Skocz do zawartości
Boxster

Alien Shooter 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

Nie mam pytań, wielki hicior wraca!

Szczerze to bardzo liczyłem na koleją część... no i jest!

Film na stronie producenta syci i wbija w fotel: LINK :razz:

Ciekawe jak długo tylko będziemy musieli czekać na full-a?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ludzie podajcie jakies zrodlo skad to zassac bo nigdzie tego nie ma!

 

90% polskich serwisow o grach pociaska kity i wstawia 6 megowy plik z demem do pierwszej czesci alien shootera opisujac plik - "Alien Shooter 2 Pre-Release Demo", no kuzwa ale kałmuki. Tylko gol wstawil poprawne demo. Ale predzej skocze z 4 pietra bez zabezpieczenia glowa w dol niz zaplace za cos golowi. Nic dziwnego ze nigdzie tego nie ma. Na zachodnich serwisach nigdzie dema nie uswiadczysz, k**** ludzie skad wy to sciagacie, jakies servery undergrandowe? Nawt na stronie producenta dema nie ma. Ja wysiadam, k**** mialem ochote pograc ale widze ze ni h***

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki mechl!n, jakos znalazlem linka do angielskiej wersji (sciagnaolem nawet ruska tak daleko szukalem <_< )

 

I teraz wrazenia - GRA WYMIATA! kurde jak ja dawno nie gralem w cos tak miodnego! I jeszcze te statysyki! - TOTAL! Ciekawe kiedy ful wyjdzie, kupie na 100% z gry sie miod wylewa, troche kuleje animacja gracza ale i tak gra sie wywaliscie.

Kurde czego takich gier nie ma wiecej.

To moze byc ksiazkowy przyklad ze mozna dzisiaj zrobc miodna gre ktora nie bedzie w 3D i nie bedzie napedzac rynku hardware a radosc z gry plynie wieksza niz z q4.

 

Mam tylko taka nadzieje ze na fali drugiej czesci (bo niewatpliwie gra odniesie sukces) nie porwa sie na 3D w 3 czesci bo zabija klimat tej gry.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tak jak pierwsza częśc będzie miała status najlepszej w swoim gatunku. W jedynkę zagrywałem się całkiem sporo, a grafika nawet była niezła i robiła pozytywne wrażenie.

 

Napewno zagram w fulla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, bardzo miodna pozycja :D W sumie mnie to nie dziwi, jestem fanem hack'n' slashy i w Alien Shooter'a grało mi się bardzo fajnie. Część druga jest jeszcze lepsza!

 

Nie wiecie kiedy ma się ukazać full?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale widać że to pre-release demo.

np. gdy kupimy sobie HK Mp5 albo inny sub-karabinek to zawsze widzimy w łapskach bohaterki M16 :mrgreen:

Troche krótkie to demko :(

pistolecik z flarami fajna sprawa :)

Wiem, że nie ma fulla i z oceną gry trzeba jeszcze poczekac, ale mimo to jedynka bardziej do mnie przemawiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy link/exec ma 137 MB , drugi 194 ( a niby to samo ) ... czymś te wersje się różnią poza rozmiarem ?????

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, tak mizernej animacji bohatera dawno nie widziałem, ale gra się fajnie. Tylko czemu nikt nie wspomniał o muzyce? Moim zdaniem od czasów serii 2196402[/snapback]

Alien Breeda Amigowego to to nie pobije :|
Jak to nie, a Chaos Engine? Ale też tylko amigowa wersja, mam orginał na PC CD i to już nie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, te "few weapons" robi imopnujące wrażenie, na oko z 40 sztuk ;) Gra do bólu prosta, jednak system rozwoju postaci powoduje, że gra się w to (niemal) jak w Diablo*, a to dla mnie już znaczy całkiem sporo.

 

* Literacka przesada, ale na bezrybiu i rak... w sam raz, by skrócić oczekiwania na Hellgate: London.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna gierka ale demo niestety wysypuje mi sie zazwyczaj po paru minutach gry - mam fajny blue screen i pelno cyferek B)

Ani razu mi sie nie wysypala. A przechodzilem demo z 10 razy wczoraj :rolleyes: Wkurza mnie ten limit czasowy :sad: Powinna byc ikona buy new w tym demie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było ograniczenia czasowego, chyba, że piszesz o survivalu?

Misje z "fula" za się przejść normalnie. Cudo giera, wybuchy przepiękne. W fulu będą pojazdy - yeeb eee Dżip (hyhy) i czołg (chyba, na filmiku pokazali).

Co do podobnych gier, za czasów dos był Crusader (No remorse i No regret), świetna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było ograniczenia czasowego, chyba, że piszesz o survivalu?

Misje z "fula" za się przejść normalnie. Cudo giera, wybuchy przepiękne. W fulu będą pojazdy - yeeb eee Dżip (hyhy) i czołg (chyba, na filmiku pokazali).

Co do podobnych gier, za czasów dos był Crusader (No remorse i No regret), świetna gra.

Ograniczenie czasowe jest w misji ;p jakies 7min czy coś koło tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem bez problemu demko i raczej trwało dłużej niż 7 minut, ale mogę się mylić :) Już poleciało z dysku.

Na gamershell'u zapowiadają drugie demko, także stay tuned ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...