Skocz do zawartości
elpresspl

Poszukiwani ludzi od Hip-Hop`u

Rekomendowane odpowiedzi

 

I tu widac twoja tolerancje oraz to jak bardzo znasz sie na muzyce. Powinienes sobie ogladnac ostatnio byl taki program na TVP1 z OSTRY`m i Peją, zaprosili takiego goscia , kurcze zapomnialem jak sie nazywa ale taki w kapeluszu , starszy troche, 'krol polskiego rocka'... stwierdzil ze hiphop jest jedyna muzyka nie robina dla pieniedzy, jedyna ktora pokazuje nie tylko 'kocham cie, tesknie do ciebie blablabla' czy przyslowiowy juz 'orla cien' tylko to co faktycznie jest, i to co sie dzieje do okola. Powiedzial ze hiphop jest szczery, jest kronika polskiego spoleczenstwa itd... .

gwoli wyjsnienia to był Zbyszek Hołdys

 

OO wlasnie, dzieki za poprawienie/przypomnienie bo mi wylecialo z glowy w cholere gdzies wczoraj. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez tutaj nie chodzi o to czy ktos lubi czy nie znosi HH. Tutaj chodzi o nietolerancje jaka wychodzi z naszej niewiedzy. Nie lubie wielu rzeczy ale toleruje je i osoby, ktore sie z tym utozsamiaja.

Np. nie toleruje takich niedozecznosci. Slyszalem, ze sa dwa rodzaje nietolerancji: chora i zdrowa. Zdrowa to ta, w ktorej nietolerujemy glupoty, wojen, chamstwa, i innych zlych rzeczy. Chora to np. nietolerancja kolegi dzingishana. Zreszta poprawiamy mu tylko nastroj piszac w tym watku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska spokojnie hehe są za i przeciw ale nie wolno nikogo obrażać !!! za jego tezy bo i poco za myśelnie ?? za chęć jest demokracja nie robisz krzywdy to nikt nie ma prawa się czepiać Ciebie !! i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nawet juz nie czytalem tego wszystkiego co o mnie pisaliscie bo wiem ze jest to wasze urojenie - jesli nie mialbym chociaz 1% racji w tym co mowie to bym sie wogle nie odzywal...

a takie male pytanie - skoro subkultura hh dresow i innych lodzi o tych pogladach pozwala sie rozwijac - to moze wszyscy zalozmy dresy albo szerokkie spodnie i mowmy joł joł joł palny trafke i jedzijmy BEMKAMI...

aha ktos sie powiedzial ze sie nie znam na muzyce - hehe smiechy warte bo wiem troche na ten temat oj wiem... co do mojego wieku to widze ze jestem postrzegany jako 14-15 gnojek - dobrze wyobrazajcie mnie sobie tak--- poczytam sobie troche te wasze wypociny jeszcze - skoro jestem taki durny to czemu zaden hh moderator nie skasowal topicu co?... no to tyle czekam na dalsze wasze obelgi pod moim adresem bo czyta mi sie je z przyjemnoscia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mlodziesz przylacza sie do subkultor? a no poto zeby Sie okreslic..

Zaraz po wyjsci z okresu dziecinstwa trudno jest sie jakos wyrazic.. niewiemy jeszcze kim tak naprawde jestesmy, wiec przylaczamy sie do subkultur - ktore nam w tym pomagaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mlodziesz przylacza sie do subkultor? a no poto zeby Sie okreslic..

Zaraz po wyjsci z okresu dziecinstwa trudno jest sie jakos wyrazic.. niewiemy jeszcze kim tak naprawde jestesmy, wiec przylaczamy sie do subkultur - ktore nam w tym pomagaja.

i piora jeszcze nie uksztaltowana psychike :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak..

jest np. mlody chlopak.. jeszcze dziecko.. ale zaaczyna dojzewac.. i On ma jest troszke uksztautowany.. i przylacza sie do subkultury ktora mu najbardziej odpowiada. ale.. jak juz dojzeje - i niebedzie potrzebowal subkult. zeby sie wyrazic to moze byc nadal troche pod wplywem bylej subkultury ale rowniez moze byc calkiem na odwrut.. a napewno niewypacza to psychiki takiej osoby.. ksztautuje - owszem. niemozna powiedziec ze jakas subkultura jest zla.. w kazdej sa inni ludzie.

