Skocz do zawartości
kenfollet

Laptop Za 3800

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega prosi o pomoc. Poszukuje czegoś za około 3800 ale myśle, że jak będzie warto to za 4 też weźmie.

Laptop głównie do internetu ale nie wiadomo czy nie wyprze komputera stacjonarnego więc wiadomo... miło by było gdyby potrafił coś więcej niz WordPad i Firefox... Czyli najlepsze parametry w najniższej cenie:)

Jestem otwarty na wszystkie marki. Nie mam nic przeciw Acerowi bo sam mam i nie narzekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze ten asus bedzie dobrym wyborem http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23777 pewnie w innym sklepie znajdziesz go taniej :) pozdrawiam

Czy jest cokolwiek bardziej wydajnego w Asusie powyżej niż w tym Acerze 3025? Argumenty byle nie Acer mnie nie przekonują. Mam 5024 wlmi i jestem naprawdę zadowolony! Wykonanie nie jest takie badziewne jak tu często piszą. Chwale sobie. Po ponad pół roku nie miałem kontaktu z serwisem a kolega w tym samym czasie kupował HP i już go oddawał 3 razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toschiba, Samprony - skąd Wy to bierzecie :D

 

Ten Asus z linka powyżej jest okej, wydajniejszy proc, graficzka w porządku jak za tą cenę, ogólnie jeszcze można czegoś poszukać, ale TYLKO NIE ACER!

:mur: :mur: :mur: Ludzie złoci kucyk kup najlepiej Panasonica od armii i będziesz mógł nim grac w nogę.

 

Ja brałbym Aspire z sempronem i x 700. Jest wydajny chociaż nie lubię sempronów i uważam że semprony to najgorsze procki w lapkach.

 

Jak za tą cenę to szukałbym acera az pentiumem i x700. Widziałem taki za ok. 4000 nie więcej.

 

P.S Ta stara śpiewka z Acerem jest już nudna.

Edytowane przez aceraspire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: :mur: Ludzie złoci kucyk kup najlepiej Panasonica od armii i będziesz mógł nim grac w nogę.

 

Ja brałbym Aspire z sempronem i x 700. Jest wydajny chociaż nie lubię sempronów i uważam że semprony to najgorsze procki w lapkach.

 

Jak za tą cenę to szukałbym acera az pentiumem i x700. Widziałem taki za ok. 4000 nie więcej.

 

P.S Ta stara śpiewka z Acerem jest już nudna.

obudziłeś się już dobrze? bo z tego bełkotu nic nie rozumiem.

co to znaczy, że jest wydajny? bo ma x700? a na co mu to jak on nie będzie grał

stara śpiewka z acerem jest nudna, ale cały czas aktualna, bo nic się nie zmienia, ani w zakresie serwisu, ani w zakresie wykonania, więc sorry

 

kenfollet - jeżeli Ciebie nie przekonuje 14 stronicowy temat o serwisie Acera, gdzie sami użytkownicy jadą po nim jak po [ciach!]ie, to człowieku współczuje

sam miałem Acera i był 3 razy na serwisie, jeżeli lubisz ryzyko w życiu, a u bukmacherów obstawiasz całą wypłatę to odpowiem Ci - TAK, TEN LAPTOP JEST DLA CIEBIE :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie przekonuje 14 stronicowy temat o serwisie Acera, gdzie sami użytkownicy jadą po nim jak po [ciach!]ie, to człowieku współczuje

sam miałem Acera i był 3 razy na serwisie, jeżeli lubisz ryzyko w życiu, a u bukmacherów obstawiasz całą wypłatę to odpowiem Ci - TAK, TEN LAPTOP JEST DLA CIEBIE :lol:

Ty chyba nie rozumiesz co się dookoła Ciebie dzieje. Są użytkownicy którzy narzekają na Acera ( TY jesteś niezłym przykładem ) bo trafili na, nie ma co ukrywać, jakiś szajs. Ale nie znajdziesz żadnego posta w kórym ja narzekam na swój model. Seria 3020 i 5020 jest dobrze zanan właśnie z tego że ustrzegła się wielu wad innych modeli. Nie schodzi lakier, nie ulegają dziwnym awariom, matryce mają jedne z lepszych w klasie. Nie pouczaj ludzi którzy są zadowoleni, że mają przestać takimi być. Wyrocznią nie jesteś więc nie wypowiadaj się w temacie o którym pewnie nie masz bladego pojęcia.

