Skocz do zawartości
AceSkubi

Internet Sie Rozlacza :/ + Brak Neta Na Starym Kompie

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

dzis wrocilem z wakacji, wlaczam kompa i niby wszystko okey, ale co chwilke rozlacza mi sie internet :/ nawet nie pokazuje sie ze kabel sieciowy jest odlaczony itp. po prostu nie ma sygnalu, a opera pokazuje " nie mozna odnalesc zdalnego serwera''.

Musze wylaczyc karte sieciowa, wlaczyc ją i nacisnąc napraw i wtedy dziala jakis czas.

Wie ktos co z tym zrobic ?

OPANOWAŁEM TO JUZ :)

 

 

A tak na marginesie... mam tez problem na drugim kompie :/ taki stary, słuzy tylko ojcu do pracy, ale podpiolem mu neta wszysytko działało okey, a włączyłem go ostatnio i wogóle neta nie odbiera :/ sieciówka swieci, w menadrzeze urzadzen nie ma zadnych problemów a nie łaczy sie z netem.... jest tam system win ME .

Edytowane przez AceSkubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem opanowałem :)

 

a moj net to neo :/

 

 

A tak na marginesie... mam tez problem na drugim kompie :/ taki stary, słuzy tylko ojcu do pracy, ale podpiolem mu neta :) wszysytko działało okey, a włączyłem go ostatnio i wogóle neta nie odbiera :/ sieciówka swieci, w menadrzeze urzadzen nie ma zadnych problemów a nie łaczy sie z netem.... jest tam system win ME .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...