Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ przesunęli pre ordery np.

Na stronie "Serwiso-Sklepu" więcej info:-)

 

U mnie tez na czystym xp64 nie ma rewelacji. Niby trzyma min. 35 ale czuć spadki (aa4, anizo16 W grze wsio na 3 poza multisamplingiem).

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kurde widzę :/ Ich chyba pop... z tymi wymaganiami :-|

chyba coś nie tak jeżeli od BETY oczekujesz poprawnego działania . Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylaczylem w sterach cus tam catalyst AI, dalem recznie AA na 4x, anizo na 4x i gra smiga az milo !! :)

prosze ;) wylaczenie AI zdaje sie, ze wylacza CF, a to, ze jest to X2 niczego nie zmienia - to nadal jest CF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że ma być przesunięta na pierwsze dni kwietnia więc chyba dużej róźnicy nie będzie.

A może jednak to nie była beta wersja lecz finalna wersja i teraz zauważyli co schrzanili i muszą poprawić hehe :wink: :lol:

 

 

Edit: A u mnie AC na full detalach bez zawieszki, że aż miło zaskoczony jestem :) Teraz jestem pewny, że mogę kupić tą grę bez żadnych obaw, że nie będzie mi działać :)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kurde widzę :/ Ich chyba pop... z tymi wymaganiami :-|

I mówi to właściciel 6600GT...

 

Jest rok 2008, w mid endzie aktualnie mamy 9600GT / 8800GS. Mając taką kartę możesz grać w AC na max detalach bez problemu. Co ty myślisz, że producenci gier w 2008r, będą robili gry pod karty z roku 2005 ? :mur: :lol:

 

Wymagania są normalne, nie są jakieś hiper wysokie, na takim rocznym 8600GT jak widać po postach też można pograć na przyzwoitych ustawieniach.

 

OT taka mała dygresja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc

 

Zgadza sie , niestety takie sa realia zmieniajacych sie wymagan gier na PC.

Jesli komus to nie pasuje ,pozostaje kupic konsole ale odpuscic sobie sieganie po nowe gry .

Tak naprawde to Assassin Creed ma mniejsze wymagania niz Crysis ,

do tego w pelnej wersji moze byc juz tylko lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zdradź nam z jakiego to źródła dostałeś finalną wersję gry, skoro sam producent takowej jeszcze nie ma?

Druga sprawa, że Lanc ma trochę racji w tym co pisze. Mój piecyk z siga to już prawdziwy dziadek, a twoje XP i 6600 tym bardziej.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zdradź nam z jakiego to źródła dostałeś finalną wersję gry, skoro sam producent takowej jeszcze nie ma?

To do mnie? Jeśli tak to właśnie sie pytałem czy pójdzie u mnie, gdybym ją miał to bym sie nie pytał bo bym już wiedział czy chodzi (beta lub full)... ludzie myślcie :-|

 

Edit: Szawel ok nie martwie sie :D

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak 3 miasto Akka powala klimatem,czegos takiego jeszcze niewidzialem-gierka 10/10

 

Miales chyba na mysli miasto : ACRE ?

 

Wedle objetosci plikoof to najwieksze z miast , no chyba ze Jerozolima w orginale bedzie wieksza .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyzszosc tylko kolega nie czytał wcześniej że w tej rozdziałce co gra postacie i inne elementy odpalają sią jak w 800x600. Ustaw na TV 1280x768 i wygląda tak jak powinno ;) , bo w 1360x768 takie właśnie jaja są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

If ur having trouble with the game running in fullscreen mode try this.

 

Start>Run

 

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Assassin's Creed\AssassinsCreed_Dx10.exe 2560,1600,60

 

Replace it with the version you have (DX 9 or 10) and the 2560,1600 with YOUR RES, and the 60 with YOUR REFRESH RATE. Only way to get dx10 running in FS on vista x64, keep in mind it's locked to a 16:9 res.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor1230, co Ty gadasz oba screeny są z 1360x768 i na DX10 nie ma zębów i rozdzielczość jest taka jaka powinna na DX9 są zęby ale nie widzę aby rozdzielczość była niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez macie zgony gry co 1.5-2h na tej "prawie legalnej" w pelni angielskiej wersji? (podobno jest jeszcze jakas polski-angielska)

Za kazdym razem jak gram to po okolo 1.5h gra albo wychodzi do windowsa i wtedy normalnie moge ja odpalic od nowa albo poprostu sie wiesza i slychac w tle zapetlony dzwiek z gry i nie pozostaje nic innego jak reset bo zadne alt+f4, wlaczenie managera czy alt tab nie pomagaja tyle, ze komputer nie jest 'powieszony'.

 

 

Do tego mam jeszcze inne pytanie na temat dosc irytujacego problemu.

W czasie gry na grafice 2/2/3 (cienie, tych 2 pozostalych nie jestem pewien) w grze zwlaszcza na poziomie ulicy gra sie nie zacina ale sterowanie ma duze opoznienie (nie, to napewno nie lagi klawiatury :)). Przypuszczam, ze to wina grafiki bo mam hd3850 256/256 ale dziwi mnie to bo bylem u kolegi i u niego na 7900gs gra wyraznie zamulala.

 

sprzet to:

e2160 @ 2.9ghz

2gb kingston 667mhz

w/w grafika @ stock narazie

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Byl ktos juz w Jerusalem ? Mozecie tam sie bronic przed atakami ?? Bo u mnie to wyglada tak, ze jak sie z kims tluke to nie moge zrobic bloku :/ I nie moge przejsc Bosa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wygladzania to potwierdzam, na DX9 (win XP) po zmianie w sterach nadal jest bez AA.

 

Mi tez sie wywala po jakims czasie na pulpit czyli to raczej "normalne" jesli innym tez.

 

Podobno w Jeruzalem sa jakies problemy, ja jeszcze tam nie doszedlem wiec nie moge potwierdzic.

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor1230, co Ty gadasz oba screeny są z 1360x768 i na DX10 nie ma zębów i rozdzielczość jest taka jaka powinna na DX9 są zęby ale nie widzę aby rozdzielczość była niższa.

Porównaj i ozbaczysz wystarczy tylko zmienic rozdzielnie na 1280x768 w dx 9 i wygląda tak samo. To nie magia dx 10 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...