Skocz do zawartości
maziboss

Zakup Biżuterii Przez Internet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :P

Postanowilem ze kupie mojej dziewczynie srebrny pierscionek i odrazu nasuneło mi sie pytanie gdzie :D

Pierwsze co to oczywiście u jubilera. Obskoczylem miejscowe sklepy i doszedlem do wniosku ze nic nie ma :D

Wpisalem w google haslo biżuteria i odrazu wyswietlil mi sie sklep klik

Maja bardzo duzo modeli z ktorych wybralem kilka naprawde ciekawych. Termin realizacji to ok 2 tyg. Zastanawia mnie jednak fakt: Czy warto kupowac biżuterie przez neta ? :) Sklep oczywiscie daje gwarancje, mozliwosc zwrotu produktu w ciagu 10 dni itd. Czy ktos juz dokonal zakupu w jakis jubilerskich sklepach internetowych ? Jakie sklepy polecacie ? Z gory dzieki za odpowiedzi :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojciec matce jakis wisiorek czy cos kupowal. powiem tak szukaj sklepu internetowego mozliwie blisko miejsca w ktorym mieszkasz zeby tam pojechac jak przysla lipe. albo zamawiaj na miesiac przed zeby wrazie co byl czas na ewentualna walke ze sklepem. zwykle takie sklepy maja jakies rysunki i jak ktos zamowi to jubiler to robi i wysylaja.

 

to jest fajne http://sklepjubilerski.com/sklep/d/z7apier...20fbc5f5e17a89b [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnie ten pierscionek mam za moja dniowke :lol2: Hmmm teraz bede musial sie skonsultowac z przyszla tesciowa :lol: zeby pomogla mi wybrac jeden z moich upatrzonych modeli :P

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...