Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to w kwietniu? Na stronie cenegi podane że 28 marca...

 

Dla mnie to prawie kwiecień. W każdym razie ja już decyzję podjąłem zajadając kolację (ambitnie nie? ;) ) ,że w następnym miesiącu kupuje x360. Rezygnuje w dalszą inwestycje PC bo za drogo mnie to kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czym niby różni się przykładowo ... A64 X2 939 z 1950 agp od A64 X2 1950 PCIE ? ŻENUA

a potwierdził ktoś wogóle w praktyce, że się rzeczywiście nie odpala na AGP? Dx to Dx, np 6800ultra AGP to to samo co 6800ultra PCI-E, czemu milao by nie odpalic... pierwszy to raz gdzie różne bzdurki w readme pisza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa Deapth of Field

racja, tyle ze tu ewidentnie przegięto.

 

Niech ktos napisze jak gra działa podczas jazdy koniem.

 

 

Dla mnie to prawie kwiecień. W każdym razie ja już decyzję podjąłem zajadając kolację (ambitnie nie? ;) ) ,że w następnym miesiącu kupuje x360. Rezygnuje w dalszą inwestycje PC bo za drogo mnie to kosztuje.

mysle ze bardziej warto kupic dla GTA4, a assasin na deserek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a potwierdził ktoś wogóle w praktyce, że się rzeczywiście nie odpala na AGP? Dx to Dx, np 6800ultra AGP to to samo co 6800ultra PCI-E, czemu milao by nie odpalic... pierwszy to raz gdzie różne bzdurki w readme pisza?

o ile się nie mylę to 6800u nie było na pcie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z tym AGP to czysty chwyt marketingowy ,tyle że głupi. AGP i tak już wyszło ,więc po co nakłaniać w ten sposób do przesiadki na PCI-e. No bo jakie inne wytłumaczenie na brak obsługi kart pod AGP w tej grze. ? x1950 na AGP DX9 obsługuje ? Obsługuje...

 

Ubi schodzi na psy i robi się drugie EA Games. Żenada.

 

Plusk ,głównie dla GTA iV biorę,ale jest jeszcze parę innych tytułów.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile się nie mylę to 6800u nie było na pcie :]

było i sli nawet obsługiwało, generalnie jak ktoś z kartą z sm 3.0 i na AGP nie sparwdzi u siebie to pewności nie bedzie, pewnie jednak spokojnie odpali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda z tym AGP, to ten kto kupił 7800/X1950GT,PRO/2600XT AGP i wydał na to sporo kasy może teraz czuć się nieco poirytowany ;)

 

W zasadzie to chyba jedyna gra, w której takie wymuszone nieobsługiwanie by zastosowano (jeśli sie nie mylę).

Crysis, CoD4, NFS:PS, BioShock i reszta w miarę nowych tytułów obsługujących nowe bajery jakoś radzi sobie na AGP ;) dziwne. Pewnie znają magiczne zaklęcia. lol

 

Reasumując: Wydaje mi się, że z tym AGP, tak samo jak z tym 1 rdzeniem to zwykła plota i nie ma się czym przejmować.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Co zrobić żeby Ci kolesie tych koszyków nie opuścili :P Nie moge przejść między nimi :P

Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

eee tam jest taki klawisz do poruszania sie w tłumie :D

Jest żeby trzymać shift w czasie chodzenia by coś tam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Quadzie 6600 3Ghz, 2GB Ram i 8600GT w rozdziałce 1680x1050 jest od 10-20 klatek na sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mario2k, nie pisz do mnie jak do 13latka... naturalnie, że sama "jakość grafiki" nie poprawia się, ale odbiór zdecydowanie tak. Jest to chyba oczywiste- żadna gra na 22" monitora nie wywiera na mnie takiego wrażenia, jak na 46" lcd, czy już o >100" ekranie rzutnika w domu rodziców nie wspominając ;)

 

A co do samej jakości oprawy- pograjcie tak długo, by dotrzeć do któregoś z miast. W gry gram już dłużej, niż większość osób z tego tematu ma lat, zawsze odpalając pozycje na pc na max ustawieniach (takie zboczenia na eye candies) i szczerze mogę napisać, że grafika w AC jest jedną z lepszych w historii gier (tu nie chodzi tylko o jakość np tekstur, ale o szczegółowość modeli, ich plastyczność, genialną animację).

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1680x1050 na moim quadzie i 8800gt, przy full ustawieniach po wejściu do miasta nie da się grać..... to druga gra po crysisie na której nie pogram w natywnej. Ech no nic trzeba będzie na serio pomyślec o którymś z current genów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mario2k, nie pisz do mnie jak do 13latka... naturalnie, że sama "jakość grafiki" nie poprawia się, ale odbiór zdecydowanie tak. Jest to chyba oczywiste- żadna gra na 22" monitora nie wywiera na mnie takiego wrażenia, jak na 46" lcd, czy już o >100" ekranie rzutnika w domu rodziców nie wspominając ;)

cos w tym jest... jakie bylo moje zdziwienie kiedy odpalilem cod4 na kompie ze wszystkim na maksa w 1920x1200 i wygladalo gorzej niz na klocku ;) wielkosc ma znaczenie :D

 

@Bartek - muli dyskiem, czy grafa nie wydala? ;o szok, ze na takim konfigu nie mozna w miare komfortwo pograc

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1680x1050 na moim quadzie i 8800gt, przy full ustawieniach po wejściu do miasta nie da się grać..... to druga gra po crysisie na której nie pogram w natywnej. Ech no nic trzeba będzie na serio pomyślec o którymś z current genów.

Jak się cieszę, szczególnie że miesiąc temu pre-order zrobiłem.

Screenów byś z fps'ami dał ;)

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1680x1050 na moim quadzie i 8800gt, przy full ustawieniach po wejściu do miasta nie da się grać..... to druga gra po crysisie na której nie pogram w natywnej. Ech no nic trzeba będzie na serio pomyślec o którymś z current genów.

To na pewno wina grafy ? Bo coś dziwne, żeby to nie dawało rady... Jakie masz stery do gpu ?

 

Kilka godzin temu mi sie sciągnęła, pogralm troche i musze powiedziec, ze wrazenia bardzo pozytywne... Poza tym ze ejst jeszcze lipnie zcrackowana i czasami sie sypie. :P

 

grafika fajna, frajda tez niczego sobie... denerwuja tylko zbyt długie dialogi, ale jak sie juz zacznie skakac i walczyc to trudno przystac :)

Od lipca 2005 na forum i przez 3 lata nie przeczytałeś regulaminu ?

 

No to do widzenia [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem miło to chodzi i wygląda, zobaczymy jak dalej będzie.

vista x86, dx10, all high:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

zapowiada sie sympatycznie.

 

aaa 2 rdzeni to to nie obciąża

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baardzo ale to bardzo mi sie ta giera spodobała.Troszke zbyt długie dialogi,i 'trening' taki nudny troszke..Ale jak juz sie zacznie rozpierduche na wiosce to sztachety lecą! Genialne jest też to że mozna schować sie w sianie/słomie..Polecam giere :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowsze betki i nieststy cudów nie ma w miescie gubi klatki, multisampling na x2 zalatwia sprawe

 

heh odpaliłem pod dx9 i gra śmiga jak szalona (wygląda of kos tak samo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiety, idzie zagrać na 8600gt?

 

Było by miło, gdyby w wersję PC zagrał ktoś kto grał już w wersję na X-klotza i rozwiał/potwierdził historie że gra na PC wygląda gorzej. Jeśli tak jest w istocie, to życzę Ubi jak najgorzej ;)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...