Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie najlepszym wyjściem jest wersja kinowa (czy to film, czy gra, itp), ale gdy widzę takie zachowania, że gostek będzie zamawiał grę z zachodu, bo jak twierdzi, "gdy widzi polskie menu, to odechciewa mu się grać" To chyba powinien się leczyć. Tym bardziej, ze sprawa dotyczy gry spolszczonej tylko w wersji kinowej, z możliwością wyłaczenia podpisów. No to, to jest chore. Tu nie chodzi o dumę, tylko o zwykły szacunek dla języka.

Język szanuje się najlepiej poprzez przestrzeganie jego reguł w wypowiedziach, czy to pisemnych, czy ustnych.

 

Ostatnią dobrze spolszczoną grą, jaką pamiętam, to Baldur's Gate 2. W przypadku Assasin's Creed nawet nie chcę sobie wyobrażać, jak będą wyglądać polskie dialogi. Kinowe spolszczenia - jestem jak najbardziej za. Natomiast polskim dialogom w grach generalnie mówię nie. W najlepszym wypadku brzmią one komicznie, niestety w porażającej większości przypadków - żałośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, chciałem sprawdzić jako to wygląda na 1600x1200, ale przy tej rodziałce multisampling się blokuje na 1 i nie można tego zmienić.

1 czyli wylaczony, dokladnie o to samo chcialem zapytac ;) SLI dziala, a fsaa jakos wymusic nie moge w 1920x1200, a przeciez nie bede gral w 1680x1050 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hu hu na maxa w 1920/1080 chodzi świetnie, zauważyłem pewne anomalia jak ustawie natywną dla lcd (1360/768) to widać "kwadraciki" shaderach i nieostrości. Jak ustawie 1920/1080 to jest idealnie ;/. Testowałem w DX9 bo visty aktualnie brak.

Tak to wygląda:

Dołączona grafika

 

 

Czasem zwisa zaliczy, ale ogolnie poza tymi graficznymi problemami gra wymiata :)

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, tu screen pokazujący 1360/768 u mnie, zaznaczyłem te miejsca, wygląda jakby było renderowane w niższej rozdzielczości i podnoszone do tej którą wybrałem :

 

Dołączona grafika

 

Swoją drogą jak podwędzić ten list gościowi w damaszku :P ? nie idzie mi to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, tu screen pokazujący 1360/768 u mnie, zaznaczyłem te miejsca, wygląda jakby było renderowane w niższej rozdzielczości i podnoszone do tej którą wybrałem :

 

Dołączona grafika

 

Swoją drogą jak podwędzić ten list gościowi w damaszku :P ? nie idzie mi to...

Masz kucze racje ;). Rzeczywiście 1360x 768 a np postac to chyba w 640x480 jest . W 1280x768 znacznie lepiej to wychodzi co do licha jest nie tak,że w natywnej sie kaszani , a moze gryzie sie cos multisampling ? Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią dobrze spolszczoną grą, jaką pamiętam, to Baldur's Gate 2. W przypadku Assasin's Creed nawet nie chcę sobie wyobrażać, jak będą wyglądać polskie dialogi. Kinowe spolszczenia - jestem jak najbardziej za. Natomiast polskim dialogom w grach generalnie mówię nie. W najlepszym wypadku brzmią one komicznie, niestety w porażającej większości przypadków - żałośnie.

Hehe jak dla mnie jest tylko jedna gra w ktora warto grac w Polskiej wersji jezykowej i jest to Wiedzmin :D

Mowiac szczerze to w kazdej innej z wielka checia bym nie istalowal polonizacji gdyby byla taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kucze racje ;). Rzeczywiście 1360x 768 a np postac to chyba w 640x480 jest . W 1280x768 znacznie lepiej to wychodzi co do licha jest nie tak,że w natywnej sie kaszani , a moze gryzie sie cos multisampling ?

Nom, ja jade w 1280/720 bo w 1920/1080 to troche bez sensu, a 1360 wygląda jak kupa :mur:

 

Swoją drogą to ukończyłem misje w damaszku i jestem teraz w acre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, ja jade w 1280/720 bo w 1920/1080 to troche bez sensu, a 1360 wygląda jak kupa :mur:

 

Swoją drogą to ukończyłem misje w damaszku i jestem teraz w acre :)

Mam ten sam problem w natywnej rozdzielczości 1360, na innych jest ok. Nie wiem co może być przyczyną wkurza to strasznie. Jak ktos znajdzie rozwiązanie to prosze o info! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos ewidentnie zchrzanili :( , 1280x768 wygląda idealnie , ale mój tv akurat zostawia troszke niewykorzystanego obrazu z dołu i z góry tak po 2 cm więc wolałbym jednak w 1360 pograć , ale dramatu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem ten level. Nie da rady odczytując za każdym razem zaczyna od samego początku. Ale po przejściu można dalej grać na eng.

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy jest sens tak się bawić, przecież po przejściu pierwszej dzielnicy w Jerozolimie znów trzeba będzie do niej wrócić, aby przejść pozostałe dwie dzielnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Hheh. Ludzie mają problemy. Ja to olewam i czekam na wer org.

Rozumiem jeszcze ściagnięcie czegoś co już wyszło, wersję w pełni działająca, ale miesiąc przed i mordowanie się z problemami, bo levele od nowa trzeba zaczynać itp. Bezsens. Matko, jak małe dzieci, co już muszą mieć lizaczka, nie potrafią poczekać.

