Skocz do zawartości
shrek999

Opinie O Laptopach Hp( Do Uzytkownikow Bylych Jak I Aktualnych)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem zainteresowany opiniamu urzytkownikow laptopow firmy HP i wszelmimi przygodami z nimi... dzialeniem serwisu itp. gdyz przymiezam sie do zakupu hp nc8430 ale nigdzie nie moge znalezdz recenzji opisow i opinii a tematu jakiegos takieggo poza acerem nie spootkalem wiec bylbym wdzieczny

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo bodajze w watku o nx6110.

Serwis krakow pierwsza klasa(afaik we wroclawiu tez).

 

O ile dobrze pamientam to kupujesz tego lapka w duzej "promocji".Upewnij sie lepiej co z gwarancja czy tez nie bedzie jakas "promocyjna" :| Wyzsze modele z zerii NC maja zazwyczaj 3 lata gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo bodajze w watku o nx6110.

Serwis krakow pierwsza klasa(afaik we wroclawiu tez).

 

O ile dobrze pamientam to kupujesz tego lapka w duzej "promocji".Upewnij sie lepiej co z gwarancja czy tez nie bedzie jakas "promocyjna" :| Wyzsze modele z zerii NC maja zazwyczaj 3 lata gwarancji.

juz sie dowiedzialem lapki sa ze stanow albo anaglii wiec jest spoko.. koles chyba ma dojscie do hurtu w tych krajach xD wiec stwierdzilem ze pozbieram info o tym co chce nabyc... ale spoko przejrze watek i jek bede mial cos to spytam :D ;p chociaz mile widziane jakies odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jeśli interesuje Cię moja opinia, to pracuje na nx8220 od lutego tego roku. Używam komputera bardzo intensywnie, dlatego własnie wybrałem marke HP i nie pomyliłem się :) Naprawde robi wrażenie wykonanie, nie miałem żadnych problemów ze sprzętem, chwale sobie ten wybór, mogę polecić z czystym sumieniem marke HP. Jedyne, które uważałbym za solidniejsze to IBM, ale to całkiem inna kategoria, zarówno cenowa jak i w sensie przeznaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko.. w nc8220 jest sam tuch pad... w nc 8230, 8240 jest tuchpad i pointstick, a w wyzszych w specyfikacjach jest opisane tuchpad i wskaznik... co to jest ten wskaznik?? bo chyba nie pointstick??:( czasem przydatny... i nie wiem jak mam rozumiec opis a niegdzie nie moge znajezdz "domowych" zdjec tego lapka zeby zobaczyc klawiature i czy jest PS czy nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to. Serie nc mają pointstick'i i pewnie to nazwali "wskaźnikiem". Do tego ponad touchpadem masz 3 knefle myszki, oprócz standardowych dwóch poniżej touchpada. W nx'ach nie ma przycisków ponad touchpadem. Czy to dobrze, czy źle, musisz sam ocenić :) Klawiaturki czy touchpada z tymi przyciskami bardzo łatwo się wymienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

knefle?? znacyzsie przyciski??

a co do praktycnosci to powiem ze w staacjonarce mam myche a4tech opto swol cos tam posiada standardowe 3 przyciski, 4 dodatkowe i rolke... co wiecej klawiadure z ogromna iloscia skrutow itp... wiec z tego korzystam :) tylko zalerzy czy sa programowalne czy niet?? ale co tam ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...