Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Gość v1per86

Powiem tak - na 8600gt, dual core 2.4ghz i 2gb ram skacze miejscami w 1024 bez aa i cieni na high wiec wymagania troche ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

cos w tym jest... jakie bylo moje zdziwienie kiedy odpalilem cod4 na kompie ze wszystkim na maksa w 1920x1200 i wygladalo gorzej niz na klocku ;) wielkosc ma znaczenie :D

 

@Bartek - muli dyskiem, czy grafa nie wydala? ;o szok, ze na takim konfigu nie mozna w miare komfortwo pograc

:lol2:

 

na monitorze nie widać tak rozciągniętych tekstur jak na dużym TV więc o czym ty piszesz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - na 8600gt, dual core 2.4ghz i 2gb ram skacze miejscami w 1024 bez aa i cieni na high wiec wymagania troche ma

lol 8600 GT i 'wymagania trochę ma' ;p jakbyś napisał ze masz 8800GT i ze w 1024 czasami skacze to wtedy bym ci przyznał rację, a tak to raczej pozytywnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim 8600 GT nie ma widocznych spadków FPS.No chyba ze od 36-42 to duze spadki ;) Ogólnie gra sie bardzo miło,tylko straasznie w[ciach!].ające są te dialogi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Powiem Wam, że nietypowa gierka. Narazie mam odnaleźć jakiegoś tam zdrajcę po tym jak wróciłem poraz drugi do czasów asasyna i nie za bardzo wiem, gdzie sie udać, ale dojdę do tego :) Gra bardzo nietypowa i napewno na długie godziny. Graficznie prezentuje się naprawde ciekawie. Jedyna roznica miedzy dx9 a 10 jest taka, ze na dx9 mimo wlaczenia multisampling widac ząbki a na DX10 już nie, za to różnica w płynności jest zabójcza na korzyść dx9 więc przy nim zostaje full detale na max w 1280x960. Ponieważ grałem narazie ok 2H stwierdzam, że póki co większych błędów nie uświadczyłem, ale wkurzają trochę dłużące się dialogi. Poza nimi - śwetna gra jak do tej pory :)

Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm w tym zadaniu na poczatku ze znalezieniem zdrajcy mam dziwna sytuacje ;p podchodze do tych dwoch typow co sa zaznaczeni na mapie no i hm nic sie nie dzieje ;p mam jakos zagadac do nich czy co ? jesli tak to jak ? ;p bo tez nie bardzo wiem ;p

Edytowane przez DdK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4ever_anarchy_soldier

przy multisamplingu na maxa x3 są lekkie przycięcia na 1680x1050 na dx10 po ustawieniu na x2 wszystko bardzo płynnie

na dx9 wszystko chodzi bardzo płynnie na multisamplingx3

oczywiscie wszystko pozostałe na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że nie mam dźwięku dialogów. Muzyka jest widać że gębami ruszają ale nie słychać co mówią. Co to może być?? Brakuje kodeka czy co?

 

EDIT:

 

Pomogła zmiana przyspieszenia sprzętowego.

Edytowane przez Fonzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że nie mam dźwięku dialogów. Muzyka jest widać że gębami ruszają ale nie słychać co mówią. Co to może być?? Brakuje kodeka czy co?

 

EDIT:

 

Pomogła zmiana przyspieszenia sprzętowego.

 

foznzi mam ten sam problem??

 

co masz na myśli zmiana przyspieszenia sprzetowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , no to kilka słów ode mnie

na moim wysłużonym sprzęcie AMD64 3000+, 2Gb, 7800Gt

w dx9 w 1280x720 detale medium , mulitix1 postfx ON

mam miedzy 20-28 fps, czasem spadnie nawet do 15 ale na upartego można grać (właśnie mnie zdegradowali ;p), po zmianie na 1024x768 reszta jw minimum podnosi się do 18 fps, przy wyłączeniu postfx ~20fps

 

więc całkiem nieźle ;p

 

z kolei 1680x1050 all high AAx1 ~12-18 fps ale do gry się to nie nadaje

 

w poniedziałek będę miał nowe graty

e8400, 4gb 8800gts (msi) więc zaobaczymy jak będzie chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alta1r

 

Co ty Pitolisz czlowieku ?

 

Tu wszyscy graja w Bete , mamy tu przeciez w cholere i troche Beta Testerow .

Wiec nie piszcie glupot ze gracie w finalna wersje . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

FULL spiracone... Aż mnie dziw bierze, że tu taka dyskusja nad grą która ukarze się w sklepach za miesiąc...

Dokładnie nie wiem czemu jeszcze temat nie zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt nie pisze na jakiej wersji gra i ch... wam do tego. Nikt nie podaje linkow do nie wiadomo czego. Ludzie pisza tylko jak im chodzi i ze gra daje rade, wiec wyluzujcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k nie udawaj głupiego, to nie jest żadna BETA ...

Na poprzednich stronach, ktoś wspomniał, że porał grę itp... Oczywiście każdy się doczepił do niego, bo to wbrew regulaminowi, proszą o interwencję moderatorów ale wszyscy którzy grali tak samo zrobili i jakoś żadnej konsekwencji nie ma...

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, gadajcie dalej swoje... Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że jak mamy się trzymać regulaminu to się trzymajmy, a nie róbmy wyjątków ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to k***wa mówi ze gra na piracie? tak jak pisze Karas ch*j komukolwiek do tego na czym gram i jak gram.... ludzie piszą dzielą się wrażeniami... a tu.... k... nie mam pytań, myślcie bardziej o sobie bo najłatwiej sie dopier.. do kogos innego. Sorry ale mnie poniosło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde tak sobie czytam ostatnie posty co za różnica czy beta czy ful czy pirat każdy wiem jak jest, premiera za miesiąc wiec co to może być ....nie podajemy linków i niech tak zostanie

Jezu ludzie pogadajmy o grze, skoro już jest taka możliwość, bo chyba o to chodzi prawda ?

Jeśli o mnie chodzi gra ok ale jestem trochę rozczarowany grafiką, ale to pewnie kwestia mojego sprzętu (info kila postów wcześniej)

sama grywalność i nastrój wciąga bardzo fajnie. Napewno kupię oryginała ale nie w polsce bo cenega daje TYLKO wersje polską, wg mnie to kretyzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...