Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, to zabawne ze nikt nic nie pisze o fabule czy innych aspektach gry a tylko znow o grafie i optymalizacji icon_wink2.gif A ja chcialem powiedziec ze gra jest genialna.

no nie... napisali Ci, że po kontr ataku gra się robi nudna, ja też tak uważam... choć ja akurat jestem fanem skakania po budynkach więc przeważnie uciekam na dachy i się trochę gonię :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz o fabule i gameplay'u tak ? Cóż fabuła może być, choć wolał bym bardziej "pure" historyczną grę. Natomiast gameplay jest moim zdaniem zbyt konsolowy, co miasto to to samo, ratujemy ludzi, punkty obserwacji, potem kilka nudnych misji "informersów" ;) i asasynacja która akurat jest fajna :)

 

Aaa no i jeszcze warto dodać że ten asasyn zbyt napakowany jest... taki chuck norris :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ok. Pytanie do osób tych którzy juz grali w tą wersje ponoć BETA AC ;) Czy warto kupować grę? Jak się gra w Assassina poniżej rekomendowanych wymagań jak np. poniżej 2.20 Ghz na procku oraz na grafie 256 MB

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli piszecie ze chodzi na takim kompie i takiej rozdzielczosci to napiscie ile klatek bo jeden moze grac w 15-20 w wyscigach... (znam takie przypadki, znajomy ukonczyl TDU wlasnie w 20) a drugi ma 25 w fppsach ale gra dalej na high chodz mozna by zmiejszyc cos i grac w wiecej niz 30. Bo jak wam dziala AC w 25 na fullu to raczej grac tak sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , znam jednego Hardcorwego gracza ktory Crysisa przeszedl w max detalach

gdzie max miala 20 fps srednio 15 fps i bardzo czesto podczas akcji ponizej 10 :)

To jest zapal do gry .

Jak ktos pisze o 7900GS procu 2GHz i max detalach 1280x960

to w Assasinie pewnie bedzie mial cos okol o 15-20 fps .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , znam jedneg o Hardcorwego gracza ktory Crysisa przeszedl w max detalach

gdzie max miala 20 fps srednio 15 fps i bardzo czesto podczas akcji ponizej 10 :)

To jest zapal do gry .

Jak ktos pisze o 7900GS procu 2GHz i max detalach 1280x960

to w Assasinie pewnie bedzie mial cos okol o 15-20 fps .

 

Czyli w moim przypadku mogę spokojnie kupować AC i grać na na średnich detalach? :) Może uda mi się uzbierac też na dobre Mobo i uda się dobrze podkręcić swoje Core 2 Duo bo na razie się muszę pocieszyć 1,83 Ghz czyli standard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o sama gre to jestem jeszcze przez Jerozolima i musze powiedziec, ze gra mi sie bardzo podoba. Fabula dosc oryginalna i musze przyznac, ze mnie wciagnela. Problem mam tylko z grafika, bo z tego co testowalem pod Vista cienie sa lepsze niz pod XP... przynajmniej nie rozmywaja sie 5m od postaci :) No chyba ze to znowu jakas niesamowita optymalizacja nv ;)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , znam jednego Hardcorwego gracza ktory Crysisa przeszedl w max detalach

gdzie max miala 20 fps srednio 15 fps i bardzo czesto podczas akcji ponizej 10 :)

To jest zapal do gry .

Jak ktos pisze o 7900GS procu 2GHz i max detalach 1280x960

to w Assasinie pewnie bedzie mial cos okol o 15-20 fps .

O_O chyba gral na EASY :P, mi crysis dopasowal sobie ustawienia na medium i bylo ok 20-30 wiec niemal wszystko dalem na low i mialem 30-40-50 gra byla slaba i nie chcialo mi sie jej konczyc

 

Jak patrze na AC ktory posiada zyjace miasto (GTA4 tez korzysta z tej technologi) to wymagania na PC 4 beda naprawde duze

 

Premiera zostala przesunieta na kwiecien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos pisze o 7900GS procu 2GHz i max detalach 1280x960

to w Assasinie pewnie bedzie mial cos okol o 15-20 fps .

