Skocz do zawartości
Kas

Zjazd PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku:

1. Można być niepełnoletnim. Nie ma tu najmniejszego problemu.

2. Rejestrować się polecam bo przyda się to abyście mieli gdzie spać i mieli przygotowane jakieś gadżety.

3. Będzie się działo prawdę mówiąc przez dwa dni, czyli sobota/niedziela.

4. Posiadamy własne oddzielne stanowisko do OC. Powinny się na nim pojawić 4 komputery do podkręcania dla redakcji OC PurePC. Planujemy trochę poprzestawiać klasyfikacje w kilku dziedzinach OC nie tylko w Polsce.

5. PurePC jest już oficjalnym partnerem O/C & Moders i współorganizatorem. Czyli spotkacie mnie w odpowiedniej koszulce na zjeździe i będziecie mogli zgłaszać do mnie jakieś problemy lub pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede na 1000%, juz mam nawet urlop wpisany na ten czas. tylko wizja kolejnej libacji z orgia mnie troche przeraza ;)

No ja tez na pewno bede, bedzie jakis zorganizowany wyjazd z Olsztyna, pociag etc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogą się pojawiać ludzie z małym stażem forumowym.

Zapraszamy wszystkich a jak tradycja nakazuje w piątek lub sobotę wieczorem spotkamy się przy wspólnym piwie i będziecie mogli poznać administracje/moderacje i dowiedzieć się jakie są plany na rozwój portalu.

to chyba trza być ... bo szefostwo bardzo tajemnicze ...

BTW - gdzie art o kręceniu D930 ?? /o rybie z FX57 nie wsponę/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie pojawie bo bede za granicami PL..

Tak, rozumiem Wasze rozczarowanie ale musicie być silni.. ;]

Cóż... nie będzie tak zielono i tyle :P

 

Jedna prośba. Nie róbcie w tym temacie akcji typu: "Kto jedzie z...? ", "Kto mnie zabierze?", itp., bo to dość irytujące a nie każdy ma ochotę czytać:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wtrace ot.

 

Narcyz mordo ty moja, o jakim piwie mowisz? ;]

Ten Leszek, którego piłeś zanim był darmowy Żubr ;]

 

 

Póki co piszecie o tym jak o bardzo oficjalnym spotkaniu. Czy rzeczywiście tak będzie? Czy wynika to tylko z chęci dopracowania wszystkiego?

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie pojawie bo bede za granicami PL..

Tak, rozumiem Wasze rozczarowanie ale musicie być silni.. ;]

Same here :(

 

Kurcze, jakies fatum normalnie - co zlot, to nie moge jechac, bo cos mi staje na przeszkodzie :?

 

Bawcie sie dobrze ;]

 

Nie mozecie sie zlatywac w pazdzierniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej przybęde, jako że nawet mam mieszkanie wynajęte w gdańsku ;) Mam nadzieje że ent'u też się skusi na przybycie... :P

A mam kimanie zapewnione? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam kimanie zapewnione? B)

A jakżeby inaczej ;) (jeśli se tylko jakąś karimatke czy cuś w stylu materac wykminisz :P) Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się na kimanie wkręcił :razz:

Trzeba miec uklady z harym :P

 

hary >> oki ziomus to ja sobie chetnie wycieczke zrobie :D (dogadamy sie co do szczegolow po sesji);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: Jak to bedzie z noclegami? Gdzie można rezerwować? Śpiwory we własnym zakresie? Gdzie będzie zakwaterowanie?

Dziękuję z góry za życzliwą odpowiedź :)

www.zjazd.pl i tam jest full info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje, zeby kto ma jakies niezle sztuki procków, to niech weźmie zestawik cpu + mobo + ramki, i bedzie mozna sie pobawić. Założę się, że będzie dużżżżoooo agregatów, sam mam zamiar <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> kaskadę nową, wiec to będzie frajda pomęczyć pare prockow, niekoniecznie FX`ów i innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje, zeby kto ma jakies niezle sztuki procków, to niech weźmie zestawik cpu + mobo + ramki, i bedzie mozna sie pobawić. Założę się, że będzie dużżżżoooo agregatów, sam mam zamiar <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> kaskadę nową, wiec to będzie frajda pomęczyć pare prockow, niekoniecznie FX`ów i innych ;)

przy stanowiskach nie moga byc osoby z poza redakcji, o ile to nie stanowi problem dla wlasciciela sprzetu to moga dawac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...