Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej czasy braku jakiejkolwiek optymalizacji na piece. Oby takie gry po [gluteus maximus] dostały od recenzentów w ważnych portalach jak gs czy ign (chociaz to mało prawdopodobne po ostatnich wydarzeniach :lol:) to może devy znów wróca do dobrego "kodowania" także na pc (skoro da sie AC pomieścić w dzielonym 512 ram xklocka).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na jakim TV grales wiec nie zaprzecze, ale na hdtv framedropy (i to bardo zauważalne) są miedzy innymi podczas skoków z punktów obserwacyjnych...

 

Zastanawiam się czy gra bedzie rożnić sie choć troche od wersji konsolowej no bo nie ma co ukrywać, ze wtórność podsłuchów czy kradzieży wręcz razi ale pewna inowacyjność jest, która doprowadza do tego, że grę chce się ukonczyć i basta! :D

Grałem na HDTV i nie ma dropów podczas skoków.. Będziemy tak się przekrzykiwać? Mówię co zauważyłem i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby wydać demo Assassina przed premierą ale to zależy od Ubisoftu w którym coś plotkowali o demie ale w końcu jak mówią RACZEJ nie wydadzą. Chciałbym jednak przetestować grę przed zakupem czy jednak coś może nie udźwignąć tego "ciężaru" <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

Na konsolach dema nie było, nie sądzę by dla rynku pc, zdecydowanie mniej pojemnego, niż połączone rynki PS3 i x360, ubi miało przygotować demo.

Tyle, że na konsolach ta gra miała taki hype, że demo mogło by go rozbić. A na PC takiego typu gry nie są popularne więc reklama by nie zaszkodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW na 360 nie mial dema, MGS4 tez nie bedzie mialo, AC raczej tez - w demie mogli by dac moment dla jednych slaby dla innych fajnych i stracic czesc graczy - podobno w demie Uncharted dali najslabszy level :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zrobić jakiś strajk coby nie kupować gier niezoptymalizowanych, może gdyby wtopili kasę dałoby to producentom do myślenia. Byle sobie wtedy nie pomyśleli, że rynek PC g... wart i więcej nie będą na niego nic wydawać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black_war

 

Dobrze kombinujesz z tym strajkiem

tylko to nie my uzytkownicy i klienci powinnismy to zrobic

ale Przedewszystkim Portale zajmujace sie testami i ocena gier ! ! !

 

Moze w ten sposob developerzy wzieli by sie za optymizacje codu gier

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW na 360 nie mial dema, MGS4 tez nie bedzie mialo, AC raczej tez - w demie mogli by dac moment dla jednych slaby dla innych fajnych i stracic czesc graczy - podobno w demie Uncharted dali najslabszy level :)

Akurat to MGS4 napewno nie potrzebuje dema bo o tym slyszal, a reszcie by sie przydalo. Nie kazdy PCtowiec siedzi w konsolach - ja tam o GOW nawet nie slyszalem poki przypadkiem u kumpla nie zagralem na x360 (a i wtedy stwierdzilem , ze grafika ok , ale bez klawiatury mozna sie pochlastac :D )

 

PS. Akurat Lost Planet ma calkiem niezly kod - bardzo malo gier w rownie udanych stopniu wykorzystuje 4 rdzeniowe procesory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft ogłosił, że przesuwa daty premier następujących gier: Assassin’s Creed PC, Altair’s Chronicles (DS) Dark Messiah of Might and Magic: Elements (X360). Wersja pecetowa AC będzie przesunięta o ponad miesiąc i ukaże się 28 marca, podobnie Altair’s Chronicles. W przypadku Assassin’s Creed na PC chodzą plotki, że miesięczna obsuwa została spowodowana chęcią zmniejszenia olbrzymich wymagań sprzętowych tego portu (jak dobrze, że gramy na konsolkach, prawda?). Minimalny poślizg zaliczył Dark Messiah of Might and Magic: Elements - z 8 na 15 lutego. Szkoda, ze wersja na DS została przesunięta, bo prawdę mówiąc miałem ochotę zapoznać się najpierw z nią (ma to być prequel do AC na “duże” konsole).

polygamia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

Jak dobrze, że gram na PC i Dark Messiah ukończony już ponad rok temu. Ciekawe jak Ubi wyjdzie optymalizacja bo ostatnio mają z tym problem ale z drugiej strony 4GB przy 60zł za 1GB to kosmos nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że gram na PC i Dark Messiah ukończony już ponad rok temu. Ciekawe jak Ubi wyjdzie optymalizacja bo ostatnio mają z tym problem ale z drugiej strony 4GB przy 60zł za 1GB to kosmos nie jest.