Dokładnie, odpalałem grę i na 3/3 nie ma nawet co próbować (8600, na oko z 20-25fps - zero komfortu). Na 2/3 gwizdka jest płynnie.

 

Do osób które grają w Betę (czyli wszystkich ;)): lepiej odpuśćcie giercanie póki możecie, gra wywala się przy wchodzeniu do Jerozolimy. Szkoda nerwów.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 1680x1050 i 3/3 smiga elegancko :) , nie wiem ile fps bo nie odpalalem frapsa ale bardzo plynnie i gra sie z przyjemnoscia. Vista i DX10.

Tak jak ktos pisal wczesniej co jskis czas wywala.

Pozdrawiam.

Edytowane przez marek-irl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos obeznany z gra wie co trzeba zrobic zeby uzyskac dostep

do pozostalych dzielnic Damaszku ??

Uratowalem wszystkich napastowanych przez wladze obywateli

Zaliczylem wszystkie punkty widokowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Na GTXie można spokojnie w 1280x1024 pod Vistą w DX10 z all 3/3 giercować ...... czyli ok.......

Na gtsie 320 to samo ale w dx9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos obeznany z gra wie co trzeba zrobic zeby uzyskac dostep

do pozostalych dzielnic Damaszku ??

Uratowalem wszystkich napastowanych przez wladze obywateli

Zaliczylem wszystkie punkty widokowe

Przejść pierwsze 3 dzielnice w trzech miastach czyli zabić pierwszych "bossów" w tym w Jerozolimie. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno ci hulac na twoim sprzecie.

Ja wczoraj co prawda krotko pogralem (win XP) wszystko na maxa, 1600x1200 ale po przejsciu treningu i potem kiedy juz bylem w miescie, gra wyskoczyla na pulpit.

Stery stare, a fraps cos mi sie zablokowal, skaszanil sie licznik.

Brakuje mi napisow bo angielski ze sluchu to u mnie cienko.

Fajnie ze spolszczaja i nawet podoba mi sie ta probka jaka mozna odsluchac:

http://fpp.cdaction.pl/news.php?n_id=2416

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi napisow bo angielski ze sluchu to u mnie cienko.

Fajnie ze spolszczaja i nawet podoba mi sie ta probka jaka mozna odsluchac:

http://fpp.cdaction.pl/news.php?n_id=2416

trochę mało by określić poziom tłumaczenia :lol2: ale próbka przyzwoita .

osobiście lubię jak gra "przemawia" do mnie w języku ojczystym, oczywiście jeśli jest to na dobrym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

partyboy666

 

Musisz miec niezly balagana w systemie , ze Ci na twoim sprzecie Assassin Creed nie chodzi plynie

ewentualnie cos nie teges z sprzetem ,,,mobo ?

 

Sprawdz w windowsie zajetosc CPU , ostatnio mialem do czynienia z kompem (X2 3800+ na mobasie Asus A8R )

gdzie po aktualizacji systemu ( cos z HD Audio ) CPU nonstop bylo zajete w 40-50%

i nie pomagalo wylonczenie codeka audio zabudowanego na plycie , poprostu trza bylo przywracac system :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewnie jakiś dziwny bo jak zwykle w próbkach głosu PL brakuje mi charakteru. Wszystko takie bezpłciowe. Brak mi emocji w tych wypowiedziach. Są takie "gładkie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system jest swiezy ma pare dni, zajetosc CPU niska a jak wyjde w czasie gry do windy to ok 80-90% (gra tyle wykorzystuje) czyli ok.. wlasnie stawiam viste to obadam czy jest poprawa

wylacz CF i sprawdz. SLI nie dziala bez "ingerencji", tak wiec tym bardziej watpie, aby CF dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylacz CF i sprawdz. SLI nie dziala bez "ingerencji", tak wiec tym bardziej watpie, aby CF dzialalo

CF wylaczyc nie moge (to nie sa dwie 3870 tylko jedna 3870X2, poprawilem siga zeby nie bylo watpliwosci), pod vista zarowno dx9 jak i dx10 niegrywalne - z niektorych perspektyw jest klatek duzo ale z wiekszasci spada fps do <10... no nic moze stery malo (a raczej wogole narazie) zoptymalizowane do tej gry bo w 3dmarku06 mam prawie 18tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...