Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

takie niby legalne to forum purepc.. jak ktos cos wspomni o piracie to od razu warn albo usuwaja posta, a tutaj... non stop gadacie o piracie ktorego sciagneliscie z torrenta (nielegalnie oczywiscie, bo przeciez tej bety nie ma nigdzie w necie za free). ŻENADA

 

dam wam rade... nie grajcie w bete. znudzi wam sie i po finalna wersje nie siegniecie, ja wole poczekac pare tygodni i pozniej sie zachwycec niz teraz grac na tym shicie w ktorym nie dziala Jerozolima. (wiem ze wyszedl fix, ale tak czy siak to jakas zwalona wersja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj i ozbaczysz wystarczy tylko zmienic rozdzielnie na 1280x768 w dx 9 i wygląda tak samo. To nie magia dx 10 ;).

Ano to tak, ale chyba chodzi Ci o 1280x720 bo ja mam 16:9 TV :). Mnie obchodzi tylko DX10 więc szczerbole mnie nie gryzą :)

 

@RaaDeeK, spokojnie tutaj są sami beta-testerzy więc nie ma mowy o piratach tylko closed bety.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerozolima jak każde miasto. Tu pare screenów z jerozolimy, ale granie w zrusyfikowaną wersje to żadna frajda... no przynajmniej dowiedziałem się jak sie pisze Da i Niet :D

 

A co do pytających o patcha google nie gryzie. Najnowsze fixy rusyfikują tylko menu a głosy są ENG ale i tak to nie dla mnie.

 

Btw AA chyba rzeczywiście nie trybi albo to ruska wersja go popsuła, wogóle po zrusyfikowaniu coś zaczęła haczyć dziwnie gra...

 

(nie wiem jakie to ustawienia bo moje nerwy nie były na tyle silne żeby szukać opcji po rusku)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw AA chyba rzeczywiście nie trybi albo to ruska wersja go popsuła, wogóle po zrusyfikowaniu coś zaczęła haczyć dziwnie gra...

Zmien przyspieszenie sprzetowe o jedno oczko w ust dzwieku. U mnie pomoglo bo tez zaczela haczyc zarowno grafika jak i dzwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajże pod DX9 nie działa multisampling, ale powtarzam tylko to co słyszałem ;)

Multisampling zawsze sobie można właczyć z poziomu sterownika / rivy tuner. Albo od razu zapodać supersampling i zęby powinny zniknąć.

 

W końcu multi i supersampling to opcje Transparent AA, które to mają karty NV od serii 6 :]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Jerozolima to takie miasto do którego wchodzi się z mnichami, bo strażnicy nie wpuszczą Cię samego??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano to tak, ale chyba chodzi Ci o 1280x720 bo ja mam 16:9 TV :). Mnie obchodzi tylko DX10 więc szczerbole mnie nie gryzą :)

 

@RaaDeeK, spokojnie tutaj są sami beta-testerzy więc nie ma mowy o piratach tylko closed bety.

A jaką masz natywną ? Jesli 1360x768 to zawsze lepiej ustawic juz 1280x768 nie 1280x720. Bynajmniej mój samsung nie obsługuje wogóle 1280x720(out of range wypisuje) więc dlatego pisałem o 1280x768 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, przecież to jes natywna rozdzielczość Hd-Ready :D

 

 

RBEJ

 

Dałem przecież screeny z jerozolimy :) do każdego miasta jest kilka sposobów na wejście...

 

swoją drogą to nie wiem po co dali te wszystkie opcje ukrywania się skoro lepiej poprostu się przebić xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz natywną ? Jesli 1360x768 to zawsze lepiej ustawic juz 1280x768 nie 1280x720. Bynajmniej mój samsung nie obsługuje wogóle 1280x720(out of range wypisuje) więc dlatego pisałem o 1280x768 ;).

Mam wszystkie rozdzielczości 1360x768, 1280x720, 1280x768 i 1920x1080... ale najlepiej mi się gra na 1360x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie. Jakich klawiszy trzeba użyć żeby włączyła sie animacja przy walce mieczem ? Widziałem to na gameplayach jak wykręca rękę i kopie w grzbiet :) i takie tam podobne ciosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiewam wątpliwości dotyczące działania gry na 1 jajku i AGP.

Gra na tym chodzi. Sprawdzałem. Co innego, że co chwile zalicza zwisy. Nie wiem czy zwalać to na bete, oc, 1 jajko czy co innego.

Całe szczęście gra dość często sama robi zapis więc zwykle cofa może 3-5min wstecz.

 

Co ciekawe, chodzi toto lepiej od Gothica 3 :D ROTFL.

 

Wywala mi ta beta na pulpit podczas wejścia do Jerozolimy. znaczy podczas przejścia ze wsi do miasta. Da się to jakoś naprawić?

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanie gdzie dokładnie znajduje sie folder z saveami?? za cholere nie moge znaleźć ,mam viste 64 ultimate.. :unsure: . Wpisywałem nawet w wyszukaj ubisoft ale nie znajduje mi żadnych savów. :damage_wall:

 

prosze o odpowiedz. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanie gdzie dokładnie znajduje sie folder z saveami?? za cholere nie moge znaleźć ,mam viste 64 ultimate.. :unsure: . Wpisywałem nawet w wyszukaj ubisoft ale nie znajduje mi żadnych savów. :damage_wall:

 

prosze o odpowiedz. :oops:

X:\ProgramData\Ubisoft\Assassin's Creed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mastertab ale coś jest chyba nie ok bo gdy wklejam w to miejsce save to powinien pojawić mi sie nowy profil a wogóle nie widzi mi tego sejva. Zreszta gdy zaglądam to tego folderu to on jest pusty ,dziwne że gra nie trzyma tam żadnych danych...... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deek

 

Na przyszlosc proponuje uzywac wspanialego menadzera : Total Commander

a w nim ALT+F7 szukaj plikoof wklepalbys Assassin i po klopocie

 

swoja nie wyobrazam sobie uzytkowania windy bez tego softu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno mnie dziwi. czemu gra z tak shitową grafą (są gry z przepiękną grafą i mają niskie wymagania - > COD 4 (najładniejsza gra w historii(moim zdaniem))) ma takie wysokie wymagania :|

 

a tak btw. jak zainstalowalem frapsa i odpalilem AC to tak mi zaczal zwalniac ze nawet nie wybralem profilu... mialem 2fpsy. ten fraps to niezle gowno. macie jakis inny programik ktory pokazuje ile masz fpsow w grach?

Edytowane przez RaaDeeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...