i wlasnie dzieki temu ze sa subkultury ludzie sa rozni.. muzyka krzautuje ich charaktery ale niekoniecznie na zle.. dzieki takim wlasnie wydazeniom podczas dorastania kazda osoba jest inna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak.. niestety tak jest.. ale to nie jest wina subkultur tylko stresu jaki istnieje w dzisiejszych czasach..

i niema znaczenia z jakiej to sub kultury.. bo nawet osoba nie przynalezaca do zadnej, ma takie same szanse zostac przestepca. i tu niema winy subkultur/muzyki.. edynie wine mozna zwalic na otoczenie i ewentualnie caly system zycia w 21 wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nawet juz nie czytalem tego wszystkiego co o mnie pisaliscie bo wiem ze jest to wasze urojenie - jesli nie mialbym chociaz 1% racji w tym co mowie to bym sie wogle nie odzywal...

a takie male pytanie - skoro subkultura hh dresow i innych lodzi o tych pogladach pozwala sie rozwijac - to moze wszyscy zalozmy dresy albo szerokkie spodnie i mowmy joł joł joł palny trafke i jedzijmy BEMKAMI...

aha ktos sie powiedzial ze sie nie znam na muzyce - hehe smiechy warte bo wiem troche na ten temat oj wiem... co do mojego wieku to widze ze jestem postrzegany jako 14-15 gnojek - dobrze wyobrazajcie mnie sobie tak--- poczytam sobie troche te wasze wypociny jeszcze  - skoro jestem taki durny to czemu zaden hh moderator nie skasowal topicu co?... no to tyle czekam na dalsze wasze obelgi pod moim adresem bo czyta mi sie je z przyjemnoscia...

1% racji oznacz 99% błędu. To tak jakbyś napisał, że wszyscy muzułmanie to terroryści czy cokolwiek innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz przeginasz w tym momencie - skad wiesz ze akurat tak mysle nie wiesz tego a wiec nie mow

To był tylko przykład. Nie próbuje nikomu wmówić, że masz coś do jakiejkolwiek religii. A co do tego jak jesteś spostrzegany... Niestety twoje wypowiedzi niosą w sobie ogromny ładunek nietolerancji. Jeżeli jednak masz przynajmniej te 5 lat więcej niż Ci dałem i jesteś taki na codzień to wpółczuje twojemu otoczeniu. Zawsze jednak jest możliwe, że robisz sobie niewybredne żarty, aby sobie od czegoś ulżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz przeginasz w tym momencie - skad wiesz ze akurat tak mysle nie wiesz tego a wiec nie mow

To był tylko przykład. Nie próbuje nikomu wmówić, że masz coś do jakiejkolwiek religii. A co do tego jak jesteś spostrzegany... Niestety twoje wypowiedzi niosą w sobie ogromny ładunek nietolerancji. Jeżeli jednak masz przynajmniej te 5 lat więcej niż Ci dałem i jesteś taki na codzień to wpółczuje twojemu otoczeniu. Zawsze jednak jest możliwe, że robisz sobie niewybredne żarty, aby sobie od czegoś ulżyć.
a moze Ty nie mozesz wlasnie zniesc tego ze ja mam inne poglady... - na codzien jestem takim samym czlowiekiem ale mam inne srodowisko a wiec zachowuje sie adekwatnie... nie robie sobie zartow ani nie odreagowuje na forum (gdybym to robil juz dawno bym poleacial jak flowerman albo kto inny - nie bede wimienial) - moze bardzo ostro i w zly sposob przedstawilem moje poglady ale nie owijam w bawelne - mowie co czuje a czuje dlatego ze mam oczy i widze co sie dzieje - mam tez umysl dzieki ktoremu rozgraniczam rozne rzeczy i przyjalem postawe jaka mi intuicja podpowiedziala ze jest prawidlowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz przeginasz w tym momencie - skad wiesz ze akurat tak mysle nie wiesz tego a wiec nie mow

