Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

ej Ty draak z tym swoim x elite wez wyluzuj, faktycznie przegiął obraził Cię niesamowicie. Co to za tekst "ukraść". offtop chyba zamknięty no nie? K*** to temat o AC czy o piractwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i na dodatek to odkrycie, że dzięki temu gra działa szybciej, taki backstage trick z ich studia developerskiego próbowałeś nam tu sprzedać? :lol:

Leze :lol: strach pomyslec jakiego by kopa dostala gdyby sie przesunelo kilka suwakow w sterownikach karty odpowiadajacych za kolory :D

 

draak

Kogo ty chcesz straszyc ? jak by co to PM .

:lol: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fraps na xp z dx9 tak jakby sie glitchtuje nie "zeruje"poprzedniej wartosci fps lecz na ja nadpisuje

 

niektore textury nawet gdy mamy 3/3 leveli poziomu grafiki i detali wygladaja srednio u mnie z shadow/detale/grafika 2/3 w 1440x900 mam tak mniej wiecej 20-30 lub wiecej

 

szczerze powiedziawszy to gra jakos super nie wyglada, na konsoli zapewnie jest plynniejsza bo na PC czesto spadaja (u mnie) klatki mimo ze jakis wiekszych roznic w ustawieniach detali/grafiki nie widac.

Edytowane przez signap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie piękności, ale zarzyna kompa. Vista/DX10. Jeszcze do 20fps nie zeszło, ale niewiele brakuje, a i początek dopiero :lol:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Na DX9 odrobinę szybciej. Dokładnie nie widać, bo fraps źle odświeża. A czytałem w jakim wywiadzie, że DX10 miał szybciej chodzić w tej grze, bo niby mniej odwołań do API żeby ten sam efekt był. A, i wysoko używa oba rdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis fix by nie wywaloło przy wejsciu do Jerozolimy ? :)

nie i raczej nie bedzie o.... :lol2:

Beta Na kazdym forum o grach i innych takich pisza ze to tylko beta pokazowa (badz finalna relse)

 

Jerusalem nie dziala podczas ladowania gra sie wywala .

 

ja wole poczekac do premiery i wtedy moje łącze internetowe na całego obciążyć

Edytowane przez sQunsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie piękności, ale zarzyna kompa. Vista/DX10. Jeszcze do 20fps nie zeszło, ale niewiele brakuje, a i początek dopiero :lol:

 

Na DX9 odrobinę szybciej. Dokładnie nie widać, bo fraps źle odświeża. A czytałem w jakim wywiadzie, że DX10 miał szybciej chodzić w tej grze, bo niby mniej odwołań do API żeby ten sam efekt był. A, i wysoko używa oba rdzenie.

 

No to coś baardzo kiepsko Ci to chodzi. U mnie nie spada poniżej 38 FPS przy rozdziałce 1280x960 ze wszystkim 3/3.

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie grał to może niech nie zaczyna i poczeka na stabilną wersję bo ta wywala co 20 minut i nie da się wejść do Jerozolimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze kilka screenow ode mnie, co do wydajności i wygladu naprawde nie ma sie do czego przyczepić.

wszystko w dx10, 1680x1050 all high, co wazne nawet gdy fps spadnie do tych 3x klatek nie odczuwa sie szarpnięc czy nagłych spadków fps.

Gierka zdecydowanie do kupienia, szczególnie że nawet polska wersja zapowiada sie spoko.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

i kilka fotek z Damaszku:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

mam tylko nadzieje, ze finalna wersja bedzie stabilna, co ciekawe AC wiesza sie czesciej przy podkreconej grafie, mimo, ze oc mojej grafy mam 100% stabilne i sprawdzone (atiTool, crysis gry itd)

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to coś baardzo kiepsko Ci to chodzi. U mnie nie spada poniżej 38 FPS przy rozdziałce 1280x960 ze wszystkim 3/3.

A to masz na DX9, co? A jakie masz stery? Zauważyłem, że na multisampling 1 gierka dostaje dużego kopa. Może sterowniki powinienem zmienić... Mam 169.28/Vista

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na DX10 mam mniej więcej tyle samo FPS. Nawet może troszkę więcej. Vista(32 bitowa) Multisampling też jest ustawiony na 3. Stery to 171.23.

 

Dla przykładu znajomy ma prawie ,że identyczny konfig co ja. Dokładnie ta sama płyta MSI Neo 2 Fir , ten sam proc E2180@ 3.0 ghz) i Palit 8800 GT 512. FPS ma mniej więcej w podobnych granicach. Tyle ,że on ma LCD 22 i natywna rodziałkę 1680 x 1050. Także spróbuj na tych sterach co ja mam.

 

 

LPKorn3324 masz tam do wyboru w ustawieniach. Przesuwasz sobie strzałkami i powinno znaleźć twój pad. Jak nie to spróbuj poszukać nowszych sterów do pada. Ja mam jakiegoś MediaTecha za 40 zł. Sam mi przypisuje przyciski. Działają oba analogi ,jeden do poruszania sie ,a drugi do obracania kamerą. Nie działa tylko wibracja ,ale to pewnie kwestia samej gry.

 

P.S gra ani razu mi się nie zawiesiła , i wątpię żeby O/C karty miało na to wpływ. Poczekam jeszcze jak dojdę do Jerozolimy czy się nie wysypie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Jakie są różnice w grafice pomiędzy DX9 a DX10??.

 

Czy tylko mi się wydaje że nie ma żadnych??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Komu wywala przy wejsciu do Jerozolimy temu wywala :>

Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kręca się tacy goście po ulicach majacy na sobie szelki i paski z malymi torbami, im trzeba kraść noże.

 

ps. macie mozliwość zbierania flag, szukania i zabijania templarów? na xo byly za to achievementy. Może wersja pc ma jakies inne ciekawsze profity ;)

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba coś w rodzaju bonusów. Taki dodatkowy bajer w sumie chyba do niczego ;)

 

 

MariuszDW ,a gdzie to zamawiałeś ? Ja tam biorę wersję PL ,bo ponoć zrobili niezłą lokalizację. Po za tym 99 zł to IMO taniutko jak za taką grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze screenów co pokazujecie na wersji PC grafa AC wygląda ślicznie ale chciałbym się dowiedzieć czy już ktoś grał na karcie graficznej z 256Mb i poniżej 2,12 Ghz na procku i jak mu gra chodzi. Będę bardzo wdzięczny :)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wirtusie za 75.90 zł, no ale to nie PL wersja ;]

 

No właśnie nie wiem. Znam na tyle angielski, ale do zaawansowanego to nadal mi brakuke. Sporo z tych dialogów rozumiem także chyba wezmę tą w wirtusie. Cena bardzo atrakcyjna ,a w sklepie już wziąłem sporo tytułów. Może jakiś rabacik by dali w końcu :P

 

Sorki za mały OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...