A jeśli kiedykolwiek ktoś poprosi o jakąś radę dotyczącą zakupu lapka to podaj swoją prpopzycję i wstrzymaj się z teksami " Tylko broń boże nie ACER BO TO ACER". Jeśli wiesz dokładnie o jakiejś serii która jest wadliwa to napisz że ulega one częstym awariom chociaż przypuszczam że nie masz dostępu do takich danych. A jeśli nie potrafisz przytoczyć rozsądnych argumentów to PROSZĘ nie wypowiadaj się bo robisz się nudny. Doceniam twoj wkład w to forum, ale jak pozbędziesz się tej jednaj wady to pozostaną same zalety.

pozdro

Edytowane przez tomcio_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bron boze- tylko nie fanatycy acera!!

Chyba nie masz mnie na myśli :blink:

Nie mówię o tym że Acer jest najlepszą marką. Kupując komputer dzisiaj z takim budżetem jaki miałem rok temu pewnie wybrałbym inną markę, inny model. Poprostu wiem że są lepsze lub gorsze modele różnych firm. Raz kiepska okazuje się matryca, raz bateria, innym razem za wolny dysk albo podatna na zarysowania obudowa. Prawda jest taka że kupując sprzęt albo kierujesz się opinią co do konkretnego modelu, albo strzelasz w ciemno ( inny model=mozliwość innych ukrytych wad ). Niewątpliwie wadą Acera jest jego serwis, ale ja nigdy się z nim nie spotkałem i nic nie zapowiada na razie takiej ewentualności. Myślę że doradzając komuś kupno notebooka powinno się uprzedzać go o traktowaniu serwisu ale jeśli wiadomo że dany model jest mało awaryjny to i tak można go polecić. Przecież właśnie o to chodzi w tyn dziale.

pozdawiam

PS myślę że wystarczy tego OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede monotonny ale najlepsza proporcja cena/jakosc oferuje dell. Zobacz sobie aukcje na allegro. Za 3000 zl kupisz della z 1,6 centrino i ati x300. Za te pieniadze nawet badziewny acerek czegos takiego nie proponuje. Nie to ze mam jakies uprzedzenia czy cos, poprostu acera uwazam za bardzo kiepska marke dotego bardzo droga w porownaniu do kipepskiej jakosci jaka oferuje. I nie wyssalem tego z palca tylko naogladalem sie juz w zyciu troche laptopow i wiem ze Acer a Dell to zupelnie inna bajka. Dlaczego mam kupowac cos co jest drozsze i gorszej jakosci? Dla m,nie to nie ma sensu. Juz nie mowie o tym ze Dell'a kupisz taniej o lepszych parametrach. Acer w moich oczach tyle stracil ze nawet jakby wyszla bardzo udana seria to nie mam zamiaru miec z ta marka nigdy wiecej nic wspolnego i napewno jej nikomu nie polece. Zreszta nawet kucyk , poczatkowo fanatyk acera zaciecie broniacy tej marki zmienil zdanie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Dellem to nie do konca jest tak rozowo, w Polsce nie ma on serwisu, inna sprawa ze te Delle to sprowadzane sprzety z USA. Gdyby Acer tez nie mial serwisu to i cena spadla by odpowiednio. Ale IMO faktycznie Dell jakosciowo stoi wyzej niz Acer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie rozumiesz co się dookoła Ciebie dzieje. Są użytkownicy którzy narzekają na Acera ( TY jesteś niezłym przykładem ) bo trafili na, nie ma co ukrywać, jakiś szajs.

