Skocz do zawartości
Kwazor

Zwolnienie Predkosci Nagrywania Cd

Rekomendowane odpowiedzi

Hey mam mały problem.

Nero ma minimalna predkosc nagrywnia X8 a potrzebuje predkosc x4 a naert x2 do x1....

 

Który program z nagrywajcych potrafi "obsłużyc" takie predkosci ??

Po co Ci takie prędkości? Jaką masz nagrywarkę ? Jeśli ta co z podpisu to rozumiem że masz zamiar wypalać sąsiednie ścieżki aby zobaczyć efekt :lol:

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest potrzebna taka predkosc i juz. Że szybciej moge to wiem ale potrzebuje wolniej... mam po prostu taka potrzebe.

Mam stary sprzet który nie czyta szybko nagranych płyt... nawet x8.A stara płyte nagrana w predkosci x4 czyta no problemo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest potrzebna taka predkosc i juz. Że szybciej moge to wiem ale potrzebuje wolniej... mam po prostu taka potrzebe.

Mam stary sprzet który nie czyta szybko nagranych płyt... nawet x8.A stara płyte nagrana w predkosci x4 czyta no problemo...

W takim razie potrzebujesz starej nagrywarki ( najlepiej 4x ) ... i starych płytek ( 1-8 ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

W takim razie potrzebujesz starej nagrywarki ( najlepiej 4x ) ... i starych płytek ( 1-8 ) .

O ile nagrywarki można jeszcze skąś dostać, o tyle płytki o tej prędkości niesposób...

 

O ile pamiętam, CloneCD potrafi wypalać w dowolnej prędkości (1x-52x) musiałbyś tylko pierw robić obrazy płyt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sa potrzebne inne dane ...

 

Nagrywarka powinna miec mozliwosc zapisu nizszego przeciez nic sie nie stanie.. a płyta to nie ma tu nic do gadania :P

 

A nagrywary SCSI X4 juz nie mam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywarka powinna miec mozliwosc zapisu nizszego przeciez nic sie nie stanie.. a płyta to nie ma tu nic do gadania

Płyta ma i to duzo akurat.

Wszystkie produkowane obecnie plyty są robione na wyzsze prędkosci. Przy niskich typu 1/2 częsc sie pali gorzej niz przy wysokich.

Do tego nagrywarki mają w firmware info o plytach i prędkosciach z jakimi mozna je palic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że piszesz o płytach audio :lol: ??????To przede wszystkim kwestia nagrywarki. Niektóre nowe modele nagrywarek mają minimalną prędkość x8 i tego nie przeskoczysz :angry: Mam np. nagrywarke CDRW LG GCE8527B (max 52-32-52)i tam jest minimalna prędkość x4.Tak samo w nagrywrce DVD Asus 1608P. Poprzednio miałem napęd Aopen i tam min. prędkośc to x8 :angry: Mój stary napęd CD też tylko trawi płyty nagrane szybkością x4 ( i tylko lepsze modele płyt audio :lol2: ) , to rozumiem Twój ból :blink:

A co do płyt CDR, to niezawazyłem aby jakiejś nie dało się nagrać x4.

Edytowane przez tuco22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Niestety sa potrzebne inne dane ...

WinISO lub innym programem tworzysz obraz płyty CD i przy pomocy CloneCD wypalasz w dowolnej prędkości i wszystko.

 

A płyty CD-RW? Tam można nagrywać z prędkością 4x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...