Skocz do zawartości
Snooze

ktory operator

Rekomendowane odpowiedzi

Ktorego operatora wybrac chodzi mi o komorki na abonamencik.Zastanawiam sie nad idea...abonamencik tak do 60PLN bo wezme na babcie ktora ma I grupe inwalidzka :D i bede mial 50% znizki na abonamenciku ;;---. I jaki do tego telefonik ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> (moze go spyle i bede mial kaske, a kozystal bede z mojej N3510-Taktak bez SL of course)

Chodzi mi o to co sie najbardziej oplaca biorac pod uwage koszt rozmowy, sms, darmowe minutki,sms i inne ;).Z gory thx za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz juz na kombatanta chyba nie daja 50% znizki :) tylko iles tam zlotych (malo)

 

ja mam idee od 4 lat i abo optima 15 , jak bym mial wybierac teraz to bym bral plusa

po 18 i 36 miesiacach darmowe minuty daja bez niczego a w idei nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plusa i pracuje w plusie. Od niedawna co prawda. Inwalidzi i kombatanci maja jeszcze znizki ale nie wiadomo jak dlugo jeszcze nasze panstwo zalatwilo zeby im to zmiejszyc i wszystko teraz bedzie zalezalo od operatora.

Ja osobiscie mam abonament czasami 150 i za 70 + vat mam 150 minut (po godzinach szczytu) i 20 sms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz w Judei to chętnie Ci oddam, mam i chcę się pozbyć (mam jeszcze drugi abonament w Erze i trochę za dużo płacę :( ) zrobimy cesję i ok :P Umowa do końca roku i abonament 29,90+VAT (zawsze można zmienić). Tylko że jesteś z Limanowej (ale to i tak blisko Krakowa) a numer jest prosty do zapamiętania 5016785xx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz juz na kombatanta chyba nie daja 50% znizki  :) tylko iles tam zlotych (malo)

 

ja mam idee od 4 lat i abo optima 15 , jak bym mial wybierac teraz to bym bral plusa  

po 18 i 36 miesiacach darmowe minuty daja bez niczego a w idei nic :(

Ja mam Ideę od 3,5 roku. W zeszłym roku przeszedłem na Optimę 60. SMSy są w darmowych minutach 4SMSy za jedną minutę.

 

Czemu cieciu piszesz, że Idea nic nie daje, skoro można w niej zbierać punkty na karcie Profit. Ja po roku mam na karcie równowartoiść ponad 100zł, za które mogę kupić np. w katalogu Błękitni. Można za to też kupić dodatkowe minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam + od 4 lat i nie narzekam. Zresztą najlepiej wybierać gdy o klienta walczą operatorzy przy okazji walentynki Bożego Narodzenia itp. Super ceny super taryfy. Wszyscy operatorzy są godni uwagi jednak subiektywnie : nie zmienię Plusa !

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW jak teraz jest z qpnem telefonu - czy operatorzy wymagają przedstawienia umowy na czas nieokreślony?? Za mych czasów tak było - przynajmniej w Plusie, Era nie wymagała(ino 3 dokumenty tożsamości) zaś Idei wtedy nie było.....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wtedy nie bede mial zarobku na telefonie ktory otrzymam z np z idei :) (chyba ze masz jakis wypasiony :D) W erce jest lepiej ?? :P

Mam wypasioną Nokie 3210 :P , a w Erze jest mi lepiej pozatym jestem tam juz prawie 4 lata.

Bylem w erze rok i zrobilem wymowienie. bo lecieli ze mna w ch@#a.

To znaczy co zrobiłeś bo sam jestem zainteresowany (tylko nie w erze tylko w judei) i co takiego robili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadalem wlasnie z ziomalem ktory ma w idei i na I grupe jest 50% znizki wiec sobie wezme sony ericssona t68i i prawdopodobnie go spyle (ciekawe ile za niego wezme). Jaki jest abonament z vatem za optime 30 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadalem wlasnie z ziomalem ktory ma w idei i na I grupe jest 50% znizki wiec sobie wezme sony ericssona t68i i prawdopodobnie go spyle (ciekawe ile za niego wezme). Jaki jest abonament z vatem za optime 30 ??

abonamencik to cosik kolo 48 zł (policz 39.99 + VAT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w erze rok i zrobilem wymowienie. bo lecieli ze mna w ch@#a.

To znaczy co zrobiłeś bo sam jestem zainteresowany (tylko nie w erze tylko w judei) i co takiego robili?

Placilem rachunki po 600-900zl i w pewnym czasie skapowalem sie ze istnieja polaczenia ktorych nie wykonywalem. Zadzwonilem do nich a oni ze to niemozliwe. Wiec powiedzialem ze chce zerwac umowe. Odpowiedzieli mi ze to niemozliwe i ze bede im musial zaplacic za to 700zeta. Wiec przestalem placic rachunki i jak uzbieralo sie 1300 zl dostalem list w ktorym mi napisali ze jak ureguluje rachunki to zerwa ze mna umowe za 200zl i zostawia mi czyste konto. i tak oto pozegnalem na zawsze Ere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz juz na kombatanta chyba nie daja 50% znizki  :) tylko iles tam zlotych (malo)

 

ja mam idee od 4 lat i abo optima 15 , jak bym mial wybierac teraz to bym bral plusa 

po 18 i 36 miesiacach darmowe minuty daja bez niczego a w idei nic :(

Ja mam Ideę od 3,5 roku. W zeszłym roku przeszedłem na Optimę 60. SMSy są w darmowych minutach 4SMSy za jedną minutę.

