Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

MariuszDW nie robię zadymy, mówi się tyle o piractwie itd. Jak zwróci ktoś uwagę na to to w jego stronę padają obelgi i jest wielkim zadymiaczem. No racja jakim prawem ktoś takie rzeczy może wygadywać... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt cie źle nie traktuje.

Załóż sobie temat i dyskutuj do woli (mogę w nim wyrazić swoje liberalne poglądy, jak również fotki oryginalów ostatnio wydanych "hiciorów"). Do tego nic nie wnosisz. Ludzie tu zaglądają, by się czegoś dowiedzieć o grze, a nie dyskutować z tobą i wystawiać na próbę moderatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie gry. Utknąlem praktycznie na początku. (wstyd :() Mam udać się do jakiegoś miejsca i chyba zdobyć jakieś informacje. Doszedłem do tego miejsca i jest tam taka mała studnia a obok niej dwóch kolesi co ze sobą gadają. Co ja mam tam zrobić ? Zabić ich raczej nie ,bo okładanie pięściami kończy się tylko ich ucieczką. Any ideas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Bo nikt nie pisze na jakiej wersji gra i ch... wam do tego. Nikt nie podaje linkow do nie wiadomo czego. Ludzie pisza tylko jak im chodzi i ze gra daje rade, wiec wyluzujcie...

A kto to k***wa mówi ze gra na piracie? tak jak pisze Karas ch*j komukolwiek do tego na czym gram i jak gram.... ludzie piszą dzielą się wrażeniami... a tu.... k... nie mam pytań, myślcie bardziej o sobie bo najłatwiej sie dopier.. do kogos innego. Sorry ale mnie poniosło

Na forach tak jest zawsze. Co to kogo obchodzi skad kto ma gre ? Piszcie o samej grze a bedzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie gry. Utknąlem praktycznie na początku. (wstyd :() Mam udać się do jakiegoś miejsca i chyba zdobyć jakieś informacje. Doszedłem do tego miejsca i jest tam taka mała studnia a obok niej dwóch kolesi co ze sobą gadają. Co ja mam tam zrobić ? Zabić ich raczej nie ,bo okładanie pięściami kończy się tylko ich ucieczką. Any ideas ?

poszukaj czy gdzies w okolicy nie ma żadnej ławki, zdobywanie info polegało na siadaniu na ławce, kierowaniu wzroku na rozmówców, wciskaniu jakiegoś klawisza... i to tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alta1r

 

 

Mimo ogromnego piractwa na swiecie Dobre gry przynosza milionowe zyski .

Wiec odpusc sobie swoja po-li-cyj-na krucjate .

 

 

wracajac do tematu gry :

Obejrzalem juz 12 filmow z A.C na youtube ponad godzine ;) , powiem tyle

grywalnosc kuleje , grafika z punktu widzenia modeli postaci ,mnogosci obiektow

jest na calkiem wysokim poziomie , niestety textury a szczegolnie paleta barw ograniczone maxymalnie

na oko ta gra dysponuje 12 bitowa paleta , jesli nie mniejsza .

Ot taki trick programistyczny , przy 10-12 bitowej palecie ,

oszczedza sie ponad polowe wymaganej mocy obliczeniowej GPU potrzebnej do obrabiania textur

i przepustowosci pamieci .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm Cashasty wiesz, że rynek gier na PC przeżywa kryzys dzięki piratom ? KONIEC OFFA :) Chyba tylko WOW przynosi zyski, no i kilka FPS :P

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k

 

hehe oceniles grafike po filmikach z youtube?? :lol:

 

ja mysle ze jak kazdy z was grajacych wejdzie sobie na wieże kościelną w Acre to wtedy naprawde doceni jakość grafiki w tej grze.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k

 

hehe oceniles grafike po filmikach z youtube?? :lol:

 

ja mysle ze jak kazdy z was grajacych wejdzie sobie na wieże kościelną w Acre to wtedy naprawde doceni jakość grafiki w tej grze.

Erm.... To ja mam wlazic specialnie na jakas wieze koscielna zeby dopiero docenic grafike? :huh: Narazie w ta gre nie grałem, widzialem tylko screeny - jakos to super-uber nie wyglada jak na takie wymagania, zagram to zobacze. Przypomina troche wiedźmina (ktory mial rozsadne wymagania)

 

W dzisiejszych czasach jakosc grafiki zmienia sie powoli, a wymagania drastycznie... I tutaj bym bardziej obarczał wine "kryzysu rynku gier na PC", bo duuzo łatwiej i taniej jest kupic konsole za niecałe tysiac złoty, niz 2 razy tyle na pc'et ktory pociagnie to samo w podobnej jakosci.

