Skocz do zawartości
nrl

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?actio...r=667&sub=3

 

Ładna kolekcjonerska edycja w niezłej cenie. Juz zamowiona. Ja tam nie mam nic do PL. Żyje w Polsce. Ale w sumie powinno byc mozna wybrać ścieżkę ( z gustami sie nie dyskutuje)

To nie chodzi o to ;]. Doom3 PL (co prawda lem) był świetny a np Farcry PL ssał. Chodzi o to ze cenega czesto robi polonizacje od tak sobie i wychodzi z tego krap. Głosy bez wyczucia, dosłowne tłumaczenie itp. Cenega w tym "króluje" wiec też mam obawy co do wersji pl.

 

Niemniej cena jak i wykonanie EK jest bardzo dobre o dziwo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie jednej z największych polskich produkcji roku,która zebrała także wysokie oceny poza granicami kraju, crapem jest conajmniej nie na miejscu.

 

Co do podobieństwa obu gier, poza jednoosobowym oddziałem,który chodzi własnymi ścieżkami, a swoje racje uwydatnia mieczem, nic raczej wspólnego nie będzie.

Od strony technicznej nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało,aczkolwiek wątpię,aby np:system walki był taki jak w wiedźminie.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

zobacz na YT gameplay, dobrze ze nie bedzie podoba do tego crapu

przy Wiedźminie AC to monotonny crap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olku (bo przeciez nie jestes mala dziewczynka, prawda? :lol:), z AC jedyne co widziales, to pewnie trailera z GT.com. I po drugie- porownywanie gry rpg z action tpp jest przejawem szczytu glupoty, niestety.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

Olku (bo przeciez nie jestes mala dziewczynka, prawda? :lol:), z AC jedyne co widziales, to pewnie trailera z GT.com. I po drugie- porownywanie gry rpg z action tpp jest przejawem szczytu glupoty, niestety.

Powiedz to swojemu koledze który zaczął.

 

I może byś pisał normalnie a nie w taki żałosny sposób bo Wiedźmin ma lepszą fabułę, i jest dłuższy a mimo tego nie nudzi tak jak AC. AC jest fajne przez kilka godzin zachwyca a później już się nie ma ochoty robić tego samego.

Edytowane przez Olka1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy w tą grę nie grali to już Podziękujemy ;). Jak można AC porównywać do Wiedzmina :D. Owszem do Prince of Persii tak ! ale do wiedźmina to kompletne nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

? O co tobie młodszy kolego chodzi? Dalej brniesz w porównanie AC do Wiedźmina? Gratuluję samopoczucia.

 

PS. mreko do potęgi n-tej.

Twój kolega zaczął, że wiedzmin to crap a AC rządzi. AC to zręcznościówka a Wiedźmin to RPG obie gry są w swoich gatunkach wybitne. Czemu nie jedziesz swojego kolegi co to zaczął tylko bijesz do mnie? Ja wole Wiedzmina co nie mogę? Wyrażam tylko swoją opinię nie porównuje tych 2 gier, czytać ze zrozumieniem nie potrafisz?

Edytowane przez Olka1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niezła piaskownica się tu zrobiła ;)

AC PC ma mieć więcej trybów gry od konsoli, więc nawet porównywanie wersji Piec (której jeszcze nikt nie uświadczył) z konsolami to już rozmijanie się z prawdą. Porównywanie z zupełnie innym typem gry, to już zupełnie coś nie na miejscu.

"Świeżym" formowiczom polecam pohamować nerwy i trzymać poziom wypowiedzi. To stare, jare, i porządne forum. Nie piaskownica ;)

P.S. Bo jeszcze zuuyyy mod wpadnie i pozamiata ;] To moralizatorsko sobie powiedziałem :D

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle ,nie jestem specem od RPG

dla mnie idealna gra "RPG" to Oblivion , ewentualnie Gothic 3

za to Wiedzmin , to byc moze RPG ale cos ala simsy dla 8 latkow

Wiecej takich gier na peceta i by mnie szlak trafil ,

klik klik klik zero wplywu na walke tylko klik klik :) sorry ale to gra odmuzdzajaca gracza na maxa :/

 

Mam nadzieje ze Assassin Creed bedzie mial wiecej z Obliviona , Gothica 3

niz z crapowatego Wiedzmina .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Obejrzałem sobie filmik z gameplaya i jakoś przeciętnie to wyglądało. Jedno wielkie "hop siup". Jeśli zaś chodzi o walkę. Hmm no w "crapie" Wiedźminie, walka czasami nawet z tylk trzema przeciwnikami to już trzeba było pokombinować i się przygotować. Tutaj widzę luzak, wyrzyna ich jednym ciosem, skacze sobie na środek dziedzińca w stado przeciwników i po kolei sobie ich ciacha, a chłopcy spokojnie czekają na swoją kolej. Gdy mu się już nudzi po prostu odbiega. I znowu swoje "hop siup", "hop siup" :-P . No niestety, ale z filmika to wygląda raczej odmóżdżająco. Nie zauważyłem tu większego wpływu na walkę niż w Wieśku. No chyba, że zaliczamy to, którego gostka ze stada zatłuczemy jednym ciosem pierwszego, a którego następnego itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle ,nie jestem specem od RPG

dla mnie idealna gra "RPG" to Oblivion , ewentualnie Gothic 3

za to Wiedzmin , to byc moze RPG ale cos ala simsy dla 8 latkow

Wiecej takich gier na peceta i by mnie szlak trafil ,

klik klik klik zero wplywu na walke tylko klik klik :) sorry ale to gra odmuzdzajaca gracza na maxa :/

 

Mam nadzieje ze Assassin Creed bedzie mial wiecej z Obliviona , Gothica 3

niz z crapowatego Wiedzmina .

rofl ? :lol2:

w cRpg najbardziej liczy sie fabuła i odgrywanie postaci. jednak widać ze na cRPG sie średnio znasz ;]. Właściwie Obek czy G3 to są h&s w porównaniu z Wiedzminem czy starszymi rpg'ami.