To był tylko przykład. Nie próbuje nikomu wmówić, że masz coś do jakiejkolwiek religii. A co do tego jak jesteś spostrzegany... Niestety twoje wypowiedzi niosą w sobie ogromny ładunek nietolerancji. Jeżeli jednak masz przynajmniej te 5 lat więcej niż Ci dałem i jesteś taki na codzień to wpółczuje twojemu otoczeniu. Zawsze jednak jest możliwe, że robisz sobie niewybredne żarty, aby sobie od czegoś ulżyć.
a moze Ty nie mozesz wlasnie zniesc tego ze ja mam inne poglady... - na codzien jestem takim samym czlowiekiem ale mam inne srodowisko a wiec zachowuje sie adekwatnie... nie robie sobie zartow ani nie odreagowuje na forum (gdybym to robil juz dawno bym poleacial jak flowerman albo kto inny - nie bede wimienial) - moze bardzo ostro i w zly sposob przedstawilem moje poglady ale nie owijam w bawelne - mowie co czuje a czuje dlatego ze mam oczy i widze co sie dzieje - mam tez umysl dzieki ktoremu rozgraniczam rozne rzeczy i przyjalem postawe jaka mi intuicja podpowiedziala ze jest prawidlowa....
Nie chodzi tu o odmiennośc poglądów. Ale tu chodzi o twój brak tolerancji. Bo ja sam nie lubie hh jak czego złego, ale potrafie uszanować to, że kto inny to lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz przeginasz w tym momencie - skad wiesz ze akurat tak mysle nie wiesz tego a wiec nie mow

To był tylko przykład. Nie próbuje nikomu wmówić, że masz coś do jakiejkolwiek religii. A co do tego jak jesteś spostrzegany... Niestety twoje wypowiedzi niosą w sobie ogromny ładunek nietolerancji. Jeżeli jednak masz przynajmniej te 5 lat więcej niż Ci dałem i jesteś taki na codzień to wpółczuje twojemu otoczeniu. Zawsze jednak jest możliwe, że robisz sobie niewybredne żarty, aby sobie od czegoś ulżyć.
a moze Ty nie mozesz wlasnie zniesc tego ze ja mam inne poglady... - na codzien jestem takim samym czlowiekiem ale mam inne srodowisko a wiec zachowuje sie adekwatnie... nie robie sobie zartow ani nie odreagowuje na forum (gdybym to robil juz dawno bym poleacial jak flowerman albo kto inny - nie bede wimienial) - moze bardzo ostro i w zly sposob przedstawilem moje poglady ale nie owijam w bawelne - mowie co czuje a czuje dlatego ze mam oczy i widze co sie dzieje - mam tez umysl dzieki ktoremu rozgraniczam rozne rzeczy i przyjalem postawe jaka mi intuicja podpowiedziala ze jest prawidlowa....
Nie chodzi tu o odmiennośc poglądów. Ale tu chodzi o twój brak tolerancji. Bo ja sam nie lubie hh jak czego złego, ale potrafie uszanować to, że kto inny to lubi.
moje zasady zyciowe nie zakladaja czegos takiego jak nietolerancja - ja rozumiem ze ktos to lubi ale wedlug mnie daje sie wciagnac wtedy w ten caly syf (przemysl dlaczego mowie tu o syfie) - swoja postawa pokazuje co najwyzej niechec do samej subkultury a nie ludzi - bo tych ludzi mi na prawde szkoda... ale jak juz mowilem swiata nie chce zmieniac i nie zamierzam cierpiec z tego powodu - przekonamy sie czy mialem racje na koncu swiata :D :P (troche filozoficzne gadanie - sory taki juz jestem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syf?? Czy hh klimaty kojarzą Ci się z prochowaniem?? Bez hh też można ostro wcinać prochy (chociaż jest tam to bardzo popularne jak wynika z moich obserwacji - raz byłem na imprezce paru takich w luźnych gaciach wrzuciło swojego kumpla do ogniska - poparzenie II stopnia). A prochy, alkohol, złodziejstwo i s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ysyństwo jest wszędzie (niestety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syf?? Czy hh klimaty kojarzą Ci się z prochowaniem?? Bez hh też można ostro wcinać prochy (chociaż jest tam to bardzo popularne jak wynika z moich obserwacji - raz byłem na imprezce paru takich w luźnych gaciach wrzuciło swojego kumpla do ogniska - poparzenie II stopnia).  A prochy, alkohol, złodziejstwo i <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ństwo jest wszędzie (niestety)

no wlasnie - owo spaczenie i spelzniecie swiata mnie martwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko Cię martwi to i tak masz dobrze. Nie życze nikomu aby stał się ofiarą tego spaczenia :(

ja tez nie zycze ale wlasnie coraz wiecej ludzi mlodych staje sie dresiarzami i wogle - a to boli - juz chyba wiesz o co mi dokladnie chodzilo - i przyznasz mi moze racje (chociaz nie spodziewam sie tego) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moj gust to:

