej wody itp.

w ukladzie pływa woda laboratoryjna + pentrygoQ 30:70

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

do pełni szcześci brakuje mi tylko tasiemiki ATA jakiejś 90cm barwnika UV i bloczka na NB

czekam tylko na $ i zaprezentuje układzik ze zmiankami :)

 

 

PS. jestem świadomy że waz miedzy chłodnica a blokiem CPU jest za długi ale to specjalnie

tego kabelka od cool rivera do kontroli obrotow już nie chciało mi sie chować bo miałem płyte przykreconą :)

 

oceniajcie :D

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No całkiem spoko. Ładnie wyglądają węże w świetle katody UV, takie fioletowo niebieskawe :)

Jeśli chodzi o minusy, to juz chyba wiesz co powiem ;) .... kolanka beee i ten łącznik węża też beee. Po co on tam jest.

Tą katode mógłbyś też gdzieś schować, żeby jej nie było widać tak jak tej na dole. Moze nad mobo do tylnej ścianki ją przyczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze petrygo nie świeci w uv.

ten wentyl na dole, rozumiem, chłodzi pamięci na karcie? konieczny jest ? nie boisz sie ze sie przewróci, czy cos....?

masz okno w obudowie?

 

 

edit: nei dalo by rady wiekszych zdjec.....?

Edytowane przez oskarro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No całkiem spoko. Ładnie wyglądają węże w świetle katody UV, takie fioletowo niebieskawe :)

Jeśli chodzi o minusy, to juz chyba wiesz co powiem ;) .... kolanka beee i ten łącznik węża też beee. Po co on tam jest.

Tą katode mógłbyś też gdzieś schować, żeby jej nie było widać tak jak tej na dole. Moze nad mobo do tylnej ścianki ją przyczep.

te łaczniki ułatwiają wyciąganie chłodnicy co już ci mowiłem

a co do kolanek to mi sie podobają

katoda nad płyte nie wejdzie bo kabelek jest za krotki

 

szkoda ze petrygo nie świeci w uv.

ten wentyl na dole, rozumiem, chłodzi pamięci na karcie? konieczny jest ? nie boisz sie ze sie przewróci, czy cos....?

masz okno w obudowie?

edit: nei dalo by rady wiekszych zdjec.....?

nom

tak / nie :)

nie/ ale mam w planach,musze tylko dostać $ żeby kupić plexi i tarcze do szlifierki :D

 

zdjecia sa akurat, szybko sie otwierają i nie trzeba długo czekać az wskocza na serwer a i tak wszysko widać

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widze ze sposob wieszania sluchawek na drzwiczkach od chiefa spodobal sie nie tylko mnie ;]

 

wc fajne... co mi sie rzucilo od razu w oczy - to duzo węzy. poza tym to te kolanka faktycznie nie sa za piekne ;) a te łączniki moze i nie sa estetyczne ale wydaja się praktyczne.

 

heh - a co to za wymówka "za krótkie kabelki" :P do roboty! :lol: pięc minut i wszystko smiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny i przyjemny dla oka kibelek :wink:

 

Najbardziej podoba mi sie przejscie z cpu -> gpu , takie "sexi" zaokraglone :wink: :lol:

 

Jedyna rzecz , ktora mi sie nie podoba to polaczenie cpu z chlodnica a dokladniej dlugosc weza . Imo lepiej by wygladalo jakby byl krotszy :wink:

 

Edit : pomysl tez nad jakims zabezpieczeniemdla 120'stki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny i przyjemny dla oka kibelek :wink:

 

Najbardziej podoba mi sie przejscie z cpu -> gpu , takie "sexi" zaokraglone :wink: :lol:

 

Jedyna rzecz , ktora mi sie nie podoba to polaczenie cpu z chlodnica a dokladniej dlugosc weza . Imo lepiej by wygladalo jakby byl krotszy :wink:

 

Edit : pomysl tez nad jakims zabezpieczeniemdla 120'stki...

troche = z tym wezem to przesadzilem :razz: , ale zrobie to jak dojdzie bedzie bloczek na NB

