Skocz do zawartości
Niemiec

Wc By Niemiec Rev3

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie lepiej by było gdyby na BIX Był 1 Fanderer Wiejacy na chłodnice. a na BIP wwiewający powietrze z zewnącz bo pewnie byłoby chłodniejsze niz masz w budzie. bo teraz pewnie zasysa ci ciepłe powietrze z grafy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie nie kumam i wysiadam :|

 

z racji tego, ze sprzedalem chlodnice to zdemontowalem caly wucet i wrzucilem boxa i jakie bylo moje zdziwienie, jak na procku (D930 na przeczekanie do konroł, takty 3,75@1,35) zobaczylem temp 3-4st nizsze niz na WC :| jest glosniej, duzo glosniej mimo zamknietej budy, ale temp mnie poprostu zrzucily z krzesla.

 

chyba sobie jakas epie sprawie i taki bedzie final :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie nie kumam i wysiadam :|

 

z racji tego, ze sprzedalem chlodnice to zdemontowalem caly wucet i wrzucilem boxa i jakie bylo moje zdziwienie, jak na procku (D930 na przeczekanie do konroł, takty 3,75@1,35) zobaczylem temp 3-4st nizsze niz na WC :| jest glosniej, duzo glosniej mimo zamknietej budy, ale temp mnie poprostu zrzucily z krzesla.

 

chyba sobie jakas epie sprawie i taki bedzie final :/

 

wychodzi na to ze ktos tutaj nie potrafi skladac wc :P a sprawdzales mozliwosc ze poprostu blok jest krzywy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie było to bardzo dziwne ale jak to mój kolega z dzikie net powiedział "Przeprowadź eksperyment:

Wsadź do zamrażalnika dwa metalowe (Zeby nie pekly) kubki:

jeden z wrzątkiem drugi ze zwykłą letnią kranówą...

W między czasie odpowiedz sobie na pytanie:

Który pierwszy zamarźnie?" .

Możesz jeszcze zostawić na spód bloku kechup na 15min to go wyczyści z osadu.

Edytowane przez Ogór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w weekend ;]

 

teraz czekam na blok na nb ;] dzisiaj podobno zostal wyslany.

 

a tak ogolnie to nie mam w ogole checi na zabawy ze sprzetem, grzebanie w nim. chodzi na boxie i az tak zle nie jest.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cube ultra nie mam, blok na nb dalej bez zapinki a jakos nie moge sie zdecydowac na blok na procka, poza tym wymiana grafy i memek (thx UC Gdynia), kupno aparatu skutecznie wyzerowaly moje konto. jak cos wycuduje to dam znac :) a poki co to box na procku i zalman na grafie :)

 

 

moze ktos ma jakiegos taniego full-cover'a na 7900?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...