Skocz do zawartości
crusader

Internetowe Sklepy Sportowe - Zagraniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Znacie jakies zagraniczne sportowe sklepy internetowe z obuwiem pilkarskim (bo glownie to mnie interesuje). Pytam bo przegladalem oferty niektorych z nich(linki podam ponizej) i oferty sa naprawde atrakcyjne w porownaniu z polskimi warunkami. Oprocz samych adresow stron www chcialbym sie dowiedziec o to co mi najbardziej zaprzata glowe - o bezpieczenstwo i sam zakup.

Wiadomo kupujac w Polsce nie ma wiekszych problemow z przesylka itp, a co jesli chce zrobic tranzakcje na 'skale miedzynarodowa' :)

Prosze o porady i sugestie osob, ktore mialy stycznosc z takimi sklepami.

Podaje linki do sklepow, ktore ja znam(głownie sprzet pilkarski):

 

www.soccer.com

www.landausports.co.uk

www.kitbag.com

 

Z góry Dziekuje i...

Pozdrawiam

Edytowane przez crusader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Johny123Johny123 napisał:

Mogę polecić polską markę narciarską MAJESTY. Sprzedają swoje produkty na cały świecie, zerknijcie i sprawdźcie sam

Nie klikać, link do zawirusowanej strony. Kolejny troll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kaska123 napisał:

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to trzeba uważać, wiele jest niepewnych stron, dlatego trzeba je weryfikować. Ja mogę Wam polecić sklep głównie z asortymentem zimowym. Wakacje się kończą więc można za wczasu pomyśleć o zimie i wybrać coś dla siebie!

Właśnie poleciłaś bardzo niepewny sklep, swoja drogą, dlaczego to konto trolla nie zostało jeszcze usuniete?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...