A tak poza tym: AC to nie ma być rpg (i nie jest) tylko action adventure...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle ,nie jestem specem od RPG

dla mnie idealna gra "RPG" to Oblivion , ewentualnie Gothic 3

za to Wiedzmin , to byc moze RPG ale cos ala simsy dla 8 latkow

Wiecej takich gier na peceta i by mnie szlak trafil ,

klik klik klik zero wplywu na walke tylko klik klik :) sorry ale to gra odmuzdzajaca gracza na maxa :/

 

Mam nadzieje ze Assassin Creed bedzie mial wiecej z Obliviona , Gothica 3

niz z crapowatego Wiedzmina .

Masz rację, nie jesteś specem od RPG ;)

 

Oblivion i Gothic 3 mają z cRPG tak niewiele wspólnego, że niektórzy wcale nie wliczają ich do tego gatunku. Właśnie walka w tych grach jest odmóżdżająca. Grałeś kiedyś w "prawdziwe" cRPG? Mówię o grach pokroju Fallout 1 i 2, Planescape Torment, Baldurs Gate. To były gry w których używałeś aktywnej pauzy / tur, aby POMYŚLEĆ nad następnym ruchem w czasie walki. Warto jeszcze wspomnieć o wspaniałej fabule tych tytułów i PRAWDZIWEJ nieliniowości. Kiedyś dialog z NPC wyglądał inaczej, teraz wybór gracza ogranicza się do Rumors/Yes/No/Bye (a'la Oblivion).

A największy żal d**ę ściska, gdy słyszy się o powstających sequelach starych hitów w oparciu o "nową", uproszczoną formę RPG. (F3)

 

 

Niestety czasy się zmieniają i obecnie dzięki konsolom dostajemy coraz większe kastraty.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zescie mnie uswiadomili , tera juz chyba kumam co jest co .

Zawsze myslalem ze Oblivion i Gothic to typowe RPG :)

Wiesniak nie dla mnie . absolutnie ,lubie sam zadawac ciosy

a nie klikac na chlopa i komp za mnie reszte wykonuje .

 

Dla mnie to Assassin Creed mogl by miec nawjwiecej z Obliviona i Stalkera ;)

w obydwu grach spedzilem kilkadziesiat godzin .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion i Gothic 3 mają z cRPG tak niewiele wspólnego, że niektórzy wcale nie wliczają ich do tego gatunku. Właśnie walka w tych grach jest odmóżdżająca.

To jest IMHO przeginanie w druga strone - za chwile dojdziemy do wniosku, ze Gothic 1 i 2 (ktorych mechanika jest w zasadzie identyczna z G3), a takze Morrowind (przy ktorym silnik walki z Obliviona to arcydzielo) to nie sa RPG ;)

 

BTW. od kiedy to mechanika walki decyduje o tym, czy gre mozna zaliczyc do RPG? Dla mnie kryteriami zazwyczaj sa szczegolny nacisk na fabule i rozwoj oraz odgrywanie (w ramach ograniczen cRPG) postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest IMHO przeginanie w druga strone - za chwile dojdziemy do wniosku, ze Gothic 1 i 2 (ktorych mechanika jest w zasadzie identyczna z G3), a takze Morrowind (przy ktorym silnik walki z Obliviona to arcydzielo) to nie sa RPG ;)

Oblivion poza walką jest krokiem wstecz w stosunku do Morrowinda, który zresztą też słoikiem miodu nie był IMO.

Jeśli chodzi o Gothic 3 to nigdzie nie napisałem, że jego poprzedniki są lepsze jeśli chodzi o przywiązanie do gatunku ;).

 

BTW. od kiedy to mechanika walki decyduje o tym, czy gre mozna zaliczyc do RPG? Dla mnie kryteriami zazwyczaj sa szczegolny nacisk na fabule i rozwoj oraz odgrywanie (w ramach ograniczen cRPG) postaci.

Nie decyduje, ale akurat ten czynnik został poruszony w temacie.

 

Osobiście nie uważam, że gry pokroju G3 i Oblivion nie zasługują na miano RPG. Po prostu nie są tym, czym gry RPG były kiedyś.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze z tego newsa to skrin :lol2: :

Dołączona grafika

 

Imo to było pewne ze obniżą wymagania i bynajmniej nie przez ich prace nad enginem przez ostatnie miechy :lol:. Po prostu to są imo normalne wymagania AC na pc takie jakie powinny być od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo to było pewne ze obniżą wymagania i bynajmniej nie przez ich prace nad enginem przez ostatnie miechy :lol:. Po prostu to są imo normalne wymagania AC na pc takie jakie powinny być od początku.

To są normalne wymagania? Crysis ma mniejsze! Po TYGODNIACH prac obniżyli tylko próg RAMu o 1GB! Wszystko inne zostało jak przedtem. Przecież to żałosne.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen bardzo trafiony ;] Nawet muszę się zgodzić z autorem - LOL.

Jak na wymagania minimalne po tygodniach pracy... nooo nooo. Prawdziwy sukces ;] hehe

Już widzę ten 1GB. Chyba 1GB + 10GB na swap-ie ;]

 

Druga sprawa, to z opisu wynika, że nie wspiera X1600, X1650, 6800 AGP Oo... ŁAAJJJJ???

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...