Skocz do zawartości
Kas

Zjazd PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze mozna sobie znalezc inne miejsce niz stanowisko :D

a kto da tobie chlodzenia jak kazde bedzie wykozystywane, pozatym na srodku zlotu sie rozlozysz i bedziesz krecil :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto da tobie chlodzenia jak kazde bedzie wykozystywane, pozatym na srodku zlotu sie rozlozysz i bedziesz krecil :>?

"wezne" se rure i troche azotu do kieszeni :lol:

 

nie no zawsze jest jakas mozliwosc :P a zreszta to nie ladnie ze sie pochowacie i nic nie pokazecie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wezne" se rure i troche azotu do kieszeni :lol:

 

nie no zawsze jest jakas mozliwosc :P a zreszta to nie ladnie ze sie pochowacie i nic nie pokazecie ;p

Trza się pochować :P Żebyś widział co się przy stoizku z azotem działo we wrocku - człowiek na człowieku, biedny Świder musiał na stojąco mody lutować ;]]] Postawcie słupki i obwiążcie je czerwoną taśmą, albo przewodami pod napięciem ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza się pochować :P Żebyś widział co się przy stoizku z azotem działo we wrocku - człowiek na człowieku, biedny Świder musiał na stojąco mody lutować ;]]] Postawcie słupki i obwiążcie je czerwoną taśmą, albo przewodami pod napięciem ;]]]

nie, najlepiej to postawić ściany, zeby nikt nic nie widział :lol: najgorsze jest to ze w gdansku pewnie bedzie podobnie, stanowisko oc bedzie sie czieczylo najwiekszym zainteresowaniem, a miejsca bedzie i tak za malo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak bedzie jak w Wrocławiu.

Będą 4 stanowiska przy których będą stali tylko redaktorzy PurePC.pl nikt więcej nie ma wstępu o czym wiadomo.

 

Przed stołami będą bramki i nie będzie można ich przechodzić. Potrzeba miejsca na rozłożenie się a nie, że będę czuł odech kogoś na plecach cały czas.

 

Kto się nie będzie stosował będzie wypraszany z namiotu bo to ma być impreza a nie zlot przedszkolaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z administracji to tylko Romek się wybiera?:>

Będzie wi-fi jak rok temu? [;

 

Późno już, więc różne rzeczy mi o tej porze do głowy przychodzą ;)

 

 

--edit--

No % to chyba oczywiste:>

Beck's .... ;]

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie tylko proszę Organizatorzy ii Ci co wiedzą jaka ma być wielkość tych targów??

Dużo będą większe od tych z Wrocka- bo tamte to malutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przpomniałem, że kiedyś na zlocie był rzut codeshitem :D W tym roku też można by zorganizować jakiś hardware-crashtest : >

 

Od siebie mogę zaoferować 2 zjarane mobo: ECS K7S5A, jakiegoś kobiana (nędzny klon k7s5a), kilka kart graf. pokroju s3trio.

 

Co na to organizacja? : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crashtest sprzętu też był. W zeszłym roku jakiś dysk twardy był strasznie męczony.

Tak był bo wkurzając się na kilka osób stwierdziłem, że trzeba się wyładować na czymś po czym wyciągnąłem dysk drugi z kompa z badami i zrobiliśmy konkurs na jak najmocniejsze uszkodzenie go jednym uderzeniem. Wbijaliśmy go w piasek, uderzaliśmy młotkiem, skakaliśmy po nim, rzucaliśmy o mur i po 30 minutach zabawy kilku osób dysk z takiego:

zdj1.jpg

Zabawa:

zdj2.jpg

 

zdj3.jpg

I wynik zabawy:

zdj4.jpg

 

Co do zjazdu:

Rudesmen możesz sobie wybrać osobę lecz to i tak będzie ustalane przez recepcje w DSach więc to pytanie bardziej do Samhaina, bo my tylko i wyłącznie zajmujemy się testami podkręcania 4 platform odgrodzonych od widowni. Podkręcać mogą tylko i wyłącznie redaktorzy, inne osoby nie mają dostępu do komputerów pokazowych.

 

janio zabieraj sprzęt, nie ma problemu, Jak go nie podpalimy NOS-em to ochłodzimy ciekłym azotem i lekko po nim poskaczemy (zamrożony oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 i 3 zdjęcie nawet ja robiełem ;)

Karty graficzne, to w sumie na jeden rzut, więc lepiej właśnie coś pokroju dysk/zasilacz z tym że nie wiem czy tam będzie na to miejsce skoro. Zresztą nie żal Wam będzie patrzeć na niszczony sprzęt? ;> Bo ja tam tego WD miałem jeszcze ochotę odesłać na gwarancję [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja tam tego WD miałem jeszcze ochotę odesłać na gwarancję [;

To trza było pozbierać do woreczka i wysłać że niby rozpadł się w komputerze przy kopiowaniu danych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 i 3 zdjęcie nawet ja robiełem ;)

Karty graficzne, to w sumie na jeden rzut, więc lepiej właśnie coś pokroju dysk/zasilacz z tym że nie wiem czy tam będzie na to miejsce skoro. Zresztą nie żal Wam będzie patrzeć na niszczony sprzęt? ;> Bo ja tam tego WD miałem jeszcze ochotę odesłać na gwarancję [;

Ni żal! :twisted: Grafy to na rzut na odległość (coś ala rzut dyskiem (sportowym :P ) :lol: ). Napewno na forum znajdzie sie kilka osób z codeshitami : >

 

A oto co kiedyś wraz z kuzynem zrobiliśmy ze starym ecs'em http://members.lycos.co.uk/zbyl/foty/Extre...verClocking.avi :twisted: (jak nie działa, to skopiować link i wkleić :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się szykuję kręcąc venice w czapie na 2700 i wyżej :D

Już dziś płacę za noclegi jakby SMS nie dotarł.

Spoko spoko, esemes dotarł, jeno na koncie pustki i nie odpisałem ;]]] Ajjj będzie fajno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...