Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

jedno mnie dziwi. czemu gra z tak shitową grafą (są gry z przepiękną grafą i mają niskie wymagania - > COD 4 (najładniejsza gra w historii(moim zdaniem))) ma takie wysokie wymagania :|

 

a tak btw. jak zainstalowalem frapsa i odpalilem AC to tak mi zaczal zwalniac ze nawet nie wybralem profilu... mialem 2fpsy. ten fraps to niezle gowno. macie jakis inny programik ktory pokazuje ile masz fpsow w grach?

:lol2: Leze i płacze.

 

Assassin's Creed, jak na beta version, to nie trzeba 8800gt zeby pograc w all max .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leze i placze... co za debil. nie trzeba 88gt, ale trzeba lepszego kompa niz np. do coda, ktory ma o wiele ladniejsza grafe geniuszu.

może tak odrobina kultury? takich trolli to tutaj się tępi :-|

 

Gadać [ciach!]ły można bo to wolny kraj, ale za obrażanie innych to dostaje sie ban(an)a :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leze i placze... co za debil. nie trzeba 88gt, ale trzeba lepszego kompa niz np. do coda, ktory ma o wiele ladniejsza grafe geniuszu.

Tydzień odpoczynku Ci starczy? Jakby co pisz po więcej, z miejsca Ci to zagwarantuje.

 

Rozumiem, że większość wie jak w kulturalny sposób dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moze z innej beczki i pewnie dobrze, bo znowu zbaczacie z tematu. Pamietacie moze pierwsze oficjalne wymagania tej gierki?? No coz ja gram 1280/max co sie da w grze i menadzer urzadzen pokazuje mi ze peak mem usage podczas grania to 1050MB, a oni straszyli z 4GB ... huh??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można wiedzieć na jakim Windowsie grasz?? ja pogrywam na Win Vista ultimate 64bit. i chodzi znośnie.

Na którym chodzi lepiej xp czy vista?? chodzi mi o sprawdzone info ,a jeśli już lepiej na xp to czy różnica w fps jest konkretna ??(gram na dx9.0c).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można wiedzieć na jakim Windowsie grasz?? ...

Windows XP SP2, ale sprawdzalem kilka dni temu pod Vista 32bit i pod XP gra chodzi lepiej i to widac golym okiem. Frapsem nie mierzylem fpsow, bo dziwne rzeczy sie z nim dzieja. A jak sprawdzalem?? Na pewno nie stojac w jakichs waskich uliczkach tylko w najwyzszym miejscu w pierwszym miescie podziwiajac widoki ;)... a na koncu skoczylem ;)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhym no właśnie na viście wykonując ten skok z wysokości do tego sianka zawsze przytnie ,a na xp mówisz że wporządku jest. Będę sie musiał chyba przesiąść na tego xp ,bo widze że ta vista do gier jeszcze nie dorosła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo silnika to imo jest bardzo dobry ;) Gra ma na prawdę znośne wymagania i ze wszystkim na maxa w rozdziałce 1680x1050 i na 8800gt gra się płynnie. Ma jedynie parę uchybień graficznych, ale wierzę, że do czasu premiery je poprawią. To co zauważyłem to u mnie w natywnej jakiś dziwny pasek przez środek ekranu przechodzi przechodzi, który ząbkuje mi grafikę w tym miejscu.. I multisampling nie działa.. No cóż byle do kwietnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet w full HD na GTX chodzi płynniutko na max :)

 

co do grafiki to ma ładne efekty ale jak się z bliska przyjrzymi to tzw "żal" ale to taka prawidłowość w grach defaultowo na konsole ;( trzeba czekać na FC 2 i jego "ponoć hiper pro" tekstury

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że silnik jest ciekawy. Jestem ostro zdziwiony, że na sprzęcie z siga to mi nie skacze. Oo co prawda raczej gram w 800x600, bo w 1024 mam spadki fps, ale mimo wszystko wg. wymagań to wcale chodzić nie powinno na moim piecyku.

Co ciekawe taki Gotchic 3 doczytuje mi co jakiś czas. Tutaj jeszcze doczytu nie uświadczyłem. Mam bodaj detale 2 i tekstury 2. reszta 1.

 

P.S. Jak nie zapomnę, to dam dziś jakieś screeny jak to wygląda u mnie.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deek

 

Gdzies ty sie chowal ostatni rok czasu ?? :)

Ktora gra chodzi lepiej/szybciej pod Vista ?? chyba takowej nie uswiadczysz :/

 

Na moje oko pod Vista x64 A.C chodzi z 25% wolniej

wprawdzie ostatnie sterowniki 174.31 przyspieszyly dosc znacznie Crysisa i pare innych gier

ale dalej jest wolniej niz pod XP Sp2 , tak z 10%

 

 

Co do Silnika uzytego w Assassin Creed , to tez jestem niezmiennie ciekaw

co to za cudenko ktore potrafi zarzadzac tak ogromna iloscia polygonow ??

jesli ktos posiada jakies info na ten temat to niech sie podzieli .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Silnika uzyego w Assassin Creed ,to tez jestem niezmiennie ciekaw

co to za cudenko ktore potrafi zarzadzac tag ogromna iloscia polygonow ??

jesli ktos posiada jakies info na ten temat to zapodajcie

Jest to autorski silnik graficzny, opracowany przez Ubi, a zwie się Scimitar. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko u mnie jest taki problem że mam freezy dosyć czesto? gra chodzi płynnie tylko czesto ma takie sekundowe zatrzymanie. Może ramu mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś dać link do opisu patchowania, żeby do Jerozolimy można wejść?

Jedni piszą, że nie da się tego rozwiązać aż Ubi nie wypuści patch, inni, że wchodzą do Jerozolimy. Już nic nie wiem.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszszne... W Jerozolimie byłem, drugi raz nie chce jechać ;)

No i ciężko kupić grę przed premierą :P

 

Również pozdrawiam ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszszne... W Jerozolimie byłem, drugi raz nie chce jechać ;)

No i ciężko kupić grę przed premierą :P

 

Również pozdrawiam ;)

Jeszcze ciężej w nią grać... takie życie ;) Jak to już mówiłem byle do kwietnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed: Director's Cut Edition, specjalna edycja przygód Altaira powstająca z myślą o komputerach klasy PC, miała się pierwotnie ukazać 28 marca. Kilka dni temu jej premiera została jednak przesunięta. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że doszło do kolejnego opóźnienia. Tym razem oficjalną datą europejskiej i amerykańskiej premiery gry jest 11 kwietnia

Z pozdrowieniami dla wszystkich "beta testerow" :razz:

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przechodząc koło kiosku zobaczyłem"CDAction" i tam super krzykliwy napis

MEGARECENZJA

Assassin's Creed

 

no to w końcu jak to jest?

To dobry jesteś, bo premiera tego CDA dopiero we wtorek.

A jak ma być? Duże pisma i serwisy o grach dostają gry do recenzji bezpośrednio od producenta/wydawcy. Przecież nie muszą ich kupować w sklepie. Nie musi to też być wersja sklepowa, byle producent oznaczył ją jako "for review".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...