nie zmienia to faktu, że trafiłem na najliczniejszą część ludzi, dobrze sobie z tego zdajesz sprawę i przystajesz na swoim dalej, po za tym wypraszam sobie używania słowa szajs - dałem za laptopa 6zł, kupiłem laptopa który zepsuł się po 2 tygodniach, a ludzie z serwisu doprowadzili go do kompletnej ruiny, w jego 4 miesięcznej karierze u mnie 3 razy był na serwisie, łącznie 2 miechy prawie, za każdym razem gdy go naprawiano psuto coś innego - czy laptopa z takim serwisem można polecić? NIE!

a czemu wybrałem Acera - bo był świetny tak jak piszesz, w swojej cenie miał Naj dysk, Naj pamięć, w ogóle wszystko miał NAJ, ale czas zweryfikował to wszystko bardzo szybko

Nie pouczaj ludzi którzy są zadowoleni, że mają przestać takimi być.

Pokaż mi gdzie tak napisałem?

Wyrocznią nie jesteś więc nie wypowiadaj się w temacie o którym pewnie nie masz bladego pojęcia.

Tomeczku, w życiu sprzedałem tyle Acerów, że sobie nawet tyle w katalogach i na zdjęciach w internecie nie pooglądałeś, ile nasłuchałem się kurew i innych od klientów tej znakomitej firmy to Ci się nawet nie śniło, bez względu na to czy był to acer za 2500 czy 7500, więc nie mów mi że nie mam pojęcia o tym temacie...

A jeśli kiedykolwiek ktoś poprosi o jakąś radę dotyczącą zakupu lapka to podaj swoją prpopzycję i wstrzymaj się z teksami " Tylko broń boże nie ACER BO TO ACER". Jeśli wiesz dokładnie o jakiejś serii która jest wadliwa to napisz że ulega one częstym awariom chociaż przypuszczam że nie masz dostępu do takich danych. A jeśli nie potrafisz przytoczyć rozsądnych argumentów to PROSZĘ nie wypowiadaj się bo robisz się nudny. Doceniam twoj wkład w to forum, ale jak pozbędziesz się tej jednaj wady to pozostaną same zalety.

pozdro

Właśnie, że będę się tego trzymał, bo ktoś kto kupuje to [ciach!]o nie ma zielonego pojęcia o tym w co się pakuję, a przekona się dopiero wtedy jak wyśle laptopa na serwis - bez względu na to czy wyśle go po tygodniu, czy po roku

Po za tym za przykład dałem temat o serwisie - jeżeli ktoś inwestuje tyle pieniędzy i nie ma czasu go przeczytać to jego sprawa, jak go przeczyta i wybierze Acera to jest największym idiotą na świecie, tyle mam do powiedzenia w tym temacie

 

Z tym Dellem to nie do konca jest tak rozowo, w Polsce nie ma on serwisu, inna sprawa ze te Delle to sprowadzane sprzety z USA. Gdyby Acer tez nie mial serwisu to i cena spadla by odpowiednio. Ale IMO faktycznie Dell jakosciowo stoi wyzej niz Acer.

a sam już nie wiem mastha co lepsze, lepiej mieć chyba serwis DELLa w USA, niż "serwis" ACERa w PL/CZ :D :-| Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrty będzie Acer Aspire 3024/3025(bliźniaczy do twojego, jedyna różnica to Sampron i napęd DVD z tacką no i oczywiście cena).

wczoraj bylem u znajomej, ktora ma Acera Aspire 3024/3025 zaledwie pol roku (zakupiony jako nowka) - zagdnijcie ile trzyma bateria po takim czasie..................................

 

 

Uwaga

No dobra powiem chyba spadniecie z krzesel 30-40min

 

Ciesze sie ze mam inna firme :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim aspire bateria trzyma 3h40min, co do minuty tyle co w dniu zakupu - lapa mam 11 miesiecy.

Mam taka teorie ze Acer modele powyzej 6k robi z wzmozona kontrola jakosci i uzwaja lepszej jakosci komponentow, poza tym z tego co widze to znacznie bardziej sa awaryjne modele na AMD, ale to moze mi sie wydaje.

Dobrze ze jak kupowalem lapa nie kupilem jakiegos markowego lapa z x600 bo byl bym delikatnie mowiac sfrustrowany tym ze mge pograc tylko w fallouta i baldury.