 

Czemu cieciu piszesz, że Idea nic nie daje, skoro można w niej zbierać punkty na karcie Profit. Ja po roku mam na karcie równowartoiść ponad 100zł, za które mogę kupić np. w katalogu Błękitni. Można za to też kupić dodatkowe minuty.

sam jestes ciec , jak nie wiesz o czym piszesz

kazdy operator daje punkty za staz (5plus , stokrotka , profit czy inne shity ) a plus dodaktowo ci dodaje minuty po 18 i 36 miesiacach

pozatym idea jest do [gluteus maximus] o czym mozna sie przekonac np w sylwestra o 12 kiedy nigdzie nie mozna sie dodzwonic , a z ery i plusa dziala spox

jedyne co to idea wedlog mnie daje lepsze warunki na wejscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w erze rok i zrobilem wymowienie. bo lecieli ze mna w ch@#a.

To znaczy co zrobiłeś bo sam jestem zainteresowany (tylko nie w erze tylko w judei) i co takiego robili?

Placilem rachunki po 600-900zl i w pewnym czasie skapowalem sie ze istnieja polaczenia ktorych nie wykonywalem. Zadzwonilem do nich a oni ze to niemozliwe. Wiec powiedzialem ze chce zerwac umowe. Odpowiedzieli mi ze to niemozliwe i ze bede im musial zaplacic za to 700zeta. Wiec przestalem placic rachunki i jak uzbieralo sie 1300 zl dostalem list w ktorym mi napisali ze jak ureguluje rachunki to zerwa ze mna umowe za 200zl i zostawia mi czyste konto. i tak oto pozegnalem na zawsze Ere.
nie che mi sie cos wierzyc w to co napisales tzn zeby odpuscili ci 1300 zl. Firma moze zerwac z toba umowe ale nadal masz ten dlug tylko ze u firmy windykacyjnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle mnie zrozumiales

Mialem im zaplacic te 1300 zeta rachunkow + 200 za wymowienie. Woleli odzyskac te 1300 i stracic klienta. Ale mam to w [gluteus maximus]. nigdy do nich nie wroce. Z reszta Era powoli chyba po[gluteus maximus]da..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle mnie zrozumiales 

Mialem im zaplacic te 1300 zeta rachunkow + 200 za wymowienie. Woleli odzyskac te 1300 i stracic klienta. Ale mam to w <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. nigdy do nich nie wroce. Z reszta Era powoli chyba po[gluteus maximus]da..

teraz wszystko rozumiem, thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle mnie zrozumiales 

Mialem im zaplacic te 1300 zeta rachunkow + 200 za wymowienie. Woleli odzyskac te 1300 i stracic klienta. Ale mam to w <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. nigdy do nich nie wroce. Z reszta Era powoli chyba po[gluteus maximus]da..

teraz wszystko rozumiem, thx

Spoko.

Jak macie pytania co do Plus GSM to moge na kilka pytan odpowiedziec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem sobie optime 30 i N6510(60PLN)...mam jeszcze N3510 (na gwarancji).Zastanawiam sie co sprzedac czy N6510 (600PLN wezme w komisie) czy N3510(ciekawe za ile ja mozna sprzedac). Terasz sobie zaplace cos kolo 85zl za aktywacje i pierwszy abonament caly a potem tylko cos kolo 25 zl + wszystko ponad darmowe minuty :). Co mi doradzacie zrobic?? Co sadzicie o tych telefonach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz juz na kombatanta chyba nie daja 50% znizki  :) tylko iles tam zlotych (malo)

 

ja mam idee od 4 lat i abo optima 15 , jak bym mial wybierac teraz to bym bral plusa 

po 18 i 36 miesiacach darmowe minuty daja bez niczego a w idei nic :(

Ja mam Ideę od 3,5 roku. W zeszłym roku przeszedłem na Optimę 60. SMSy są w darmowych minutach 4SMSy za jedną minutę.

 

Czemu cieciu piszesz, że Idea nic nie daje, skoro można w niej zbierać punkty na karcie Profit. Ja po roku mam na karcie równowartoiść ponad 100zł, za które mogę kupić np. w katalogu Błękitni. Można za to też kupić dodatkowe minuty.

sam jestes ciec , jak nie wiesz o czym piszesz

kazdy operator daje punkty za staz (5plus , stokrotka , profit czy inne shity ) a plus dodaktowo ci dodaje minuty po 18 i 36 miesiacach

pozatym idea jest do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> o czym mozna sie przekonac np w sylwestra o 12 kiedy nigdzie nie mozna sie dodzwonic , a z ery i plusa dziala spox

jedyne co to idea wedlog mnie daje lepsze warunki na wejscie

Sorry, źle zrozumiałem to co napisałeś, a byłem wtedy wyjątkowo wkurzony. A to, że w sylwesta nie da się dzwonić, to niestety fakt.

 

We wrześniu przyszłego roku kończy mi się termin umowy i jak tym razem nie dostanę oferty na tanią wymianę na dobry telefon to im podziękuję i przejdę do +.

 

Niestety w Idei tylko patrzą jak cię obrobić z pieniędzy, bo ich oferty promocyjne dla abonentów są żałosne i mają na celu tylko dodatkowe ściągnięcie kasy. Jak się kończy umowa, to też nie jest najlepiej, bo w ofercie telefonów na wymianę są same badziewie (ja ostatnio wymieniłem na Nokię 3330).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...