Skocz do zawartości
Vincent de Marco

Neostrada 640 -> 256

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od dwoch lat opcje 640. Teraz w robocie zalozyli mi 2 MB i juz nie mam po prostu potrzeby zeby miec w domu 640. A tak sie sklada, ze za dwa miesiace konczy mi sie umowa. Wiec niech sobie sama wygasnie, a ja zaloze sobie zupelnie od nowa opcje 256 albo moze nawet 128 - byle odbierac poczte i od czasu do czasu cos tam w necie obejrzec.

Wiec krotkie pytanie: czy predkosc otwierania stron bedzie taka jak przy 640 skoro (podobno) wiekszosc stron ma jakies tam blokady ?

 

Aha, jeszcze jedno - moze ktos wie czy w Warszawie jest jakas alternatywa dla Neo ? Radio odpada, kablowki u mnie nie ma wiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa sama nie wygaśnie, przechodzi na czas nieokreślony.

 

Prędkość nie będzie taka sama. Nie wiem skąd taki pomysł ? Przecież wtedy nikt by nie kupował droższych opcji.

 

Co do blokad (pewnie chodzi Ci o prędkość z jaką z serwera pobierane są dane (strony www)) to są czasami ograniczenia prędkości, ale napewno większe niż 128 czy 256.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak - chodzi mio prędkość z jaką z serwera pobierane są dane (strony www). Wiadomo, że muszą być takie ograniczenia prędkości. Jeśli nie 128 czy 256 to ile ... ? 320 ?

 

hmm... a ta Netia dobra jest ? bo moze bym sie przeniosl do nich...

Edytowane przez Vincent de Marco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie powie ile dokładnie. Przecież to zależy od kilku czynników, m. in. łącze jakie jest podpięte do tego serwera, ile użytkowników korzysta w danej chwili z serwera (z przepustowości łącza), ograniczenia nałożone przez administratora.

 

EDIT : Wydaje mi się, że obecnie 512 kb/s w zupełności wystarcza do swobodnego przeglądania czeluści internetu. Chociaż niektórzy twierdzą, że 256 w zupełności im wystarcza.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał satoshie umowa się nie kończy tylko przechodzi na czas nieokreślony (a przy tym płacisz dużo drożej).

Jeśli będziesz chciał przechodzić na wolniejszą prędkość to lepiej zrezygnuj z tej umowy i załóż sobie nową neostradkę od początku, tak będzie taniej niż w przypadku płacenia opłaty "za przejście na niższy transfer".

Ale i tak 6 miesięcy gratis w promocji nie będziesz miał (trzeba conajmniej 3 miesiące przerwy w neostradzie mieć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał satoshie umowa się nie kończy tylko przechodzi na czas nieokreślony (a przy tym płacisz dużo drożej).

Jeśli będziesz chciał przechodzić na wolniejszą prędkość to lepiej zrezygnuj z tej umowy i załóż sobie nową neostradkę od początku, tak będzie taniej niż w przypadku płacenia opłaty "za przejście na niższy transfer".

Ale i tak 6 miesięcy gratis w promocji nie będziesz miał (trzeba conajmniej 3 miesiące przerwy w neostradzie mieć).

Dokładnie, sam chciałem tak zrobić, zeby mieć 6 miechów za free, ale babka mi powiedziała, że tzreba nie mieć umowa z neo przynajmniej 2 miesiące więc na 3 podpisujesz umowe i masz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...