Skocz do zawartości
Kas

Zjazd PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Adminow:

 

Czy bedzie zjazd PurePc w tym roku ?? Mam ochote pojechac i jak pewnie wiekszosc z nas ze sporym wyprzedzeniem musze zarezerwowac a niego czas.

 

Jezeli tak i jest juz wszystko ustalone to gdzie i kiedy ??

 

Obilo mi sie o uszy ze bedzie w Gdansku wspolorganizowany z Realitynet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ci sie obiło :) Zlot będzie połączony z OC&Modders samhaina w Gdańsku, jakoś pod koniec sierpnia :D Jak najbardziej postaram się tam być :D

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak jak pisałem wielokrotnie będzie zjazd razem z Realitynet w tym roku.

I teraz tak, zjazd jest od 18 do 20 sierpnia 2006 w Gdańsku.

Osoby zainteresowane moga się spokojnie rejestrować już na stronie www.zjazd.pl.

 

To chyba tyle na dziś. To co my przygotujemy to taka mała tajemnica :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak jak pisałem wielokrotnie będzie zjazd razem z Realitynet w tym roku.

I teraz tak, zjazd jest od 18 do 20 sierpnia 2006 w Gdańsku.

Osoby zainteresowane moga się spokojnie rejestrować już na stronie www.zjazd.pl.

 

To chyba tyle na dziś. To co my przygotujemy to taka mała tajemnica :>

a jak realitynet już nie będzie Samhaina ? (tu

Nowy właściciel może się już do zjazdu nie przyłożyć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samhain chce sprzedać firmę Realitynet.

Portal jego natomiast nazywa się Realitynet.pl.

Wiem, że to mała różnica lecz to nie firma produkująca bloki robi zjazd tylko portal razem z nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogą się pojawiać ludzie z małym stażem forumowym.

Zapraszamy wszystkich a jak tradycja nakazuje w piątek lub sobotę wieczorem spotkamy się przy wspólnym piwie i będziecie mogli poznać administracje/moderacje i dowiedzieć się jakie są plany na rozwój portalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być pełnoletnim, żeby tam się troszkę pokręcić. Oczywiście będę z ojcem, piwa nie będę pił :D. Zależymi mi strasznie na spotkaniu się z Wami i pooglądaniu co przygotujecie na zlocie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być pełnoletnim, żeby tam się troszkę pokręcić. Oczywiście będę z ojcem, piwa nie będę pił :D . Zależymi mi strasznie na spotkaniu się z Wami i pooglądaniu co przygotujecie na zlocie. :D

Tir panien lekkich obyczajow, striptiz przy kazdym stoisku, wodka za darmo, wiesz, tak lajtowo jak co roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a po co sie rejestrowac na tym zjazd.pl ? jak sie nie zarejestruje to nie moge przyjechac? :lol:

 

i jesczze jedno. ile trzeba miec lat zeby mozna bylo uczestniczyc w tym 'zlocie' ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki rejestracji mozesz dostac elo pro mlodziezowa smycz albo inny gadzet ;) raczej potrzebne dla celow informacyjnych, nie bardzo widze przeczyn dlaczego osoby niepelnoletnie nie moga brac udzialu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a ten nocleg organizowany przez organizatorow (ale napisalem ;P) - co to jest za wymysl? ;]

 

i czy trzeba byc na wszywstkich dniach zjazdu? ;p bo mnie tylko interesowala by czesc O/C.

 

moze do tego czasu zloze sobie cos sensownego po O/C to wtedy tez mogl bym toto tam zabrac i gdzies ustawic? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z warszawy kawałek drogi, ale myślę, że mała ekipa sie zbierze i sie razem zabierzemy.

Ja raczej sobie sam bez problemu dojadę. Wybieram się na wakacje do Gdańska :D. Jeśli nie ma problemów z moim wiekiem to przyjadę na zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli starczy kasy to również się zjawię. Dolny Śląsk ustawia się na pociąg z Wrocławia, Damy ognia :mrgreen:

Jak przez wrocek, to zabierzemy się razem :* ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...