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusk

 

Nie badz tak madry jak twoj Avantar

Nie tylko ty masz dostep do .... betki ;)

 

Swoja droga ,

zrobili totalna konwersje tak ze nawet w Options bida az piszczy :/

Jak dla mnie ta gra zbyt zalatuje konsola .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest juz dostepna,na wieczór bedzie ;]

I jak?? B-) W sumie też będę grę musiał ściągnąć przez to że nie ma dema a wolę się upewnić czy przed zakupem mi pójdzie ta gra abym nie pluł sobie w brodę <_<

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusk masz może na x-a AC ? Bo jak tak to może jakieś porównanie.

jakie porownanie bys chciał? gameplay?grafy? wiesz w sumie mnie najbardziej interesuja te dodatki w wersji pc czyli misje poboczne.

edit:ja wersji pctowej nie mam i widze, ze nawet nie bede mial potrzeby jej posiadania.

 

Erm.... To ja mam wlazic specialnie na jakas wieze koscielna zeby dopiero docenic grafike? :huh: Narazie w ta gre nie grałem, widzialem tylko screeny - jakos to super-uber nie wyglada jak na takie wymagania, zagram to zobacze. Przypomina troche wiedźmina (ktory mial rozsadne wymagania)

 

W dzisiejszych czasach jakosc grafiki zmienia sie powoli, a wymagania drastycznie... I tutaj bym bardziej obarczał wine "kryzysu rynku gier na PC", bo duuzo łatwiej i taniej jest kupic konsole za niecałe tysiac złoty, niz 2 razy tyle na pc'et ktory pociagnie to samo w podobnej jakosci.

Nie nie musisz tam wchodzić zeby docenic grafike, mozesz rownie dobrze stanąć pod scianą i ocenić. Wieże to wlasnie takie punkty które bardziej służa do "podziwiania" niż odkrywania mapy. A podałem przykład z wieża kościelna w Acre bo to najwyższy punkt w grze z ktorego widać cala panorame miasta aż po horyzont. Naprawde robi to wielkie wrażenie.

 

Plusk

 

Nie badz tak madry jak twoj Avantar

Nie tylko ty masz dostep do .... betki ;)

 

Swoja droga ,

zrobili totalna konwersje tak ze nawet w Options bida az piszczy :/

Jak dla mnie ta gra zbyt zalatuje konsola .

:) tu Cie zaskocze, mam dostęp do wersji konsolowej która mam od listopada i ktorą przeszedłem wzdłuż i w szerz, a zasmiecam ten temat bo interesuja mnie roznice (nie w grafice) miedzy wersja pc a konsolowa. Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kumplem robiliśmy małe porównianie. Jednocześnie zaczeliśmy grać od tego samego momentu na X360 i na PC. Nie ma drastycznych różnic w grafice PC <->X360. Jedynie co z pewnością lepiej wygląda na konsoli to roślinność (na PC ustawione wszystko na MAX -> ostry slideshow ;)). Altair też mi się wydaje że troszkę gorzej wygląda - chociaż tutaj nie jestem pewien. Sterowanie na klawiaturze wymaga przyzwyczajenia niestety, gra się dosyć ciężko. Oczywiście więcej funu daje gra na X360 z padem w ręcach i przed większym TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sterowania to dobrze sobie dobrać pada do tej gry. Porusza się o wiele łatwiej.

 

P.S Fajnie się kradnie ludziom ich dobrobyty ;) Po za tym klimat i jeszcze raz klimat w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Hm Cashasty wiesz, że rynek gier na PC przeżywa kryzys dzięki piratom ? KONIEC OFFA :) Chyba tylko WOW przynosi zyski, no i kilka FPS :P

:lol: Tak a reszta robi gry za piwo ?

