Skocz do zawartości
DaRoN

Darmowy Hosting

Rekomendowane odpowiedzi

Siemacie. Moje konto na lycosie zostanie usunięte za trzy miesiące. Powód? Plik 32MB.

ZNacie jakiś dobry darmowy hosting?

Znalazłem sobie free-hoster.cc , 1500mb.com , ale nie potrafię linkować z tamtąd fotek.

Jeśli kto zalinkuje tutaj z użyciem fotke z daron.1500mb.com albo z free-hoster.cc/users/daron/nagrzewa/ to ma u mnie PIWO DUŻE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lexi16

Siemacie. Moje konto na lycosie zostanie usunięte za trzy miesiące. Powód? Plik 32MB.

ZNacie jakiś dobry darmowy hosting?

Znalazłem sobie free-hoster.cc , 1500mb.com , ale nie potrafię linkować z tamtąd fotek.

Jeśli kto zalinkuje tutaj z użyciem fotke z daron.1500mb.com albo z free-hoster.cc/users/daron/nagrzewa/ to ma u mnie PIWO DUŻE!

ovh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry hosting to płatny honting, a i tak nie każdy tylko wybrane. Za cenę 3 browarów na miesiąc jest masa ofert, może jednak warto? Jest przyklejony temat z listą serwerów. Że Lycos usuwa konto to normalne bo od ponad roku nie jest darmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

za 19zl kupilem 500mb serwer i 5gb transferu na miesiac.

 

Przy sciaganiu plikow predkosc nie spada ponizej 55kb/s

 

Mam php, mysql nieograniczone, fantastico i inne bajery. Mysle ze 19zl to nie jest duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariush190 placisz 19zł rocznie?

najlepiej sobie poczytac o hostingach, bo okazuje sie, ze czesto padaja, prowadza je jakies dzieciaki a nie powazni biznesmani itp. oceny ktore dotycza konkretnych firm tez sprawdzic a nie slepo wierzyc,

 

tu sa 2 dobre strony o hostingu :

 

 

1. edukacyjno-wyjasniajaca hostingowo.pl

 

2. bardziej opiniotworcza webhostingtalk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...