Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu zapowiedzi tej gry oraz obejrzeniu screenów będe czekał na tą gre z niecierpliwością. Nie zaprzecze, że lubię gry które są w czasach średniowiecznych :D

 

Hmmmm tylko mnie zastanawiają wymagania tej gry <_<

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę piękna te ruchy i ta zwinność prawdziwa perełka dla graczy lubiących składankę ze szczyptą brutalności. Na gry online pisze że gra dopiero będzie w czerwcu mam nadzieje że wcześniej. szkoda że niema jakiś nowych filmików z gameplay. Czekam z niecierpliwością, Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailerek również z dni ubisoft'u.

 

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2581

 

Mamy jeszcze dwie pozycje od nich... ale to w odpowiednich tematach. Nic tylko się cieszyć bo są to pozycje z tych najbardziej wyczekiwanych a technika pozwala na osiągnięcie przezaj3bistej :smile2: oprawy graficznej.

Wpłynie ona i to znacznie na przyjemność grania. Tylko nie pisać, że nie i, że grafa się nie liczy... a jeśli już ktoś z tym wyskoczy to zapraszam do gry w pierwszą część alone in the dark. Przecież tam jest mega klimat.

 

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się nowe filmiki z Assassins Creed trzy gameplay-e.

 

http://www.gametrailers.com/game/2581.html

 

Gra ma wyjść w listopadzie. Na w filmikach w powyższym linku gra prezentuje się całkiem nieźle ale widoczne też są bugi i pewne niedociągnięcia np. ciało strażnika zawiesza się w powietrzu. Do listopada mogą jeszcze poprawić to. Najbardziej ciekawi mnie czy ta gra będzie miała DX10. Zaczęto ją robić w roku 2004 i była robiona na DX9 i ciekawe czy przez ten czas od kiedy wszedł DX10 zrobili także wersje właśnie z Dx10. Teraz pozostaje tylko czekać do premiery.

Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Zapowiada się całkiem fajnie. Dziwi mnie troche fakt, że ten Assasin z taką łatwością wspina się po ścianach budynków - wygląda to jakby po drabinie sobie wchodził. Poza tym wszystko wygląda świetnie i realistycznie. Jest na co czekac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pioorek na tym polega 3run (albo Le Parkour jak kto woli) zeby wspinac sie szybko i plynnie :P

 

Mi tam wystarczy to ze bedzie wielka wolnosc ktora i tak przycmi pomniejsze bugi (typu odpychanie na odlegosc :P ). W koncu bedzie mozna sobie skakac po dachach bez wiekszych przeszkod :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie by było jakby ta gra miała dużo bugów :angry:

Niewidzialne ściany albo koles by sie wspinał na chałupe, i się klinuje w ścianie.

Jazda na koniu żeby nie była taka jak w Two Worlds że koń na każdej nierównośći staje.

Edytowane przez -MIKI-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No nie wiem, Ubisoft miał wiele nieudanych konwersji, a ostatni Splinter Cell był dość mocno zabugowany ;). Ale wątpie że coś takiego przytrafi się Assasin's Creed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka nowych filmików na gamespot w bardzo dobrej jakości. Po obejrzeniu gmapeplay3 do gameplay7 byłem w szoku. Najbardziej mnie zafascynowała grafika te cienie takie żywe coś pięknego i kolejna rzecz styl walki z przeciwnikami brak słów po prostu majstersztyk. Z niecierpliwością będę oczekiwał na potwierdzoną i stałą datę wydania. Palce lizać :D

 

Link do filmików :

 

http://www.gamespot.com/xbox360/action/ass...a.html?mode=all

 

Polecam obejrzeć. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie prezentuje sie "nieźle":-) Jednak walki jak dla mnie są jakieś nieco sztuczne. Jest 4-5 przeciwników i każdy grzecznie czeka na swoją kolej. Ich ruchy też jakby nie do końca takie jak być powinny (biorąc pod uwagę jak się fantastycznie porusza postać główna poza walką). Być może wynika to z faktu, że na prezentacji używano pada.