 

Fanatykiem Acera nie jestem, uwazam ze GENERALNIE daleko jej do HP, no ale jak porownuje swojego Aspire 1694 (dalem za niego bodajze 6300zl) do innych lapow to kompleksow nie mam. Wszystko sie trzyma tak jak powinno, zadnych usterek wysokich temperatur, no czegokolwiek co by swiadczylo ze laptop zaczyna po[gluteus maximus]dac ze wzgledu na slabe materialy.

To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał Acera pewnie bym się przeraził. Ale, że mam, widzę i czuję uważam Acera za Ok. Słyszałem, że teraz Acery odwiedzają Brno więc będę dobrej myśli. Mam serię 5020 i porównując jakość do Toschiby z podobnej skali cen nie odczuwam kompleksów. Wykonanie Acera wcale nie jest gorsze! Nie będę mówił o innych seriach bo większości w życiu na oczy nie widziałem. Czy ma ktoś 3025 i może powiedzieć coś konkretnie o tym modelu a nie że "pracuję tu i tam i wiem wszystko o wszystkich Acerach bo..."-nie nawidzę uogólnień:]

Edytowane przez kenfollet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał Acera pewnie bym się przeraził. Ale, że mam, widzę i czuję uważam Acera za Ok. Słyszałem, że teraz Acery odwiedzają Brno więc będę dobrej myśli. Mam serię 5020 i porównując jakość do Toschiby z podobnej skali cen nie odczuwam kompleksów. Wykonanie Acera wcale nie jest gorsze! Nie będę mówił o innych seriach bo większości w życiu na oczy nie widziałem. Czy ma ktoś 3025 i może powiedzieć coś konkretnie o tym modelu a nie że "pracuję tu i tam i wiem wszystko o wszystkich Acerach bo..."-nie nawidzę uogólnień:]

nikt tu nei mowi o uogolnieniach tylko stweirdzilem fakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał Acera pewnie bym się przeraził. Ale, że mam, widzę i czuję uważam Acera za Ok. Słyszałem, że teraz Acery odwiedzają Brno więc będę dobrej myśli. Mam serię 5020 i porównując jakość do Toschiby z podobnej skali cen nie odczuwam kompleksów. Wykonanie Acera wcale nie jest gorsze! Nie będę mówił o innych seriach bo większości w życiu na oczy nie widziałem. Czy ma ktoś 3025 i może powiedzieć coś konkretnie o tym modelu a nie że "pracuję tu i tam i wiem wszystko o wszystkich Acerach bo..."-nie nawidzę uogólnień:]

Witam,

całkowicie się z Tobą zgadzam. Nie ma sensu kierować negatywnych, czy pozytywnych o konkretnych modelach jeśli nie widziało się ich na oczy. Jedyne co można stwierdzić to zawartość po danych które podaje producent. Opinie kreują użytkownicy po pewnym czasie użytkowania.

Ja mam aspire 3023. Myślę że jest to dokładnie to co Ty masz, a jedyną różnicą jest procesor. Obudowa, porty, nawet płyta jest ta sama, bo kiedy pytałem się serwisu czy jest możliwość włożenia turiona odpowiedź była pozytywna. Po 10 miesiącach nie schodzi lakier ( kilka drobnych rys na życzenie :-| ) Matryca bez zarzutu, dsyk OK, bateria trzyma minimum 2h ( niestety producent nie podał że nie należy rozładowywać baterii do końca a ja to zrobiłem kilka razy...skutek: wear level 23% - błąd którego nie powtórzę. Za to zamiennik baterii kosztuje ok 385 zł więc się nie martwię ). Dokupiłem sobie 2GB ramu i do moich celów nie potrzebuję mocniejszego komputera. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie szarpnę się właśnie na nową batrerią i wewnętrzny moduł bluetooth. Dzisiaj śmiało mogę polecić ten model. Chociaż nie wiem czy w momencie kiedy większość nowych laptopów ma centrina duo a niebawem też TurionX2, nie warto by poszukać czegoś z nowszą technologią. Jeśli jednak ktoś chce kupić 3023/3024/3025 to nie powinien mieć obaw.

pozdrawiam

Edytowane przez tomcio_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...