 

hehe nawet juz nie czytalem tego wszystkiego co o mnie pisaliscie

i to:

 

no to tyle czekam na dalsze wasze obelgi pod moim adresem bo czyta mi sie je z przyjemnoscia...

nie idzie ze soba w parze (i to w jednym poscie :lol: :lol: :lol: )

 

wybacz ale skoro nie czytasz co ktos ma ci do powiedzenia (nie mowiac o chwili na zrozumienie :wink: ) tylko piszesz to polemika z toba na ten temat jest bezcelowa

 

dla mnie temat zamkniety

pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moj gust to:

 

hehe nawet juz nie czytalem tego wszystkiego co o mnie pisaliscie

i to:

 

no to tyle czekam na dalsze wasze obelgi pod moim adresem bo czyta mi sie je z przyjemnoscia...

nie idzie ze soba w parze (i to w jednym poscie :lol: :lol: :lol: )

 

wybacz ale skoro nie czytasz co ktos ma ci do powiedzenia (nie mowiac o chwili na zrozumienie :wink: ) tylko piszesz to polemika z toba na ten temat jest bezcelowa

 

dla mnie temat zamkniety

pozdrawiam wszystkich

do widzenia i na serio zycze ci jak najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan - mowisz , ze jestes tolerancyjny.Wiec dlaczego krytykujesz subkultury - "wspolczujac" ludziom ktorzy je tworza ?.Patrzac na dzisiejsza rzeczywistosc mozna odnies wrazenie , ze kretynizm i brak sprawiedliwosci i wspolczucia siegnal apogeum.Nie identyfikuj wad swiata z ludzmi ubierajacymi sie inaczej niz "sredni czlowiek nr 300 576 776".Palant w garniaku armaniego moze wyrabiac naprawde paskudne zeczy - tylko zwykle jak ma wladze - moze to robic pod przykrywka autorytetu.Co sprawia , ze tak wartosciowy czlowiek zamyka zaklady pracy , po to by zarobic kolejny milion ? .. Takich broni kultura masowa - sa w pewnym sensie etykieta "wspanialej zeczywistosci".Krytykuje sie oczywiscie "mniejszych" czy "innych" ;].Nikt w tym topicu nie wspomnial o menelach .Ich w sumie jest najwiecej - nie naleza to jakiejs subkultury - wygladaja , jak wygladaja i robia co robia.Nie wchlaniaj wszystkiego co nakazuje ci system ;] , bo pewnego dnia zdasz sobie z czegos sprawe.Owe przebudzenie bedzie znacznie gorsze niz w Matrixie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe looz thro myslalem ze ogolnie mowisz :) bo tak wspominasz ze wszystko do [gluteus maximus] i wymieniasz i piszesz geyowskie techno no to zonk :( (wiesz myslalem ze szczegolnie nie trawisz tego :/ ) i sie nie zucaj tak aj em friend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie zycze ale wlasnie coraz wiecej ludzi mlodych staje sie dresiarzami i wogle - a to boli - juz chyba wiesz o co mi dokladnie chodzilo - i przyznasz mi moze racje (chociaz nie spodziewam sie tego) :)

Wiem, bo moja okolica to jeden wielki syf - wieczorem strach wyjść na ulice. Jednak zatracenie wielu młodych ludzi to nie wina hh. To wina tego kraju, społeczeństwa, beztroski i biedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolejna osoba nie mająca pojęcia o hip hopie...Widzisz?! Czas ludzi zmienia. Genghiskhan jest wiele rzeczy jeszcze do zrozumienia. Powiem jedno nie oceniaj nikogo po okładce, nie oceniaj tak ludzi chodzących po matce ziemi w twoim mieście powiem reszcie. Nie oceniaj nikogo pochopnie bo nie dopniesz na swoim tylko lipa będzie, język to narzędzie obosieczne jak topory średniowieczne takie są odwieczne poglądy i prawa, w dobrym towarzystwie dobra zabawa kuchnia browar trawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...