Oby w finalnej wersji była nieco większa dynamika starć a będzie ok.

Zastanowiła mnie też sytuacja, gdy zaczyna się pościg za "bossem". Okazuje się, że on grzecznie na nas czeka na dachu i dopiero jak zaczynamy się zbliżać skrypcik powoduje jego dalszą ucieczkę.

Wiem, to już czepianie się, ale sami przyznacie, że w realu każdy z nas poszedłby ogniem jak najdalej się da:-) Jednak zapowiada się niezła zabawa i przy okazji jest to kolejny argument za zakupem nowego kompa albo konsolki.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gameplaye i mam podobne zdanie jak Szozi, walki są schematyczne, a jak najdzie cie 5 ludzi to kazdy po kolei wali... łatwe to i nudne. Poza tym gdzie czytałem o tej wspaniałej animacji w Assasin's Creed, ze bedzie iles tam tytsiecy animacji wiecej w porównaniu do PoP'a. A ja zauwazylem ze czesto ruchy sie powtarzają...

 

No nic, ale nie bede psioczyc na gre, która nie wyszła jeszcze. Mam nadzieje jednak ze bedzie coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiła mnie też sytuacja, gdy zaczyna się pościg za "bossem". Okazuje się, że on grzecznie na nas czeka na dachu i dopiero jak zaczynamy się zbliżać skrypcik powoduje jego dalszą ucieczkę.

Wiem, to już czepianie się, ale sami przyznacie, że w realu każdy z nas poszedłby ogniem jak najdalej się da:-)

Bo ta Pani mowi ze jest on bardzo pewny siebie co widac przez to ze zorganizowal pulapke i nie wszyscy tak beda reagowac jak nasz assasyn sie zgubi z tylu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że zasadzka to była nieco wcześniej:-) Potem gdy okazało się, że miała ona tak udany przebieg jak akcje CBA, to raczej już nie był pewny swego i powinien śmigać. Wiadomo nie ma teraz co gdybać, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu (a raczej się ten tytuł obroni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wg. mnie walki są ok, porównajcie je sobie do pierwszego Prince'a gdzie nie było prawie w ogóle combosów, w następnych częściach już było lepiej ale Assasin na pewno od tego nie odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onet.pl GRY :

"Premiera gry Assassin's Creed w wersji PC odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Ubisoft oficjalnie zapowiedział opóźnienie premiery wyczekiwanej gry Assassin's Creed w wersji na komputery klasy PC. Pomimo, iż edycja na konsole nowej generacji zadebiutuje zgodnie z planem w roku 2007, posiadacze poczciwych piecyków będą musieli poczekać aż do początku roku 2008. Nie są znane powody podjęcia takiej decyzji."

 

szkoda ... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Onet.pl GRY :

"Premiera gry Assassin's Creed w wersji PC odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Ubisoft oficjalnie zapowiedział opóźnienie premiery wyczekiwanej gry Assassin's Creed w wersji na komputery klasy PC. Pomimo, iż edycja na konsole nowej generacji zadebiutuje zgodnie z planem w roku 2007, posiadacze poczciwych piecyków będą musieli poczekać aż do początku roku 2008. Nie są znane powody podjęcia takiej decyzji."

 

szkoda ... ;/

Trzeba by miec ciezkie porazenie mozgowe zeby sie nie domyslec dlaczego :blink: w zasadzie komentarze i jakie kolwiek tlumaczenia sa zbedne. Jest tylko jeden powod: FOROWANIE KONSOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam czy poprawnie językowo jest "producentka" ;p ale swoją drogą wracając do kwestii przełożenia terminu na PC to nie dziwi mnie to - w ciągu najbliższych 2 miesięcy wychodzi tyle MEGA_GIGA hitów, że po prostu mimo nawet wysokiej jakości samej gry ludzie z powodu tego wysypu tytułów musieli by się na coś w końcu zdecydować i tak z pewnością sprzedaż by była niższa niż się oczekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...