 

ta 120 tam sobie jest dopuki nie znajde jakiś fajnych radiatorów bo narazie sa tam małe pentagramy

 

hehe widze ze sposob wieszania sluchawek na drzwiczkach od chiefa spodobal sie nie tylko mnie ;]

:lol:

 

kabli nie ruszam bo podobno dużo katod pada po tym jak sie kable przedłuży

tak przynajmniej wyczytałem na forum ....

pozatym gware strace ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzatneles mi tego cuba na gpu sprzed nosa sam go chcialem kupic.. patrze po moze 3 godzinach od kiedy koles dal ogloszenie blokow juz nie bylo (o ile mowimy o tym samym kolesiu :) )

 

kibel fajny ale za dlugie weze

chyba mowimy o kimś innym

 

BTW

mamy lato temp. troszke duże

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

zamrażarka -20*C woda w układzie 9*C po godzince

temp. w ilde 13*C stress 16*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze dałeś nawiew w okolice proca. Ale nie widze żadnego nawiewu na GPU. Ja bym sie trochę bał, że mi sie zacznie cos skraplać. Jak sie bawiłem z lodem w układzie to proca i NB wysmarowałem silikonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze dałeś nawiew w okolice proca. Ale nie widze żadnego nawiewu na GPU. Ja bym sie trochę bał, że mi sie zacznie cos skraplać. Jak sie bawiłem z lodem w układzie to proca i NB wysmarowałem silikonem.

długo sie nie pobawiłem, bo sie zaczeło skraplać ale nie mam fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

prosty, zwykły kibel.

Kurde nie wiem czy mam jakis inny gust, ale jak dla mnie to jest zwykły, szary WCet.

Skoro wiekszosci sie podoba, to znaczy ze jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez jest zwyczajne wc ale wielkie uznanie za zlozenie tego chociaz i tak jak na taka bude to balagan jest .... i to nie maly . katode umiescil bym napewno w innym, miejscu niz na srodku tyle to ode mnie

sam masz bałagan :PP

gdzie ty ten burdel widzisz widzisz ??

jak już napisałem kupie nową taśme ata i bedzie dużo lepiej wyglądać

 

bude specjalnie pociełem żeby kable sata ukryć

tak samo kable od front panelu

przewód od uziemienia jest pod płytą tak samo kabelek od pilota do tunera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

bałaganu nie ma, bez przesady.

A mi sie cos zdaje ze na tej katodze opiera się wąz, zeby nie wystawał poza bude. Dobrze mi sie wydaje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez taki bede miec :)

Tylko modding ala nowa seria x4pro to porazka - farba sie zdrapala :mad:

Moze misiu wypusci niklowane bloki cale na mosiadzu niklowanym - to by bylo cos. Bo uszlachetnianie sprayem srednio spelnia swoje zadanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez taki bede miec :)

Tylko modding ala nowa seria x4pro to porazka - farba sie zdrapala :mad:

Moze misiu wypusci niklowane bloki cale na mosiadzu niklowanym - to by bylo cos. Bo uszlachetnianie sprayem srednio spelnia swoje zadanie :)

no on by7ł chyba sprayem pomalowany

wsumie jak za te 50zł co go odkupilem to nienażekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze powiedziec, ze ladnie sie prezentuje :)

 

 

OT:

 

Aha jakby ktos chcial to mam XC1 do sprzedania ;) Jednodniowy :P oprocz tego Abadona Pro, i X3N :)

 

Jak cos to na pw.

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnawiam temat

 

WC przeszło dziś malą przemianke

- nowe węże

-zlączki 90* w bloczku GPU i NB

-wymieniłem NK12 w flow pinie na SM10 3/8

-radiatorki na pamieciach 66gt

-od jakiegoś czasu mam też nareście normalną tasiemke ATA 90cm

 

dzieki złączką 90* jest znacznie mniej węża- poprawił sie obieg, dzieki temu mam mniejszą temp na całym PCB karty

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

jutrododam fotki ze stresu

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...