Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10609&a=1

 

Jurek... ilu ich tam stało? Dziesięciu? Trzynastu? Wszyscy na raz jak jeden i już sobie pograłeś. ^^ Masz mieć przyjemność z walki... nic tylko umiejętności, kombosy i dobre animacje. Całość robi ogromne wrażenie. Niemożliwe by ktoś pozostał obojętny na ostatnie filmiki z gry i screen'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tej kwestii zgadzam się z Jurasem.

Cała gra zapowiada się cudnie i nie ma co dyskutować, bo płynie z niej duużo miodu. Natomiast walki to twórcy skopali. Oczywiście masz rację, byłoby za trudno, ale teraz wyszło nieco karykaturalnie. Inna sprawa, że nie mam pomysłu jak to winno być rozwiązane, więc trzeba się będzie przyzwyczaić i przymknąć na to oko. A może dodać poziom trudności - Jurek and Szozi Hardcore i będziemy sobie ginąc ku chwale Assaynów co 30 sek:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10609&a=1

 

Jurek... ilu ich tam stało? Dziesięciu? Trzynastu? Wszyscy na raz jak jeden i już sobie pograłeś. ^^ Masz mieć przyjemność z walki... nic tylko umiejętności, kombosy i dobre animacje. Całość robi ogromne wrażenie. Niemożliwe by ktoś pozostał obojętny na ostatnie filmiki z gry i screen'y.

Wiesz, bywały (są nadal) gry w której więcej typa rzuca się na bohatera np: większość hack&slash, Wiem,że to nie ta kategoria,ale trzeba było spieprzać przed nimi. Dlaczego w tutaj mamy mieć spokojne nerwy ?

 

Poczekamy zobaczymy :) Może wreszcie coś ciekawego :)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

wow, na golu widzialem najnowszy filmik z AC. Liczba dostepnych ruchow i animacji jest PORAŻAJĄCA. To jak mozna kogos zepchnąc z dachy albo zlapac i sie zaslonic jego cialem przed strzalem z kuszy przeciwnika ktory stoi przed nami. Pomijam wspaniala animacje poruszania sie po miescie, zarowno po ulicach jak i budynkach.

Az sie wierzyc nie chce ze to juz nie rendery a gameplay!!

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dev diary: fight

piekne :D

No złe nie jest. Nadal walka mi srednio pasi (za łatwo albo inaczej - za cieżko zabić assasina (na innych filmikach to widać jak ko okrąża z 7 chłopa, pare razy w pape dostaje, pare razy mieczykiem i nic ;p). Za to ucieczka jest bardzo fajna i efektowna :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI przeciwników czasem powala głupotą, ale mnie bardziej przeszkadza czas potrzebny na ukończenie gry - 12 do 15 godzin to (niestety) obecny standard.

Poza tym zapowiada się świetnie, dosyć często widać te "elektroniczne przebitki" w trakcie gry...

 

EDIT: porównanie wersji na kloca i PS3 (ACHTUNG! MEGASPOILER!)

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...