 

Jak premiera ma być przesunięta dlatego, że chcą zmniejszyć wymagania gry to jestem tym bardziej ZA! Bo te wymagania były absurdalne ale czy miesiąc to wystarczający czas na taka korektę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że gram na PC i Dark Messiah ukończony już ponad rok temu. Ciekawe jak Ubi wyjdzie optymalizacja bo ostatnio mają z tym problem ale z drugiej strony 4GB przy 60zł za 1GB to kosmos nie jest.

Jak dobrze, że gram na x360 (i na pc) i już dawno mogłem pograć w AC. Człowieku, co ty bełkoczesz? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

Jak dobrze, że gram na x360 (i na pc) i już dawno mogłem pograć w AC. Człowieku, co ty bełkoczesz? :huh:

Głupia odpowiedź na durnego newsa w którym to "zmniejszenia olbrzymich wymagań sprzętowych tego portu (jak dobrze, że gramy na konsolkach, prawda?)". No i po co ta agresja chłopcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak premiera ma być przesunięta dlatego, że chcą zmniejszyć wymagania gry to jestem tym bardziej ZA! Bo te wymagania były absurdalne ale czy miesiąc to wystarczający czas na taka korektę?

Zmniejszyc wymagania = poczekac na pemiere silniejszych kart graficznych w srednim i tanim segmencie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś grał już AC na Xboxie 360 lub PS3? Mam pytanie czy ta gra (Jak w recenzjach czasem czytam) na konsoli w pewnym momencie na prawdę robi się bardzo monotonna? Już nie mówię o paru śmiesznych bugach ;) Na razie przeglądam na youtube filmiki i ten np.

tu można popaść w niezła rutynę :lol: Mam nadzieje, że gra w całości nie będzie polegać na zabić i uciekać i to z wielką łatwością. Pewnie wersja na PC będzie sie lekko róźnić ale już od paru miesięcy stawiam, że AC będzie godnym rywalem The Witchera na rynku :D Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kiedyś ktoś stwierdził, że AC jest mieszanką Hitmana i GTA średniowiecza ;) Mam nadzieje, że cały czas w AC takiego motywu nie będzie

Dodaj do tego jeszcze Prince of Persia ew. Tomb Raidera za skoki jak małpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dłuższy czas oczekiwania na pecetową edycję gry Assassin’s Creed zostanie wynagrodzony. Z danych opublikowanych wczoraj wieczorem przez francuski koncern UbiSoft wynika, że komputerowa edycja jednej z najciekawszych produkcji ubiegłego roku trafi na rynek z rozbudowanym systemem misji pobocznych.

 

Do kilku typów znanych posiadaczom konsol najnowszej generacji, dołączą cztery zupełnie nowe. Ich obecność wpłynie z pewnością na urozmaicenie rozgrywki i redukcję znużenia, wynikającego z wielokrotnego powtarzania tych samych czynności.

 

Gra otrzymała także zupełnie nowy tytuł. Z uwagi na fakt rozbudowy systemu rozgrywki autorzy zdecydowali się określić ją mianem Assassin’s Creed: Director’s Cut Edition.

 

Posiadacze odpowiednio skonfigurowanych pecetów zagrają we własną edycję gry 28 marca bieżącego roku. Polacy z kolei otrzymają możliwość zakupu w pełni zlokalizowanej wersji gry na przełomie marca i kwietnia. Firma Cenega, oficjalny dystrybutor AC na terenie naszego kraju, ustaliła jej cenę na poziomie 99 złotych.

 

Przypominamy, że AC opowiada średniowieczne przygody członka klanu zabójców o imieniu Altair. Gracz wcielając się w jego postać podejmuje się zadania likwidacji ważnych osobistości zamieszkujących Ziemię Świętą. Do tej pory grę nabyło ponad pięć milionów posiadaczy konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3 (premiera odbyła się w połowie listopada 2007 roku). Więcej informacji na jej temat znajdziecie na łamach naszej Encyklopedii.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39360

Postarali się ale szkoda, że nie zoptymalizowali kodu. Teraz nie będę miał pewności czy jak kupię ta gra mi ruszy :/

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wersja na PC będzie dłuższa chociaż w ten sposób wynagrodzą nam dłuższy okres oczekiwania, mam tylko nadzieję, że te nowe levele nie będą zrobione na odwal się.

Wymaganie sprzętowe, cóż taki poziom grafiki + lepszy sprzęt, ja osobiście będę zmieniał kompa w maju więc bez problemu coś dobrego sobie złożę.

Jedna rzecz której Cenedze nie wybaczę to ta PEŁNA Polska lokalizacja, czy oni pogłupieli tam na maksa znów wyjdzie z tego babol jak z Quake i jeszcze w sklepie internetowym nie mają do wyboru wersji angielskiej tylko polska, ehhh, kurde skłonny jestem zapłacić więcej ale mieć wersję oryginalną, poprawek do gry pewnie trochę wyjdzie a Cenega jakoś ma zawsze opóźnienia w tłumaczeniu poprawek na PL. Koniec marca się zbliża.....;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...