Skocz do zawartości
heryf

Zawodowy Kierowca

Rekomendowane odpowiedzi

czy mamy na forum jakiegos zawodowego kierowce kat. C ktory posiada swiadectwo kwalifikacji ? jesli tak to prosze o jakies info na temat zrobienia tego swiadectwa, jakie do tego dochodza badania , czy ciezko to wszystko "zaliczyc", planuje dorobic sobie w swoim plastiku nowa kategorie i musze wszystko dokladnie wiedziec, za sam kurs na C u mnie w miescie chca od 1600zł, no ale co dalej ? pewnie bez psycho i bez swiadectwa ani rusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będziesz wykonywał transportu zarobkowo, tylko na potrzeby własne, to potrzebujesz tylko i wyłącznie prawka min kat C. Jeśli chciałbyś pracowac w firmie transportowej, to musisz zrobić kurs na przewóz rzeczy (nie ma już czegos takiego jak świadectwo kwalifikacji :) ), kosztuje chyba ok 1000 zł (ździerstwo :) ), a z tego co mówi mój tata (kierowca zawodowy) trudniej jest go niezdać niż zdać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, kiedyś przed kryzysem w Rosji w 1998 roku jak sie udało zrobić 4 kursy do Moskwy w miesiącu to się przywoziło 8 - 9 tyś zł, teraz już nie ma tak różowo, jak trafisz na dobrą firmę, gdzie szanjuą kierowców i ich pracę to można zarobić 4 tyś, a w zwykłej firmie to tak ze 2,5 tyś, pozostaje jeszcze tylko kwestia terminowości wypłat, ale to już inna, długa historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale taka powazniejsza firma chyba nie wezmie pracownika ktory ledwo co odebral prawo jazdy, czyli pozostaje nam czego szukac ?

Kierowca w Pepsi, wymagana kat.C. Praca polega na rozwożeniu Pepsi po sklepach. Do ręki jakieś 2,7tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet bardzo drogi, ja za kurs na C zapłaciłem 1100zł, teraz za kat E 1400 no i ten kurs, który kosztuje ok 1000zł

Cosik drogo. W ZG licencja na przewóz rzeczy kosztuje 750 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, kurs kursem a ile kosztuje egzamin? Bo na pewno cena też nie w kij dmuchał :|

 

Ja kończę studia i nawet przez myśl przeszło mi zrobienie C+E, może D. A jeśli udałoby się zrobić te kursy w ramach szkoleń z PUP to koszty drastycznie idą w dół ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież mówię, że koło 1000 zł :) . Trochę mnie pocieszyłeś, 250 zł w kieszeni zostanie, wczoraj zdałem na C, teraz pozostaje czekać na wydanie. I jak się zarobi w wakacje to dalej będzie kat. E :)

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież mówię, że koło 1000 zł :) . Trochę mnie pocieszyłeś, 250 zł w kieszeni zostanie, wczoraj zdałem na C, teraz pozostaje czekać na wydanie. I jak się zarobi w wakacje to dalej będzie kat. E :)

No to gratulejszyn! :)

 

ze swiadectwem nie jest tez tak rozowy mojego Tate kosztowalo to pare tysiecy, nie wiem czy warto sie bawic w cos takiego jesli nie jest sie zawodowym kierowca;]

Jeżeli chodzi Ci o wszystkie kursy i uprawnienia jakie moze sobie sprawic kierowca , to faktycznie koszt kursu prawa jazdy przy tym to małe piwko ;)

Edytowane przez sithh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...