Rzeczywiście zaj@@#@#..sta satysfakcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy jest sens tak się bawić, przecież po przejściu pierwszej dzielnicy w Jerozolimie znów trzeba będzie do niej wrócić, aby przejść pozostałe dwie dzielnice.

Dla mnie gra warta świeczki bo w kwietniu będę zajmował się egzaminami a nie "bieganiem po dachach".

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastertab, patrzyłeś jak to chodzi na radziu?

6 minutowy run po Damaszku, najmniej 31 fps podczas lotu z dużej wysokości najwięcej 99 fps gdzieś na dachu.

Przez 6 minut biegania po dachach, w tłumie itd. 34-60 fps z tego około 50% to okolice 50 fps.

 

Wszystko na full multisampling 2, rozdziałka 1280x1024.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Dla mnie gra warta świeczki bo w kwietniu będę zajmował się egzaminami a nie "bieganiem po dachach".

Na studiach?? No już nie przesadzaj. To nic szczególnie wielkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiscie po otrzymaniu counterattacku gra stala sie prosta w walce :/

dokladnie, too easy ;) czasami latwiej i prosciej niz uciekac jest wyciac ~10 przeciwnikow ;) ostatnio dostalem achievmenta za "niepokonany od 100 walk", jedynie templariusze stawiaja jakis opor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra reaguje tak tylko na kręcenie grafy , jest to wina samej gry lub sterownik do grafy. Poza tym gierka nie ma zbyt dużych wymagań co do grafiki , ale bardzo gniecie proca. Ale sama grafika nie powala , dużo błędów w grafice i nie za specjalne textury.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też mi coś się tak wydaje, że procek tu ważny. Robiłem podmiany rozdziałki i nie widziałem wzrostu fps'ów. Proc mi specjalnie więcej nie pójdzie (bez żyłowania napięcia), ale może jutro z pamiątkami coś zdziałam.

 

Nie powala grafika? Dla mnie ścisła czołówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok przejrzalem temacik (masa spamu niestety) i doczytalem sie ze gra natywnie nie wspolpracuje z kartami AGP. Chcialem zapytac czy cos sie w tym temacie zmienilo?

 

Byc moze za duzo wymagam, ale bylaby to pierwsza gra, ktora nie odpali sie na moim sprzecie. Tym wieksze jest moje zdziwienie, ze crysis u kumpla na 8800ultra wyciagal 12-22fps i to nie przy max. ustawieniach, a ta giereczka pomyka 30fps+ bez zacinania... Po odpaleniu mam tylko czarny ekran ktory od czasu do czasu zmienia sie w bialy prostokat... Ale dzwiek w tle jest.

 

W przypadku crysisa wystarczylo troche poczekac na pacza i moglem sie nim cieszyc na moim przedpotopowcu (jak nie wlaczalem niewidzialnosci przy binokularach to sie dalo grac ;) ), oby to samo bylo z AC ^^

Edytowane przez Wiedzmin_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to obsługuje, ale dpoiero powyżej serii X1600 i NV6800.

Czyli twojej 9800 z shaderami 2.0 nie obsłuży. Tak samo przypuszczam nie działa tobie BioShock, NFS PS, SC Double Agent i kilka innych.

 

To samo niby było z 1 rdzeniem, ale sprawdzone, że na 3000+ działa, więc plota.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, tu screen pokazujący 1360/768 u mnie, zaznaczyłem te miejsca, wygląda jakby było renderowane w niższej rozdzielczości i podnoszone do tej którą wybrałem :

 

Dołączona grafika

 

Swoją drogą jak podwędzić ten list gościowi w damaszku :P ? nie idzie mi to...

Widzę, że nv robi optymalizacje po byku. U mnie na poczciwym X1800XT obraz renderowany jest poprawnie w 1360x768 (również z AA). :) Robię przymiarkę do 8800GT i mam nadzieję, że to jednostkowy przypadek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, to zabawne ze nikt nic nie pisze o fabule czy innych aspektach gry a tylko znow o grafie i optymalizacji ;) A ja chcialem powiedziec ze gra jest genialna. To wlasnie bylo potrzebne, jakis powiew swiezosci, nowe pomysly itp. I w AC jest tego cala masa. Wczoraj troche pogralem na swoim "dziadku" i tragedii nie ma jesli chodzi o wydajnosc. Co prawda procek pewnie nei wyrabia bo w min. wymaganiach jest podany dwurdzeniowiec. Ale to jest jedna z tych gier w ktore sie gra mimo iz plynacego fps'u nie ma :) Oprawa audio jest swietna, bardzo klimatyczna, ambientowa muza. Animacja postaci tez na poziomie Sama Fishera. Jak pierwszy raz zobaczylem dluzsza wspinaczke po pionowej powierzchni to mine mialem taka :shock: Cos pieknego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to obsługuje, ale dpoiero powyżej serii X1600 i NV6800.

Czyli twojej 9800 z shaderami 2.0 nie obsłuży. Tak samo przypuszczam nie działa tobie BioShock, NFS PS, SC Double Agent i kilka innych.

 

To samo niby było z 1 rdzeniem, ale sprawdzone, że na 3000+ działa, więc plota.

Działa tylko jak działa?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...