 

Kryzys to był jak w 80tych zalało nas morze gó** gier na konsole a rynek PC dalej zarabia dużo i brnie do przodu, nowe gatunki gier, nowe technologie itd

 

Zapa%C5%9B%C4%87_gier_wideo_w_1983

 

Plusk może tak poczekasz do premiery i pójdziesz do sklepu to sam zobaczysz różnice i reszcie radzę zrobić tak samo.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak wreszcie zakończycie tą dyskusję jakie i ile gier wychodzi na daną platformę. Różnice AC między PC ,a X'em są jakie są. Inni lubią grać na padzie na 50' plazmie ,a inni na 19' CRT z klawiaturą i myszką. Liczy się fun z gry. Mi by było ciężko grać na klawie ,bo za dużo kombinacji klawiszy ,a na padzie mam wszystko pod ręką i tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nie ma drastycznych różnic w grafice PC <->X360. Jedynie co z pewnością lepiej wygląda na konsoli to roślinność (na PC ustawione wszystko na MAX -> ostry slideshow ;)). Altair też mi się wydaje że troszkę gorzej wygląda - chociaż tutaj nie jestem pewien. (...)

Gorzej wygląda, czy tylko gorzej chodzi? Na tym twoim 8600GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że gorzej chodzi na 8600GT niż na X360, ale to przecież do przewidzenia ;). Ktoś pisał kiedyś, że na PC bedą lepsze tekstury - Taaa, w którym miejscu? :| Denerwują mocne spadki klatek co kilka minut (głownie w mieście). Jak już pisałem różnice w grafice nie są duże pomiędzy platformami, z małą przewagą dla X'a.

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażają informacje ze wygląda to gorzej na pc, chociaz w sumie jak ktos juz napisał wczesniej wystarczy popatrzec na mozliwosci konfiguracji w opcjach i juz wiemy co to za port. Po prostu przedarty żywcem z konsol. Serce się kraje patrząc na te czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k, mnie byłoby wstyd teorie podobne do twoich (10-12bit paleta barw, o czym ty piszesz? Ściągnij sobie twoją betę, lub zainwestuje 2k w 360tkę + gra, a nie bajdurz o trikach programistów, bo widać, że jesteś zupełną lamą w tym temacie) w kiblu samemu do siebie mówić, a nie pisać publicznie na tak dużym forum.

 

BTW, kto normalny ogląda filmiki na youtube? Masz modem, że gameplaya hd z gt.com nie potrafisz pobrać?

 

Pisałem akurta o swoim elite ;) ale racja, może być i 1k, bo AC nie wymaga hdd do grania.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak

 

Starys Ty ponoc a z rozumem jak 12sto latek ;)

Z tym YouTube to byl specyficzny zart .

Z graniem na wersji BETA tez ,

trzeba byc nie lada zamulonym zeby tego nie wychwycic z mojego tekstu.

 

Co do grafiki :

Trzeba byc slepym zeby nie widziec ze w A.C paleta barw jest nadzwyczaj uboga , porownac z Crysisem czy Oblivionem , wystarczy

no ale coz sa ludzie i klamki jeden slucha disco polo inny Betovena .

 

Uprzedzajac co niektorych

pod Vista x64 SP1 chodzi znacznie wolniej niz w XP

niestety FRAPS pod Vista nei dziala ,

dziwne bo nie dziala tez w A.C pod windowsem XP .

W obydwu systemach gra wyglada tak samo , no moze sa jakies drobne roznice

ale jak narazie nie zauwazylem .

 

tyle informacji z YouTube ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

BTW, kto normalny ogląda filmiki na youtube? Masz modem, że gameplaya hd z gt.com nie potrafisz pobrać?

Nie wiem, czy zobaczy sobie na gt.com gameplaye z wersji PC, bo chyba nie przyszedł czas na ocenianie tu wersji konsolowej...

 

widze, ze juz zostałem wygioniony do sklepu po swoja wersje PC "aby sobie porównać".. co za hipokryzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mario2k, nie przegniaj, bo wycieczek osobistych, szczególnie gdy nie jesteś w stanie powiedzieć tego komuś w twarz, nie toleruję.

 

Czym innym jest ilość użytych kolorów (pograj, o ile cię nie pokusi, by wcześniej ukraść inną grę i nie będziesz mieć czasu by dokładniej sprawdzić AC, dłużej to zobaczysz i szersze spekturm barw- nie wszystkie miasta są utrzymane w piaskowej tonacji), a czym innym paleta barw na jakiej pracuje engine. Gdyby to było 10bit, jak sugerowałeś, to zamiast ładnego półprzezroczystego dymu z kominów miałbyś szaroburą plamę. I na dodatek to odkrycie, że dzięki temu gra działa szybciej, taki backstage trick z ich studia developerskiego próbowałeś nam tu sprzedać? :lol:

 

Przy okazji- "Betovena" nawet nie znam, a Beethovena faktycznie nie słucham.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...